Hairens ION-700 İyonik Seramik Elektrikli Saç Düzleştirici Tarak Fırça

ION700F

399.00 TL
(KDV dahil)

Hairens ION-700 diğer eski tip saç düzleştirici tarakların hatalarından ve kusurlarından arındırılarak tasarlanmıştır. Saçları kabartmadan düzleştiren ION teknolojisi sayesinde prüzsüz düzleştirme.

 

Bu üründe en iyi fiyat garantisi vardır. Bu ürünü 6 ay taksitli satın alabilirsiniz.

 

+
Boyasız (Koyu Kestane) 4 Numara (Çikolata Kahve) 6 Numara (Açık Kahve) 8 Numara (Karamel) Röfleli Sarı 12 Numara (Kumral Sarı)
8.1 Numara 24 Numara (Açık Sarı) 27 Numara 613 (Platin Sarı) Ombre Platin Gri


Hairens® ION-700'ü piyasadaki diğer kalitesiz saç düzleştirici fırçalardan ayıran özellikler.

 

Hairens ION-700 orjinal üründür ve faturası ile birlikte gönderilir. 2 yıl garantilidir. Garanti belgesi ürün kutusunda mevcuttur.

 

Hairens ION-700 gerçek 200 derece ısı değerini verir.

Kalitesiz ürünlerin ekranında 200-230 derece gösterse de aslında en fazla 150 derece ısı verir. Çünkü tabanı plastik olduğu için yüksek derecelerde erime yapar. Bu sebeple sahte ısı değerleri gösterirler. (Aşağıdaki karşılaştırma resminde görebilirsiniz.) Bunu bir ısı ölçer ile test edebilirsiniz. Hairens ION-700 ise ekranda görünen gerçek ısıyı verir. Bu sayede çok da performanslıdır ve saçınızı daha hızlı düzleştirir.

 

Hairens ION-700 saçlarınızı tararken çekmez ve yolmaz. Tarak dişleri silikon değildir.

Kalitesiz ürünler'de uçlardaki pembe dişler silikon olduğu için çekme yaparak yolmaktadır. (Bu tür kalitesiz ürünlerin müşteri yorumlarında bu şikayetleri görebilirsiniz)

 

Hairens ION-700 Anti-Statik İYON Teknolojisi. İyonik fonksiyonu ile saçınızı + ve - ışınlar veriyor ve saçtaki statik elektriklenmeyi önlüyor. Açma kapama anahtarı mevcuttur.

Isı derecesini anlık olarak gösterir. Saçınızı tararken ısı derecesi düştüğünde kaç dereceye düştüğünü o anda ekranda görebilirsiniz.

 

Geliştirilmiş Yeni Jenerasyon Saç Düzlştirici Tarak

 

 

Anti-Statik, İyonlu Seramik Teknolojisi. Daha performanslı, ipeksi görünüm.

 

 

 

Öneriler

 

1-En iyi performansı almak için saçınız kuru olmasını öneririz.

2-Saçınızı tararken normalde taradığınız gibi hızlıca değil yavaşça,bekleyerek ve saçınızı arasından kaydırarak taradığınızda saç düzleştirici tarak ısıyı saçınıza çok daha iyi verecektir ve çok daha iyi düzleştirme yapacaktır.

3- Saç düzleştirici tarağı ters tuttuğunuzda (seramik yüzeyi dışa doğru bakacak şekilde) daha iyi sonuç alınmaktadır.

 

Hairens ION-700 Elektirikli Saç Düzleştrici Tarak. Zamanınızı çok harcamadan, hızlı bir şekilde saçlarınızı düzleştirerek daha iyi bir görünüm kazanmak için tasarlanan Hairens ION-700 Saç Düzleştirici Tarak ideal bir ürün olarak sizlerin kullanımına sunulmuştur.

En yeni teknoloji ile üretilen Hairens ION-700 benzerlerinden farklı olarak diğer ürünlerin hata ve kusurlarından arındırılarak tasarlanmıştır. Hairens ION-700 yeni teknolojisi ve güçlü özellikleri ile benzerlerinden ayrılmaktadır.

 

HAIRENS ION-700 ÖZELLİKLERİ:


SERAMİK KAPLAMA: Seramik kaplama yüzeyi ile güçlü ısınma ve saçların kolay bir şekilde taranmasını sağlar. Seramik ısı panelinde saçlarınız adeta saten gibi arasından kayar ve sürtünme yaşanmaz. Seramik ısıtma teknolojisi saçlarınızı yıpratmadan düzleştirir.

TÜMLEŞİK, ÇIKMAYAN DİŞLER: Tamamen birinci sınıf seramik taban ve tümleşik, çıkmayan dişler sayesinde saçlarınızı yolmadan, çekmeden düzleştirir. saçlarınıza zarar vermez. (Eski nesil yerinden çıkan silikon uçlu ürünlerden değildir. Yüzeyinden çıkan plastik topuzlu ürünlerden kaçının.)

