Boyasız AFRO Dalga Kıvırcık Saç Mikro Kaynak - Doğal, Permalı

P0588

11.75 TL
(KDV dahil)

%100 Doğal Gerçek İnsan Saçı

Model: AFRO Dalga Kıvırcık Saç Mikro Kaynak (Permalı, Kıvırcık)
Uzunluk: 65-70 cm.
Yoğunluk: 0.7 gr. veya 1.0 gr./adet
Menşei: Endonezya
Hızlı Kargo: Saat 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün gönderilir.
Garanti: Tüm saç ürünleri %100 doğal gerçek saç garantisi ile satılmaktadır.


Siparişinizin tüm aşamalarında SMS ile sizi bilgilendiriyoruz.

"Boyasız AFRO Dalga Kıvırcık Saç Mikro Kaynak - Doğal, Permalı" için en az 25 adet alınabilir..

+
Boyasız (Koyu Kestane) 4 Numara (Çikolata Kahve) 6 Numara (Açık Kahve) 8 Numara (Karamel) Röfleli Sarı 12 Numara (Kumral Sarı)
8.1 Numara 24 Numara (Açık Sarı) 27 Numara 613 (Platin Sarı) Ombre Platin Gri

Not: Permalı saçların dalgaları bozulmaması ve aynı kıvırcıklığını sürekli koruması için mutlaka vigo başlık ile kurutulmalıdır. Yıkadıktan sonra kuruturken mutlaka vigo başlık kullanınız.

 

Mikro Kaynak Nedir? (Mikro Keratin Kaynak) 

Tüm dünyada en çok tercih edilen saç uzatma ve yoğunlaştırma yöntemidir. Saçlarınızı uzatmak, yoğunlaştırmak veya röfle, balyaj gibi uygulamalar amacıyla tercih edebilirsiniz. En önemli avantajı boncuk veya farklı bir aparat kullanılmadan saçlarınıza tutturulmasıdır. Bu sayede çok daha konforlu ve hafif bir kullanım sağlar.

Sitenizden Aldığım Saçları Boyatabilir miyim? Fön, Maşa Yapabilir miyim?

Modapedia güvencesiyle satın alacağınız saçlar %100 gerçek ve doğaldır. Tüm kuaför işlemleri uygulanabilmektedir.
 

Sorularınız için numaraya dokunarak bizi arayabilirsiniz.  0850 840 99 10

Mikro Kaynak Nasıl Uygulanır?

Mikro keratin kaynak saçlar, boncuk kullanılmadan yapılır. Kaynak saçın ucundaki tırnak şeklinde olan sert malzeme, keratindir. Keratinli kaynak saç uçları, özel bir makine yardımıyla ısıtılıp eritilerek kişinin tutamlara ayrılmış saçlarının dip kısmına yapıştırılarak birleştirilir. Saç tutamları çok ince alındığı için saçlarınızda kaynak olduğu fark edilmez. Saçlarınız tamamen doğal görünür. Saç boyunuz ne kadar kısa olursa olsun rahatlıkla uygulanabilmektedir.

Kullanım Süresi Ne Kadardır?

Kullanım süresi, saçınızın uzama süresine ve uygulama işlemine göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu süre ortalama 3 ile 5 ay arasında değişmektedir.

Mikro Kaynak Saça Zarar Veriyor mu?

Doğru sistem ile profesyonel bir şekilde uygulandığı zaman saça zarar vermesi söz konusu değildir. Sökme işlemi ise keratin sökücü sıvı kullanılarak yapılır ve keratinler saçtan zararsız bir şekilde temizlenerek çıkarılır.

Kaç Adet Kaynak Saç Kullanmalıyım?

Uygulama yapılacak kişinin saçının uzunluğu, yoğunluğu ve yapısına göre kullanılacak adet miktarı değişmektedir. Ortalama bir saçta en az 150 adet kaynak saç kullanılması gerekmektedir. Uygulanacak saç miktarının gerekenden az olması durumunda, saç dipleri kabarık; uçları ise ince ve zayıf görünecektir.

