Hairens ION-700 İyonik Seramik Elektrikli Saç Düzleştirici Tarak Fırça

ION700F
-33%

139.90 TL
(KDV dahil)

Liste fiyatı: 209.00 TL

Hairens ION-700 diğer eski tip saç düzleştirici tarakların hatalarından ve kusurlarından arındırılarak tasarlanmıştır. Saçları kabartmadan düzleştiren ION teknolojisi sayesinde prüzsüz düzleştirme.

 

Bu üründe en iyi fiyat garantisi vardır. Bu ürünü 6 ay taksitli satın alabilirsiniz.

 

Boyasız (Koyu Kestane) 4 Numara (Çikolata Kahve) 6 Numara (Açık Kahve) 8 Numara (Karamel) Röfleli Sarı 12 Numara (Kumral Sarı)
8.1 Numara 24 Numara (Açık Sarı) 27 Numara 613 (Platin Sarı) Ombre Platin Gri


Hairens® ION-700'ü piyasadaki diğer kalitesiz saç düzleştirici fırçalardan ayıran özellikler.

 

Hairens ION-700 orjinal üründür ve faturası ile birlikte gönderilir. 2 yıl garantilidir. Garanti belgesi ürün kutusunda mevcuttur.

 

Hairens ION-700 gerçek 200 derece ısı değerini verir.

Kalitesiz ürünlerin ekranında 200-230 derece gösterse de aslında en fazla 150 derece ısı verir. Çünkü tabanı plastik olduğu için yüksek derecelerde erime yapar. Bu sebeple sahte ısı değerleri gösterirler. (Aşağıdaki karşılaştırma resminde görebilirsiniz.) Bunu bir ısı ölçer ile test edebilirsiniz. Hairens ION-700 ise ekranda görünen gerçek ısıyı verir. Bu sayede çok da performanslıdır ve saçınızı daha hızlı düzleştirir.

 

Hairens ION-700 saçlarınızı tararken çekmez ve yolmaz. Tarak dişleri silikon değildir.

Kalitesiz ürünler'de uçlardaki pembe dişler silikon olduğu için çekme yaparak yolmaktadır. (Bu tür kalitesiz ürünlerin müşteri yorumlarında bu şikayetleri görebilirsiniz)

 

Hairens ION-700 Anti-Statik İYON Teknolojisi. İyonik fonksiyonu ile saçınızı + ve - ışınlar veriyor ve saçtaki statik elektriklenmeyi önlüyor. Açma kapama anahtarı mevcuttur.

Isı derecesini anlık olarak gösterir. Saçınızı tararken ısı derecesi düştüğünde kaç dereceye düştüğünü o anda ekranda görebilirsiniz.

 

Geliştirilmiş Yeni Jenerasyon Saç Düzlştirici Tarak

 

 

Anti-Statik, İyonlu Seramik Teknolojisi. Daha performanslı, ipeksi görünüm.

 

 

 

Öneriler

 

1-En iyi performansı almak için saçınız kuru olmasını öneririz.

2-Saçınızı tararken normalde taradığınız gibi hızlıca değil yavaşça,bekleyerek ve saçınızı arasından kaydırarak taradığınızda saç düzleştirici tarak ısıyı saçınıza çok daha iyi verecektir ve çok daha iyi düzleştirme yapacaktır.

3- Saç düzleştirici tarağı ters tuttuğunuzda (seramik yüzeyi dışa doğru bakacak şekilde) daha iyi sonuç alınmaktadır.

 

Hairens ION-700 Elektirikli Saç Düzleştrici Tarak. Zamanınızı çok harcamadan, hızlı bir şekilde saçlarınızı düzleştirerek daha iyi bir görünüm kazanmak için tasarlanan Hairens ION-700 Saç Düzleştirici Tarak ideal bir ürün olarak sizlerin kullanımına sunulmuştur.

En yeni teknoloji ile üretilen Hairens ION-700 benzerlerinden farklı olarak diğer ürünlerin hata ve kusurlarından arındırılarak tasarlanmıştır. Hairens ION-700 yeni teknolojisi ve güçlü özellikleri ile benzerlerinden ayrılmaktadır.