ISI SEVİYESİ: 120°C - 200°C arası ayarlanabilir sıcaklık seviyeleri sayesinde her türlü saçın en iyi şekilde düzleşmesini sağlar. Tüm saç tipleri için uygundur.

ISI PERFORMANSI: Gerçek 200°C ısı seviyesi sayesinde yüksek ısı performansı sağlayarak saçlarınızda etkin bir düzlük oluşturur, uzun süre aynı işlemlerin yapılmasını önler,

PTC ISITMA TEKNOLOJİSİ: Hairens ION-700 düzleştirici tarak fırça yeni PTC ısıtma teknolojisi sayesinde hızlı ısınır ve daha güven ısıtma sağlar.

GÖSTERGE PANELİ: LED göstergeli paneli anlık olarak ısı değişimini takip edebilirsiniz. Değişen her derece gösterge panelinde gösterilir.

ANTİ-STATİK IYON FONKSİYONU: Yeni nesil anti-statik iyon fonksiyonu sayesinde saçlarınızda elektiriklenme, kabarma meydana gelmez. Bu özellik, iyon düğmesi ile kapatılabilir ve açılabilirdir.

60 DK. SONRA OTOMATİK KAPANMA: Açık bırakıldığında (prize takılı haldeyken kullanılmadığında) 60 dakika sonra otomatik olarak kendini kapatır.

SAÇ DOLAŞMASINI ÖNLEYEN 3D TASARIM: 3 boyutlu yüzey dişli tasarımı ile saçların tarak içerisinden kolay bir şekilde geçmesini ve tüm saçların aynı ısı performansından faydalanarak hem saçların hızlı bir şekilde, hem de dolaşmadan düzleşmesini sağlar.

CİLTLE TEMASI ÖNLEME: Dişlilerin ölçü kombinasyonları ısı sağlayan seramik yüzeyin ciltle temasını önleyecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede saç derinizin fazla ısıya maruz kalmaması sağlanır.

360 DERECE DÖNEBİLEN KABLO: 360 derece dönebilen kablosu sayesinde ergonomik bir kullanım sağlar. ION-700 kolay bir şekilde her yöne döndürülebilir.

YÜKSEK KALİTE SAÇ DÜZLEŞTİRME: Saçlarınızda yüksek kalitede düzleştirme sağlayarak kuaförlere düzleştirme için fazla para ödemekten sizi kurtarır.

 

 

KULLANIM TALİMATI

Önemli Not: Cihazı kullanmaya başlamadan önce saçınızın tam olarak kurulandığından, ıslak olmadığından emin olunuz.

1. Saç düzleştirici tarağın fişini uygun bir şebeke prizine takın. Güç düğmesine basın ve açın. LED ekran paneli yanacak ve OFF yazısı görünecektir. Güç düğmesine “ Image ” 3 saniye basılı tutarak cihazı açın. Daha sonra güç düğmesinin üzerindeki ısı ayarı düğmesine “ °C +- “ basarak cihazın ulaşmasını istediğiniz ısı derecesini seçin. Sıcaklık değeri 120°C ile 200 °C arasındadır. LED panelden cihazın ısısını takip edebilirsiniz.

2. Cihaz İlk açıldığında açılan gösterge panelinde derece ayarını “ °C +- “ düğmesine basarak 10 'ar derece değiştirebilirsiniz. Daha kıvrımlı veya sert saçları düzleştirmek için daha yüksek derece seçilmesi önerilir.
 

Aşağıda temel saç şekilleri için önerilen sıcaklık derecelerini bulabilirsiniz.

SAÇ ŞEKLİ SICAKLIK DERECESİ

 • İnce telli, düz saçlar / 120°C - 140°C
 • Rahat şekil alan, normal saçlar / 140°C - 160°C
 • Kalın telli dalgalı saçlar / 160°C - 180°C
 • Sert ve zor şekil alan dalgalı saçlar / 180°C - 200°C


3. Cihazın iç tarafındaki iyon düğmesi ile iyon fonksiyonu özelliğini kapatabilir veya açabilirsiniz. Mavi ışığın yanması iyon fonksiyonunun aktif olduğunu gösterir. (Bu fonksiyonun kullanımı saçlarda oluşabilecek elektriklenmenin azalmasını sağlayacaktır.)

4. Cihaz istenen ısıya ulaştıktan sonra saçınızı normal bir şekilde tarar gibi saç düzleştirici tarak ile saçınızı yavaşça tarayınız. Yavaşça taramak saçınızın yeterli ısıyı almasını sağlayarak düzleştirme işlemine yardımcı olacaktır. (Not: Elektrikli saç düzleştirici tarağını başınızın derisine çok yaklaştırmayın. Çok yakın olması derinizin ısıdan zarar görmesine sebep olabilir.)

5. Bu cihaz son çalışma anından itibaren açık bırakılması durumunda 60 dakika sonra kendini kapatacaktır. Sadece tekrar güç düğmesine basılması durumunda ısınmaya başlayacaktır.