Sökülen Saçları Tekrar Kullanabilir miyim?

Sökülen saçların uçlarına yeniden keratin yaptırabilir ve tekrar kaynak uygulamasında kullanabilirsiniz. Dilerseniz sökülen saçlardan çıt çıt saç yaptırabilir ve bu şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kaynak Saç Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

 • Kaynak uygulaması yapılacak kişinin saçı mutlaka temiz ve kuru olmalıdır.
 • Kaynak yaptıracak kişi saçını boyatmak istiyor ise kaynak uygulanmadan önce boya işlemi yapılmalıdır.
 • Saçları kuruturken veya fön çektirirken dip kısımlara uzun süre yüksek ısı tutulmaması gerekir. Sürekli yüksek ısı, keratinin tutucu özelliğinin kaybolmasına sebep olabilir.
 • Saçlarda kuruma olmaması için pH değeri düşük bir şampuan kullanılmalıdır.
 • Saçlar yıkanırken aşırı sıcak su kullanılmamalıdır. Saç kremi saç diplerine uygulanmamalıdır. Kaynak bağlantı noktalarına dikkat edilmeli ve
  saç daima akış yönüne doğru yıkanmalıdır.
 • Saçın dip kısımlarına bakım yapmak keratinin özelliğini kaybettirebilir. Bu sebeple dökülmeler veya kaymalar meydana gelebilir. 
 • Saçları kuruladıktan sonra taramak için mutlaka yumuşatıcı bir bakım ürünü kullanmanız gereklidir. Bu ürünleri kullanırken saç diplerine gelmemesine dikkat edilmelidir.

Saç Kalitesiyle İlgili İpuçları

 • Saçlar dipten uçlara kadar dolgundur. Uçlara doğru fazla seyrelmez.
 • Yumuşak saçtır. İpeksi dokunuşu hissedersiniz.
 • Yıpranmış, kurumuş ya da kırılmış saçlar değildir.
 • %100 doğal,gerçek saçtır.
 • Tek yönlü, dolaşmayan saçtır. (Detaylı bilgi için yukarıdaki videoya bakınız)
 • Markalı saçlardır. Bir sorun yaşadığınızda bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

 

Kaynak saçlar firesi alınarak hazırlanmaktadır. Saçlar uçlara doğru zayıflamaz, dipten uca kadar yoğunluğunu korur. Web sitemizde satılan saçlarda, tüm saç telleri aynı yöne doğrudur. Bu sayede saçlar dolaşmaz ve karışmaz. Aynı yöne giden saçlar hakkında sizleri bilgilendirmek için kısa bir video hazırladık. Bilgi sahibi olmak için aşağıdaki videoya göz atabilirsiniz.

 

 

14 Gün İçinde İade Hakkı

Modapedia.com üzerinden satılan saçların tamamı %100 insan saçından üretilmiştir. Tüm saçlar gerçek saçtır ve iade garantisi ile satılmaktadır.

Saç üzerinde herhangi bir işlem (açma, boyama, kesim vb.) yapmadığınız ve saçı kullanmadığınız taktirde, faturasıyla birlikte 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için İADE GARANTİSİ & KOŞULLAR sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Merhaba, en az 150 - 250 adet taktırmanız gerekmektedir.

İlginiz için teşekkür ederiz.

Saç eklemede kaç adet almak gerekiyor komple yapmak için

Merhaba, Ürünün adet fiyatı sayfada mevcuttur. Satın almak istediğiniz adet miktarı ile ürünün adet fiyatını çarparak toplam ödemeniz gereken tutarı hesaplayabilirsiniz. Permalı saçların kıvırcıklığını kaybetmemesi ve etkisini yitirmemesi için çok sık fön çekmemenizi öneririz.

Normalde 200,250 adet gidiyor ne kadar olur.ve fön çekildiğinde dalgası kalır mı saçın?