 

HAIRENS ION-700 ÖZELLİKLERİ:


SERAMİK KAPLAMA: Seramik kaplama yüzeyi ile güçlü ısınma ve saçların kolay bir şekilde taranmasını sağlar. Seramik ısı panelinde saçlarınız adeta saten gibi arasından kayar ve sürtünme yaşanmaz. Seramik ısıtma teknolojisi saçlarınızı yıpratmadan düzleştirir.

TÜMLEŞİK, ÇIKMAYAN DİŞLER: Tamamen birinci sınıf seramik taban ve tümleşik, çıkmayan dişler sayesinde saçlarınızı yolmadan, çekmeden düzleştirir. saçlarınıza zarar vermez. (Eski nesil yerinden çıkan silikon uçlu ürünlerden değildir. Yüzeyinden çıkan plastik topuzlu ürünlerden kaçının.)

ISI SEVİYESİ: 120°C - 200°C arası ayarlanabilir sıcaklık seviyeleri sayesinde her türlü saçın en iyi şekilde düzleşmesini sağlar. Tüm saç tipleri için uygundur.

ISI PERFORMANSI: Gerçek 200°C ısı seviyesi sayesinde yüksek ısı performansı sağlayarak saçlarınızda etkin bir düzlük oluşturur, uzun süre aynı işlemlerin yapılmasını önler,

PTC ISITMA TEKNOLOJİSİ: Hairens ION-700 düzleştirici tarak fırça yeni PTC ısıtma teknolojisi sayesinde hızlı ısınır ve daha güven ısıtma sağlar.

GÖSTERGE PANELİ: LED göstergeli paneli anlık olarak ısı değişimini takip edebilirsiniz. Değişen her derece gösterge panelinde gösterilir.

ANTİ-STATİK IYON FONKSİYONU: Yeni nesil anti-statik iyon fonksiyonu sayesinde saçlarınızda elektiriklenme, kabarma meydana gelmez. Bu özellik, iyon düğmesi ile kapatılabilir ve açılabilirdir.

60 DK. SONRA OTOMATİK KAPANMA: Açık bırakıldığında (prize takılı haldeyken kullanılmadığında) 60 dakika sonra otomatik olarak kendini kapatır.

SAÇ DOLAŞMASINI ÖNLEYEN 3D TASARIM: 3 boyutlu yüzey dişli tasarımı ile saçların tarak içerisinden kolay bir şekilde geçmesini ve tüm saçların aynı ısı performansından faydalanarak hem saçların hızlı bir şekilde, hem de dolaşmadan düzleşmesini sağlar.

CİLTLE TEMASI ÖNLEME: Dişlilerin ölçü kombinasyonları ısı sağlayan seramik yüzeyin ciltle temasını önleyecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede saç derinizin fazla ısıya maruz kalmaması sağlanır.

360 DERECE DÖNEBİLEN KABLO: 360 derece dönebilen kablosu sayesinde ergonomik bir kullanım sağlar. ION-700 kolay bir şekilde her yöne döndürülebilir.

YÜKSEK KALİTE SAÇ DÜZLEŞTİRME: Saçlarınızda yüksek kalitede düzleştirme sağlayarak kuaförlere düzleştirme için fazla para ödemekten sizi kurtarır.

 

 

KULLANIM TALİMATI

Önemli Not: Cihazı kullanmaya başlamadan önce saçınızın tam olarak kurulandığından, ıslak olmadığından emin olunuz.

1. Saç düzleştirici tarağın fişini uygun bir şebeke prizine takın. Güç düğmesine basın ve açın. LED ekran paneli yanacak ve OFF yazısı görünecektir. Güç düğmesine “ Image ” 3 saniye basılı tutarak cihazı açın. Daha sonra güç düğmesinin üzerindeki ısı ayarı düğmesine “ °C +- “ basarak cihazın ulaşmasını istediğiniz ısı derecesini seçin. Sıcaklık değeri 120°C ile 200 °C arasındadır. LED panelden cihazın ısısını takip edebilirsiniz.