6. Düzleştirme işleminiz sona erdikten sonra cihazın güç düğmesine 3 saniye basılı tutarak cihazı kapatın ve fişten çekin.

Ürün bugün elime ulaştı hemen denedim ürün gercekten harika fön etkisi yapıyor saçlarım dalgalı olduğu halde dümdüz yaptı cok güzel bir ürün tereddüt etmeden alabilirsiniz yalnız tek sorun kargo kapiya getirmiyor cok uğraştırıyor defalarca aradım kargoyu ama getirmediler, gidip kendim aldım.

Merhaba, ürün özellikleri aynı renk seçenekleri farklıdır. Ürün kısa süre içerisinde tekrar stoklara girecektir. Mağamızı takip etmeye devam edebilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.

Bu tarağın, şu anda satmadığınız mor rengi var. O morlu siyahlı tarak, şu an sitede gördüğümüz ürünle aynı mı? Yoksa özellikleri farklı, çok eski bir model mi? Mor renkli tarak satıştan kalkalı çok oldu mu? (Ürününüz stoklarda olmadığı için, arkadaşımdan mor olan ürününüzü almayı düşünüyorum bu nedenle soruyorum)
Teşekkürler,

Merhaba, ürün yakın zamanda stoklarımızda olacaktır. Mağazamızı takip etmeye devam ediniz. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün tekrar stoklarda olacak mı?

Merhaba, ürün kısa zaman sonra tekrar stoklarımızda olacaktır. Mağazamızı takip etmeye devam ediniz. İlginize teşekkür ederiz.

Ne zaman gelir

Merhaba, ürün stoklarımızda tükenmiştir. En kısa sürede tekrar stoklarımızda olacaktır. Mağazamızı takip etmeye devam ediniz. İlginize teşekkür ederiz.

Bu urun den yok mu

Evet, kapıda nakit ödeme yöntemi ile sipariş oluşturabilirsiniz. Sipariş oluştururken ödeme aşamasında bu seçeneği seçebilirsiniz.

Nakit ödeme şansımız var mı acaba

Merhaba, sipariş oluşturmak için mağazamızı 08508409910 no'lu telefondan arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Hairens lon 700 den bende istiyorum nasıl alabilirim

Merhaba, teşekkür eder iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

Guzelll

Merhaba, sipariş oluşturmak için bizleri 08508409910 no'lu telefondan arayarak müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ben bu urunu almak istiyorum kapıda odemeli nasıl siparıs verecem

Merhaba, ürün tercihini ihtiyacınıza göre belirleyebilirsiniz. Çift taraklı olan TwinPower ürünümüz ve Ion 700 tarak düzleştirici ürününü de saç düzleştirmek için günlük hayatınızda rahatça kullanabilirsiniz. Ion 700 tarak düzleştiriciyi saçınızı tarar gibi kullanarak rahatça işlem sağlayabilirsiniz. Twinpower ürünümüz ise çift taraflı tarak özelliği olduğu için saçlarınızı dolaşmadan düzleştirme işlemi sağlayabilirsiniz. İhtiyacınıza göre hangi ürünü sipariş vermek isterseniz bizleri 08508409910 no'lu telefondan arayarak müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile görüşme sağlayabilirsiniz.

urunuzu almak istiyorum fakat cift tarakli olanimi ion 700 mu oneriyosunuz fiyat benim icin onemli deyil burda urunun verecegi sonuc

Merhaba, sipariş oluşturmak için tarafınıza dönüş sağlanmış fakat ulaşılamamıştır. Bizleri 08508409910 no'lu telefondan arayarak müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile sipariş oluşturabilirsiniz.

Ürün alabilirmiyiz 0545 501 0230 beni arayın urün siparişi vermek istiyorum

Kalın telli ve zor saçlar için Twinpower, ince telli ve daha kolay saçlar için ION-700 alabilirsiniz. Twinpower biraz daha güçlü , ısısı daha güçlüdür.

Merhaba, Uygulama yapmadan önce saçlarınız tamamen kuru olmalıdır.

saç ıslakken de kullanilabilir mi

Aylardir kullaniyorum. o kadar memnunumki girip ikinci yorumumu yazmak istedim :) her seyiyle mukemmel hayatimin vazgecilmezi taragimi coook severek kullaniyorum. aklinda suphe olanlar varsa asla tereddut etmesin. hemen alin ;) ;)

Ayırmadan kalın tutamlarla düzleştirebilirsiniz. Kalın tutamlar alacaksanız ısıyı iyi yedirmek için düzleştiriciyi yavaşça tarayın

Merhaba ürünü çok merak ediyorum diğer ucuz taraklar gibi kötü olmadığı belli her halinden saçlarım kısa ama çok kıvırcık ve kabarık çok kısa saç olduğu için tutamlara ayırılıp tutulmuyor yine düzleştirme yapar mı yoksa uygun değil mi bana göre

ion 700 mü çift taraflı tarakmı hangisi daha iyi

Sayın Tuba, stoklarımızda mevcut olan renkler fuşya ve altın sarıdır. Keyifli alışverişler dileriz.