Merhaba Şevval Hanım, ürün permalı bir saçtır. Kendi saçınızında kıvırcık olması ya da kendi saçınıza da perma yaptırmanız gerekir. Aksi halde düz saçlarınız aralarda görünecektir. Permalı saça fön çekilebilir fakat sürekli fön çektiğinizde dalgalarda bozulma olur. İlginize teşekkür ederiz.

Kivircik olmayan sacta uygulasak yogun olarak olur mu ki birde istersek fönde cekebilir miyiz sonra tekrar dalgasi kaybolur mu acaba ?

Merhaba Aysun Hanım, permalı saçlarda açma işleminden sonra dalgalar bozulur. Bu sebeple açma işlemi önerilmez. Dalgalar ise görseldeki gibidir. İlginize teşekkür ederiz.

merhaba saçlar açılabilir rengi demişsiniz. benim koyu küllü kumral saçlarım bu ürün siyah görünüyor bir ton açsam perması bozulurmu
ve dalgası sıkmıdır gevsek su dalgasımı

Merhaba Nermin Hanım, tüm saçlar doğal insan saçıdır ve tüm ürünler görsellerde gördüğünüz şekilde tarafınıza gönderilmektedir. İlginize teşekkür ederiz.

Bu ürün doğal saçmı

Merhaba Nuray Hanım, bakır renk stoklarımızda mevcut değildir. Boyama işlemi yapmanız gerekir. Tüm model ve renklere modapedia.com'u ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.

Bakır rengi ve afro kıvırcık keratinli 250 adet yakın almak istiyorum bakır renk iletişime nasıl geçebiliriz rengi görerek karar vermek istiyorum

Merhaba Ayten Hanım, 08508409910 no'lu telefonu arayarak müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.

Iletişim numaranizi alabilirmiyim

Merhaba, mikro kaynak saçların keratin kısımları hazır bir şekilde gönderilmektedir.Ekstra bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Merhaba , saçların ucu yapılı deme boncuk kaynak için ekstra yaptırmamz gerekmiyor

Merhaba, 90 cm. saç satışımız bulunmamaktadır. Ürün menşei açıklama kısmında yazmaktadır. Detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için 08508409910 no'lu telefondan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Merhaba, modapedia.com internet sitemizde satılan tüm saçlar %100 doğal ve gerçektir. Isı işlemleri ve kuaför işlemleri olan açma/boyama işlemleri yapabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Merhaba.
Gri boncuk kaynak saçlarımızın boyları 70 cm'dir. Dilerseniz aşağıdaki bağlantıdan gri boncuk kaynak ve ombre gri boncuk kaynak saçlarımızı inceleyebilirsiniz.
https://www.modapedia.com/dogal-cit-cit-sac/kaynak-sac/ultra-uclu-boncuk-kaynak/gri-dogal-kaynak-sac.html

Sayın Cenay, gri renkli boncuk kaynakların saç boyları 65-70 cm. olarak standarttır.

Sayın Kader, ürün görsel ve fiyat bilgisine link üzerinden ulaşabilirsiniz.
https://www.modapedia.com/dogal-cit-cit-sac/kaynak-sac/ultra-uclu-boncuk-kaynak/ultra-uclu-dogal-boyasiz-boncuk-kaynak-sac-85cm.html

Sayın Aslı, sipariş vermek ve uzman ekibimize soru sormak için 0850 840 9910 no'lu telefonlardan bize ulaşabilirsiniz veya internet sitemizden alışveriş yapabilirsiniz.

Saçlarımız hafif dalgalı, düze yakın bir formdadır. Düzleştirme ile ilgili sorun yaşamazsınız. Saçlarımız kuru ve yıpranmış değildir, A sınıfı , kaliteli saçlardır, ne ince ne de kalın tellidir. Orta seviyededir.

Merhaba. Boyasız saçları karamel rengine kadar açmak mümkündür.

Merhaba, adet fiyatı yukarıda sayfanın başında yazmaktadır.

Fazla bir araca ihtiyacınız yok. Bir hırdavatçıdan küçük pense almanzı yeterli. Sitemizde boncuk satışı mevcut. Boncuk alıp 10cm'lik bir misina yardımı ile takabilirsiniz.