Merhaba..ben bu saç duzlestirici taraginizdan sipariş verecektim ama renk alternatifi olarak sadece fusya ve altin görünüyor..fotodaki siyah renk mevcut mu acaba?

sipariş verdimmmmmm :)

Sayın Sevcan, 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde Kapıda Ödeme mevcuttur.

Kapida odeme mevcutmu

Selin hanım beklediğiniz ürün Hairens ION-700 stoklarımıza girmiştir. Şuanda satın alabilirsiniz.

Sevcan hanım beklediğiniz ürün Hairens ION-700 stoklarımıza girmiştir. Şuanda satın alabilirsiniz.

Bahar hanım beklediğiniz ürün Hairens ION-700 stoklarımıza girmiştir. Şuanda satın alabilirsiniz.

Feyza hanım beklediğiniz ürün Hairens ION-700 stoklarımıza girmiştir. Şuanda satın alabilirsiniz.

Israrla yayınlamyırsunuz, ısrarla yazmaya devam edeceğim. Nasıl bir yoldan geliyor da hala gelmedi bu zamanda , lütfen geçerli bir açıklama yapın, şımarıklığın gereği yok, tok satıcı modundan çıkın

Bekliyorum sabirsizlikla

bu ürünü temin etmek için nerdeyse iki aya yakin bi zamandir sayfanizi takip ediyorum.mart girdi ürün hala yok.üretimi durdurulduysa ya da satmayacaksaniz buraya yazin ki biz de alternatif urün arayalim...

Uzun zamandır bu ürünü bekliyorum Mart ayında kesin geliyor mu?

Martin sonundami gelicek acaba

Niye gelmedi daha sabirsizlikla bekliyorum

bence gelmeyecek !!!!!

Şubat sonu demişsiniz ne zaman gelicek acaba bekliyoruz

Umarım herkes alabilir.Stok olarak yeterli olur.Tam olarak ayın kaçında satışta olur acaba?

Sabırsızlıkla bekliyoruz gelmesini inşallah şaşmaz zamanı busefer,başka marka almak istemiyoruz çoook acil lazım bu ürün bana.

Gamze hanım şuan yolda. Ay sonunda Türkiyeye girmiş olacaktır. Anlayışınız ve ürünümüzü beklediğiniz için teşekkür ederiz.

Şubat ayında ürünün hazır olacağını yazmışsınız ancak hala yok neden bu kadar satış olan bir ürün üretilmiyor şaşırtıcı. Girip sayfanızı gelmiş mi acaba diye bakmaktan yoruldum gerçekten. Almak istiyoruz

Ürün neden hala stoklarda yok acil ihtiyacımız var ve piyasadaki uyduruk duzlestiricilerden almak istemiyorum

Ürün neden hala stoklarda yok acil ihtiyacımız var ve piyasadaki uyduruk duzlestiricilerden almak istemiyoruz

Sayın Asya, geri bildiriminiz için teşekkür eder, güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

Mükemmel bir ürün. 10dakikada kuaförde çıkmış gibi saçlar. Benim gibi kuaföre gitmeye üşeniyorsanız ve söz dinlemeyen saçlarınızı şekillendirmeye zorlanıyorsanız hiç düşünmeden alın derim. Daha önce alıp da çekmeceye attığım diğer düzleştiricilere verdiğim paralara hep acıdım ama bu son kuruşuna kadar hakediyor...

Sayın Sevcan, ürün tedarik süreçlerinde üretici tarafından firmamıza bildirilen süreç müşterilerimize aktarılmaktadır. Bu süreçte yaşanan gecikmeler firmamız ile alakalı olmayıp, üretici kaynaklıdır. Anlayışınız için teşekkür eder, takipte kalmanızı rica ederiz.

Kasim sonu demistiniz simdi subat diyorsunuz az bi zamnda degil kii offfffff

Merhaba. Hairens ION-700 'ün şubat ayında stoklarımıza girmiş ve satışa açılmış olmasını planlamaktayız. "Bu ürün stoklara girdiğinde bana haber ver." kutucuğuna tıklayıp mail adresinizi yazarak ürün geldiğinde haberdar edilmenizi sağlayabilirsiniz.

Ürün ne zaman gelicek acaba

Yokmu bir gelisme stoklara girmesini bekliyorum sabirsizlikla

Nezaman girer stoklara her baktığımda yok haber ver butonunu seçip mail adresi girdim ama ınşallah dönüş olur

Aylin hanım müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri 0850 840 99 10

Sevcan hanım malesef henüz gelmedi. Stoklara girdiğinde mail adresinizden sizi bilgilendireceğiz. Stoklara girdiğinde haber ver butonundan mail adresinizi eklemeyi unutmayınız.

İyi günler benim tarağımın kablosu delindi ama bu benim hatam değil garantiye yollamak istiyorum

Bekliyorummmm nezamn stoklarinizda olucak kasim ayinda demistiniz

Okadar bekledigimi deger umarim

Sayın Nesibe, ürün henüz stoklara girmemiştir. İlginize teşekkür eder, bizi takipte kalmanızı rica ederiz.

Merhabalar ürün stoklara girdi mi acaba

Sayın Emine hanım, yoğun talep sebebiyle ürünümüz hızla tükenmiştir. Yakında yeniden stoklarda olacaktır.

ürünü bende cok merak ettim ne zaman gelir

Burcu hanım yoğun talep sebebiyle ürünümüz hızla tükenmiştir. Yakında yeniden stoklarda olacaktır.

Bu ürünü istiyorum hiç şansım yok mu

Ürün ne zaman gelecek bilgi alabilir miyim acaba??

Ne zaman stoklarda olcak bana acil lazım tahminen ne zaman olur

Ne zaman piyasada olucak benim şuan ihtiyacım var

Harika. cok memnun kaldim. saclarimi kirmiyor. saclarimi 4 dakikada (dakika tuttum :)) duzlestiriyorum ve ustelik elektriklenmiyor. herkese tavsiye ederim.

Sayın Cansu, sipariş vermek için ürün sayfası üzerinden satın alma işlemi gerçekleştirebilir veya 08508409910 numaralı hattan müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Sipariş vermek istiyorum

Asıl ben teşekkür ederim tekrardan. Süpersiniz

Sayın Çınar Akan, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Saç düzleştirici tarak muhteşem. Hiç düşünmeden alın. Duzlesriremeyecegi saç yok. Bayıldım üstelik 2 yıl garantili. Satıcı da çok ilgili. Siparişin her aşamasında bilgilendirdiler. Teşekkürler modapedia.

Bende böyle bir ürün almak istiyorum ama gerçekten kararsızım...

Ürünüm bugün geldi..denedim gayet guzel vadedildigi gibi..kolay,pratik vede kısa sürede dümdüz parlak saclar..teşekkürler

Mrb urunum geldi tsk ederim simdilik iyi gibi umarim ilerde sorun cikmaz benim saclarim kisa kisa oldu halde duzlesti

İlk olarak teşekkür ediyorum böyle bir ürünü satışa çıkardığınız için.aylar öncesinde saçlarımı sarı yaptırmıştım daha sonra sağolsun kuaför 5 saat sacımı oryalde bekleterek upuzun ve sağlıklı olan saçlarımı mahvetti.daha sonrasında düğün günüde sacıma krepe yaparak kopmasına neden oldu aylardır saçlarıma hiçbirsekilde ne düzlestirici ne de maşa değdiremiyordum.ürün bugun elime geçti ve mükemmel herkese tavsiye ediyorum.teşekkürler modapedia

Sipariş verdim uzun zamandır almayı düşünüyom burdaki yorumlara baktım herkez memnun inlallah yarın elimde olucak bende memnun kalırım

Modapedia'dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İADE GARANTİSİ & KOŞULLAR sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Urunu beğenmediğimiz taktirde geri iade edebilir miyiz

Harika bir ürün 5 dk da fonledim saçımı. Kesinlikle tavsiye ediyorum

Harika bir ürün bir yıldır araştırma peşindeyim ve çok kararsızım 2 gün önce sipariş verdim dün elime ulaştı bu gün saçımı düzleştirdim yalnız olağan üstü diyebilirim saçı yıpratmıyor dümdüz yapıyor ve yumuşacık oluyor çok kalın telli ve gür bir saçım olmasına rağmen çok teşekkür ederim modapedia

Sipariş verdim acaba kaç gün içinde elimde olur

Merhaba, Ürün 2 yıl garantilidir.

Garantisi var mı? Garanti süresi ne kadar?

0850 840 99 10 nolu telefondan bize ulaşarak kapıda ödeme siparişlerinizi telefonla da oluşturabilirsiniz.

sıparış vermek ıstıyorun

0850 8409910 nolu sipariş hattımızdan hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

Bende istiyorum tel yazarmısınız

Modapedia'dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade politikası sayfamızı okuyunuz. https://www.modapedia.com/iade-garantisi-ve-kosullar.html

Merhaba ben ürünü almak istiyorum ancak ya istediğim performansı alamazsam iade edebiliyormuyum iade koşullarında ürünün kullanılmamış olması gerekiyor yazmışsınız

Saçınızı sürtünme olmadan düzleştirdiği için saça zararı yoktur. En yüksek ısıda kullanın ve düzleştiriciyi yavaş yavaş ısıyı saçınız iyice alacak şekilde kullanın. Çok kıvırcık saçlı müşterilerimiz dahil çok memunlar.

Modapedia'dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İADE GARANTİSİ & KOŞULLAR sayfamızı ziyaret ediniz.