Merhaba, fiyatlar renk ve yoğunluklara göre değişiklik göstermektedir. Saçlarımız üzerinde açma ve boyama işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Sayfada görünen fiyat adet fiyatıdır. Almanyaya kargo yapılmaktadır. Yurtdışı kargo ücretleri için bizimle iletişime geçiniz.

Sayfada gram bilgisi mevcut. Adedi 1 gram'dır. Saç zaten kendinden biraz dalgalı o yüzden maşa yaptığınızda boyu fazla değişmez.

Boncuğunu ayrıca satın almanız lazım. Sitemizde boncuk satışı mevcut. 500'lü kutu 15 TL dir.

85cm stoklarda mevcuttur. Bu sayfadan sepete ekleyebilirsiniz.

Merhaba,Saçları düz fönlü iken ölçmeniz gerekiyor. Dalgalıyken 2-3cm daha kısa görünebilir.

Evet kaynak saç kategorisinde 80cm platin sarı seçeneği mevcuttur.

Merhaba, 85cm en uzun boydur. Kalça hizasını geçebilir. Sizin boyunuza göre değişmektedir. Ortalama komple bir saç için 150-250 arasında takılmaktadır.

Nazlı hanım, önemli olan adet sayısı değil, toplam gramajdır. 250 adet 0,7gr. yerine 150 adet 1.0gr. hemen hemen aynı yoğunluğa gelecektir.

Yoğun bir saç istiyorsanız 1.0gr. 250 adet almanız yeterlidir. Daha fazlasına gerek yoktur. Websitemizdeki tüm saçlar A Grubu dediğimiz kaliteli saçlardır. Uçlara doğru zayıflamaz.

İstediğiniz gibi değilse kullanmadan iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz. İade için faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir.
0,7 gr. yoğunluğundaki modelden ortalama 150 ile 200 civarı taktırabilirsiniz.
Merhaba, katlı bir görünüm için ense bölümlere 70cm, üstlere 55cm alabilirsiniz veya taktıktan sonra ekstra kat yaptırabilrisiniz.
Merhaba. Detaylı bilgi için 0850 2021226 nolu telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Uzman yetkili Cüneyt beyle görüşebilirsiniz.
Merhaba. Doğal boyasız boncuk kaynak saçların 2 farklı gramajı vardır. 0.7 gr Normal ve 1.0 gr. Yoğun modellerdir. Yukarıdaki bu seçeneklerden istediğinizi seçip aşağısındaki adet bölümündfen de 200 adet seçip sepete ekle butonuna bastığınızda toplam tutar hesaplanıp ekranda gösterilecektir. Daha fazla bilgi için 0850 2021226 nolu telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.
Merhaba. Saçlarımız çok hafif dalgalıdır.
Emine hanım saçlar tam düz değildir. Orta dalgalıdır.
Merhaba Mihriban Hanım,
Gür görünmesini istiyorsanız 200 adet 0.9gr. almanız gerekiyor. En uzun boy 70cm'dir.
Gamze hanım komple saç için 175-200 adet idealdir. Saçlarınız gür değilse 0.7gr. sizin için uygundur.
0850 2021226 nolu telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz.
Yorum yaz

Teslimat

Gün içersinde saat 16.00'a kadar verilen siparişler aynı gün, 16.00'dan sonra verilen siparişler ertesi iş günü kargoya verilecektir. Siparişleriniz en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Türkiye'nin her yerine Aras Kargo ile gönderim sağlanmaktadır. Kargo ücreti 24,90 TL'dir.

Siparişinizin ne zaman gönderildiğini ve kargonuzun hangi aşamada veya nerede olduğunu Modapedia.com 'a kaydolurken kullandığınız e-posta adresinize gönderilir. Siparişinizi verdikten sonra "Siparişler" sayfanızda bulabileceğiniz kargo takip numarasını kullanarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca kargo takip numaranızı ve sipariş numaranızı bildiren bir SMS cep telefonunuza gönderilecektir.