Kullannıp memnun kalmazsak iade şansımız var doğrumudur iade etmek istemem memnun kalıp kullanmak isterim tabikide fakat bunu bilmek insana güven veriyor soruma cevap alabilirsem sevinirim

Merhaba benim saclarim kivircik tabiri caizse bonus bende istiyorum ama cok kararsizim ise yararmi diye sagliklimi saca zarari varmi bu konuda bilgi verirmisiniz

Ürün bugün elime ulaştı ve hemen ilk günden deyimlerimi aktarıyorum kesinlikle mükemmel harika bu kadar beklemiyordum inanın. Saçları beline kadar uzun olan biri olarak sadece 5 dakika bile yeterli oldu ne yorulma ne zahmet hiç bişe yokk.. Bu ürün için gerçekten çok teşekkürr ederim. :)

Evet kullanabilirsiniz. Sadece diplerine çok yaklaştırmadan -1-2-3cm geriden kullanın. Çünkü kaynak saçların keratin kısımları ısıya duyarlıdır.

Micro kaynak kullananlar kullanabilir mi bu ürünü ?

Fiyatına göre en iyisi bu. 250-300 liralık düzleştirici taraklarla aynı işi yapıyor.

200 derecedir. Fakat gerçek 200 derece ısı verir. Piyasadaki kalitesi ürünler ekranda gösterilen derecenin ancak yarısını verirler.

Ürünü araştırma aşamasında yeterli, bilgilendirici bir yorum bulamadım. Üşenmedim, yeni alacak ve araştırma içinde olanlara da açıklayıcı bir yorum yapmak istedim bu yüzden...

Kuaföre neredeyse hiç gitmeyen biri olarak, ürünü kullanıp edindiğim deneyime göre durum şu; Saçımı yıkadıktan sonra, az nemli kalacak şekilde yıpratmadan kuruttum. Fırçaladım ve karışıklık vs kalmamasını sağladım. Herhangi bir saç ürünü kullanmadım. (Sprey, şekillendirici, jöle, koruyucu vs.) Saçlarımı parçalara ayırdım ve mümkün olduğunca az parça alarak fırçayı kullandım. Çok nazik ve sabırlı bir şekilde saçımı tarar gibi ve klasik fön fırçası kullanır gibi taradım.
İlk seferde düzleşeceğinin sinyallerini verdi. Saçımı koparmadı ya da takılma yapmadı. Üçüncü taramada düzleşmişti. Çok gür ve dalgalı saçlarım olduğu için, klasik şekilde fön makinesi + saç fırçası ile yaptığımda en az 1 saat sürerdi ve kollarım kopardı yorgunluktan. Bu ürün ile ilk seferki deneme kullanımımda 15 dakika harcadım. Ve hiç yorulmadım, aksine keyif aldım. Ürünü prize taktıktan sonra, açma kapama düğmesine yaklaşık 1 sn. kadar sürekli basılıyor ve gösterge yanar yanmaz bırakılıyor. Göstergede ısı derecesi görülüyor. Kendisi otomatik olarak 200 dereceye kadar ısınıyor. İstediğiniz dereceye geldiğinde düğmeyi bırakın. Kendisi önceki derecesi ne ise ona dönüyor, sonra istenilen dereceye adım adım iniyor ya da çıkıyor.

Aynı gün kargoya verilmiştir. İyi günlerde kulanın.

Derya hanım siparişiniz dün kargoya verildi. İyi günlerde kullanın.

Ben dün sipariş verdim hala gelmedi gelirmi

Yeni siparis verdim şimdiden iyi bir ürün olduğuna inanıyorum ürünü kullandığım zaman kesin olarak buraya yazacagimdan emin olabilrsiniz

Gerçek 200 derecedir.

Isısı kaç derece?

Benim saçım çok kıvırcık değil ama sanki bir kat fönlenmiş gibi oldu saçım. Zaten kuaförden çıkmış jilet gibi saç beklemiyoruz. Diğerlerini bilmiyorum ama ısısı yüksek bunun. Yani daha kıvırcık saçları olanlarda da işe yarar bence.

Ürün kaliteli bir ürün ve görevini yerine getiriyor. Sıcaklığı güzel. Daha önce 30-40 TL ye satılan ucuzlardan almıştım hiç memnun kalmamıştım fakat bu ürün gerçek 200 derece ısı veriyor ve işini yapıyor. LCD ekranında anlık sıcaklık değerini gösteriyor. O anda kullanımdan dolayı derece düşmüşse kaç dereceye düştüğünü görebiliyorsunuz. İyon fonksiyonu da ek bir özellik elektriklenmeden düzleştiriyor. Eğer yavaş tarayarak kullanırsanız ısıyı saç daha iyi alıyor o zaman tam düz oluyor.

Diğer şu pembe olanların yorumlarına baktım çok sayıda kişi silikon uçlu olduğu için saçı yoluyor, çekiyor yazmış. Bu üründe öyle bir soru yok yağ gibi kayıyor içinden. çok sevdim kesinlikle çok kolay tavsiye ederim

Ürün kaliteli bir ürün ve görevini yerine getiriyor. Sıcaklığı güzel. Daha önce 30-40 TL ye satılan ucuzlardan almıştım hiç memnun kalmamıştım fakat bu ürün gerçek 200 derece ısı veriyor ve işini yapıyor. LCD ekranında anlık sıcaklık değerini gösteriyor. O anda kullanımdan dolayı derece düşmüşse kaç dereceye düştüğünü görebiliyorsunuz. İyon fonksiyonu da ek bir özellik elektriklenmeden düzleştiriyor. Eğer yavaş tarayarak kullanırsanız ısıyı saç daha iyi alıyor o zaman tam düz oluyor.

Hairens Ion-700 Citra&Co'nun bir üst versiyonudur. Bahsettiğiniz tarak eski bir model artık kullanılmıyor.

Bu yeni jenerasyon saç düzleştirici taraktır. Seramik bölüm saç dibine hiçbir şekilde değmek çünkü çıkıntılı dişler vardır. Tasarım olarak yassı olduğu için saçın dip kısımlarına daha iyi giriyor.

Sac diplerini yakmıyor mu ?? Bende almak istiyorum ama kararsız kaldım kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi

Merhaba,ürünü görme olasılığımız varmı?Mağaza satışınız var mı?Çok kararsız kaldım seçim yapmakta,ürününüzü tesadüfen gördüm!..Cıtra&Co ile farkı nedir o çok kaliteli diye biliyorum!Benziyor mu

Hairens ION-700 tümleşik, çıkmayan diş yapısına sahiptir. Diğer eski tip taraklar gibi silikon uçlu değildir. Bu sebeple herhangi bir şekilde dişlerde çıkma oluşmaz.

arkadaşım başka bi tarak almıştı. uçları çıkmış. bunda da aynısı olur mu?

Evet, gerçek 200 derece ısı seviyesine sahiptir. 120 derece ile 200 derece arasında istediğiniz ısı seviyesinde kullanabilirsiniz.

gerçekten 200 derece mi ısısı??

İyi bi ürün. Diğerlerinden farklı. Tesekkurler.

Nihayet geldi. 2 aydır iyonik olanı bekliyordum. Şu ucuz satılan bir model vardı onu denedim çok kötüydü. Bu çok güzel. İyonik butonu açtığınızda elktriklenme olmadan düzleştiriyor. Yalnız çok hızlı taramamayın. Yavaş bir şekilde taradığınızda tam dümdüz oluyor. Ben kesinlikle tavsiye ediyorum. Hairens markası zaten sadece saç çıt çıt falan yapan bir marka.
Yorum yaz

Teslimat

Gün içersinde saat 16.00'a kadar verilen siparişler aynı gün, 16.00'dan sonra verilen siparişler ertesi iş günü kargoya verilecektir. Siparişleriniz en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Türkiye'nin her yerine Aras Kargo ile gönderim sağlanmaktadır. Kargo ücreti 39,90 TL'dir.

Siparişinizin ne zaman gönderildiğini ve kargonuzun hangi aşamada veya nerede olduğunu Modapedia.com 'a kaydolurken kullandığınız e-posta adresinize gönderilir. Siparişinizi verdikten sonra "Siparişler" sayfanızda bulabileceğiniz kargo takip numarasını kullanarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca kargo takip numaranızı ve sipariş numaranızı bildiren bir SMS cep telefonunuza gönderilecektir.

İade ve Değişim Koşulları

 • İade Süresi: 14 Gün
   
 • Doğal saçlarda: Saç üzerinde renk açma, boyama, kesim, ürün üzerine herhangi bir kozmetik ürünü sıkma vb. gibi herhangi bir işlem görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.
   
 • Saç şekillendirme ürünlerinde: Ambalajı bozulmamış, yırtılmamış veya üzerine herhangi bir bant vs. yapıştırılmamış olması gerekmektedir. Ambalajsız ürünler iade alınmaz. Ürün kullanılmamış olmalıdır. Eğer deneme yaptıysanız ürünü temizleyerek sprey veya saç yağından arındırınız.
   
 • Fatura: Faturanız e-fatura olup sipariş verirken kullanmış olduğunuz email adresinize gönderilir. Opsiyonel olarak e-faturanızı iade edilen ürünün kargosunun içerisine koyabilirsiniz.
   
 • İade Kargo Ücreti: İade işlemlerinde alaşmalı olduğumuz kargo firması (ARAS KARGO) ile gönderdiğinizde iade kargo ücreti tarafımıza aittir.  ARAS KARGO ile göndermeniz koşuluyla sizden bir kargo ücreti istenmeyecektir. Anlaşmalı olmadığımız başka bir kargo firması ile gönderdiğinizde tarafımıza oluşacak yüksek kargo ücretleri sebebiyle iade kargonuz teslim alınmayacaktır ve size geri dönecektir. Kanun no: 6502
   
 • Değişim Kargo Ücreti: Değişim işlemlerinde kargo ücreti alıcıya aittir. Satın aldığınız ürün ayıplı veya üretimsel arızalı değilse değişim işlemlerinde kargo alıcı tarafından karşılanır. Kanun no: 6502
   
 • İade Kargo Firması: Ürünü mutlaka anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Kargo firmasına alıcı adı olarak FORBE ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ (Aras Kargo Anlaşmalı Müşteri Kodumuz:1732044310904) adını vermelisiniz. (Aras Kargo hariç diğer kargo firmaları ile göndermeyiniz. Aksi taktirde kargonunz teslim alınmayacak ve size geri dönecektir.)
   