İade ve Değişim Koşulları

 • İade Süresi: 14 Gün
   
 • Doğal saçlarda: Saç üzerinde renk açma, boyama, kesim, ürün üzerine herhangi bir kozmetik ürünü sıkma vb. gibi herhangi bir işlem görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.
   
 • Saç şekillendirme ürünlerinde: Ambalajı bozulmamış, yırtılmamış veya üzerine herhangi bir bant vs. yapıştırılmamış olması gerekmektedir. Ambalajsız ürünler iade alınmaz. Ürün kullanılmamış olmalıdır. Eğer deneme yaptıysanız ürünü temizleyerek sprey veya saç yağından arındırınız.
   
 • Fatura: Faturanız e-fatura olup sipariş verirken kullanmış olduğunuz email adresinize gönderilir. Opsiyonel olarak e-faturanızı iade edilen ürünün kargosunun içerisine koyabilirsiniz.
   
 • İade Kargo Ücreti: İade işlemlerinde alaşmalı olduğumuz kargo firması (ARAS KARGO) ile gönderdiğinizde iade kargo ücreti tarafımıza aittir.  ARAS KARGO ile göndermeniz koşuluyla sizden bir kargo ücreti istenmeyecektir. Anlaşmalı olmadığımız başka bir kargo firması ile gönderdiğinizde tarafımıza oluşacak yüksek kargo ücretleri sebebiyle iade kargonuz teslim alınmayacaktır ve size geri dönecektir. Kanun no: 6502
   
 • Değişim Kargo Ücreti: Değişim işlemlerinde kargo ücreti alıcıya aittir. Satın aldığınız ürün ayıplı veya üretimsel arızalı değilse değişim işlemlerinde kargo alıcı tarafından karşılanır. Kanun no: 6502
   
 • İade Kargo Firması: Ürünü mutlaka anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Kargo firmasına alıcı adı olarak FORBE ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ (Aras Kargo Anlaşmalı Müşteri Kodumuz:1732044310904) adını vermelisiniz. (Aras Kargo hariç diğer kargo firmaları ile göndermeyiniz. Aksi taktirde kargonunz teslim alınmayacak ve size geri dönecektir.)
   
 • Sitemizde satılan saç ürünlerine yapılacak boyama, açma, renk değiştirme gibi işlemlerden dolayı saçta oluşabilecek problemlerden/zararlardan firmamız sorumlu değildir. İşlemi yapan kişi, ya da kuaför sorumludur. Bu işlemlerden herhangi biri uygulanmış ise iade yapılmamaktadır. Ürünler kendi saçlarınız gibi doğal saç olduğu için hatalı yapılan bir işlemde saçlar yanabilir veya yıpranabilir. Bu durum saçla ilgili değildir. Saçı yakan veya yıpratan kuaförün sorumluluğundadır. Aynı şekilde hatalı boya karışımından dolayı oluşacak istenmeyen saç renkleri saç ile ilgili bir kalite sorunu değildir. Tamamen kuaförün hatalı boya karışımından kaynaklanmaktadır. Bazı saç renkleri ise doğal olarak her renge boyamaya uygun değildir. (Siyah saçların platine boyanması gibi) 

 • Ürün değişimi işlemlerinde doğabilecek fark ücretleri Havale/EFT yöntemi ile gönderilmelidir. Banka bilgilerimizi "Nasıl Öderim?" sayfasında görebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Sipariş Takibi & Teslimat ve İptal & İade Şartları sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Modapedia Heryerde!

Modapedia'yı ayrıca Türkiyenin en ünlü platformlarında görebilirsiniz.

Trendyol.com, N11.com, Hepsiburada.com, Amazon.com.tr, GittiGidiyor.com, AliExpress.com ve Ebay.com'da bizi "Modapedia", "Hairens" ve/veya "Forbe" mağaza ismi ile bulabilirsiniz.

Kategorideki Diğer Ürünler

İlgili Ürünler

Bu ürünü tercih edenlerin satın aldıkları