 • Sitemizde satılan saç ürünlerine yapılacak boyama, açma, renk değiştirme gibi işlemlerden dolayı saçta oluşabilecek problemlerden/zararlardan firmamız sorumlu değildir. İşlemi yapan kişi, ya da kuaför sorumludur. Bu işlemlerden herhangi biri uygulanmış ise iade yapılmamaktadır. Ürünler kendi saçlarınız gibi doğal saç olduğu için hatalı yapılan bir işlemde saçlar yanabilir veya yıpranabilir. Bu durum saçla ilgili değildir. Saçı yakan veya yıpratan kuaförün sorumluluğundadır. Aynı şekilde hatalı boya karışımından dolayı oluşacak istenmeyen saç renkleri saç ile ilgili bir kalite sorunu değildir. Tamamen kuaförün hatalı boya karışımından kaynaklanmaktadır. Bazı saç renkleri ise doğal olarak her renge boyamaya uygun değildir. (Siyah saçların platine boyanması gibi) 

 • Ürün değişimi işlemlerinde doğabilecek fark ücretleri Havale/EFT yöntemi ile gönderilmelidir. Banka bilgilerimizi "Nasıl Öderim?" sayfasında görebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Sipariş Takibi & Teslimat ve İptal & İade Şartları sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Modapedia Heryerde!

Modapedia'yı ayrıca Türkiyenin en ünlü platformlarında görebilirsiniz.

Trendyol.com, N11.com, Hepsiburada.com, Amazon.com.tr, GittiGidiyor.com, AliExpress.com ve Ebay.com'da bizi "Modapedia", "Hairens" ve/veya "Forbe" mağaza ismi ile bulabilirsiniz.

advantage 3d Secure
9 taksit
Taksit
Aylık
399.00 TRY
213.56 TRY
144.78 TRY
110.72 TRY
89.97 TRY
76.36 TRY
Toplam
399.00 TRY
427.13 TRY
434.35 TRY
442.89 TRY
449.87 TRY
458.13 TRY
axess 3d Secure
9 taksit
Taksit
Aylık
399.00 TRY
213.96 TRY
144.64 TRY
110.72 TRY
89.97 TRY
76.36 TRY
Toplam
399.00 TRY
427.93 TRY
433.91 TRY
442.89 TRY
449.87 TRY
458.13 TRY
bankkart 3d Secure
9 taksit
Taksit
Aylık
399.00 TRY
213.96 TRY
144.64 TRY
110.72 TRY
89.97 TRY
76.36 TRY
Toplam
399.00 TRY
427.93 TRY
433.91 TRY
442.89 TRY
449.87 TRY
458.13 TRY
bonus 3d Secure
9 taksit
Taksit
Aylık
399.00 TRY
213.96 TRY
144.64 TRY
110.72 TRY
89.97 TRY
76.36 TRY
Toplam
399.00 TRY
427.93 TRY
433.91 TRY
442.89 TRY
449.87 TRY
458.13 TRY
cardfinans 3d Secure
9 taksit
Taksit
Aylık
399.00 TRY
213.96 TRY
144.64 TRY
110.72 TRY
89.97 TRY
76.36 TRY
Toplam
399.00 TRY
427.93 TRY
433.91 TRY
442.89 TRY
449.87 TRY
458.13 TRY
maximum 3d Secure
9 taksit
Taksit
Aylık
399.00 TRY
213.96 TRY
144.64 TRY
110.72 TRY
89.97 TRY
76.36 TRY
Toplam
399.00 TRY
427.93 TRY
433.91 TRY
442.89 TRY
449.87 TRY
458.13 TRY
paraf 3d Secure
9 taksit
Taksit
Aylık
399.00 TRY
214.72 TRY
144.94 TRY
110.71 TRY
89.97 TRY
76.36 TRY
Toplam
399.00 TRY
429.44 TRY
434.83 TRY
442.85 TRY
449.87 TRY
458.13 TRY
world 3d Secure
9 taksit
Taksit
Aylık
399.00 TRY
213.96 TRY
144.64 TRY
110.72 TRY
89.97 TRY
76.36 TRY
Toplam
399.00 TRY
427.93 TRY
433.91 TRY
442.89 TRY
449.87 TRY
458.13 TRY

Kategorideki Diğer Ürünler

İlgili Ürünler

Bu ürünü tercih edenlerin satın aldıkları