2. Cihaz İlk açıldığında açılan gösterge panelinde derece ayarını “ °C +- “ düğmesine basarak 10 'ar derece değiştirebilirsiniz. Daha kıvrımlı veya sert saçları düzleştirmek için daha yüksek derece seçilmesi önerilir.
 

Aşağıda temel saç şekilleri için önerilen sıcaklık derecelerini bulabilirsiniz.

SAÇ ŞEKLİ SICAKLIK DERECESİ

 • İnce telli, düz saçlar / 120°C - 140°C
 • Rahat şekil alan, normal saçlar / 140°C - 160°C
 • Kalın telli dalgalı saçlar / 160°C - 180°C
 • Sert ve zor şekil alan dalgalı saçlar / 180°C - 200°C


3. Cihazın iç tarafındaki iyon düğmesi ile iyon fonksiyonu özelliğini kapatabilir veya açabilirsiniz. Mavi ışığın yanması iyon fonksiyonunun aktif olduğunu gösterir. (Bu fonksiyonun kullanımı saçlarda oluşabilecek elektriklenmenin azalmasını sağlayacaktır.)

4. Cihaz istenen ısıya ulaştıktan sonra saçınızı normal bir şekilde tarar gibi saç düzleştirici tarak ile saçınızı yavaşça tarayınız. Yavaşça taramak saçınızın yeterli ısıyı almasını sağlayarak düzleştirme işlemine yardımcı olacaktır. (Not: Elektrikli saç düzleştirici tarağını başınızın derisine çok yaklaştırmayın. Çok yakın olması derinizin ısıdan zarar görmesine sebep olabilir.)

5. Bu cihaz son çalışma anından itibaren açık bırakılması durumunda 60 dakika sonra kendini kapatacaktır. Sadece tekrar güç düğmesine basılması durumunda ısınmaya başlayacaktır.

6. Düzleştirme işleminiz sona erdikten sonra cihazın güç düğmesine 3 saniye basılı tutarak cihazı kapatın ve fişten çekin.

Ürün tekrar stoklarda olacak mı?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, ürün yakın zamanda stoklarımızda olacaktır. Mağazamızı takip etmeye devam ediniz. İlginize teşekkür ederiz.
Cevap Yaz

Ne zaman gelir
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, ürün kısa zaman sonra tekrar stoklarımızda olacaktır. Mağazamızı takip etmeye devam ediniz. İlginize teşekkür ederiz.
Cevap Yaz

Bu urun den yok mu
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, ürün stoklarımızda tükenmiştir. En kısa sürede tekrar stoklarımızda olacaktır. Mağazamızı takip etmeye devam ediniz. İlginize teşekkür ederiz.
Cevap Yaz

Nakit ödeme şansımız var mı acaba
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Evet, kapıda nakit ödeme yöntemi ile sipariş oluşturabilirsiniz. Sipariş oluştururken ödeme aşamasında bu seçeneği seçebilirsiniz.
Cevap Yaz

Hairens lon 700 den bende istiyorum nasıl alabilirim
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, sipariş oluşturmak için mağazamızı 08508409910 no'lu telefondan arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.
Cevap Yaz

Guzelll
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, teşekkür eder iyi günlerde kullanmanızı dileriz.
Cevap Yaz

Ben bu urunu almak istiyorum kapıda odemeli nasıl siparıs verecem
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, sipariş oluşturmak için bizleri 08508409910 no'lu telefondan arayarak müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
Cevap Yaz

urunuzu almak istiyorum fakat cift tarakli olanimi ion 700 mu oneriyosunuz fiyat benim icin onemli deyil burda urunun verecegi sonuc
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, ürün tercihini ihtiyacınıza göre belirleyebilirsiniz. Çift taraklı olan TwinPower ürünümüz ve Ion 700 tarak düzleştirici ürününü de saç düzleştirmek için günlük hayatınızda rahatça kullanabilirsiniz. Ion 700 tarak düzleştiriciyi saçınızı tarar gibi kullanarak rahatça işlem sağlayabilirsiniz. Twinpower ürünümüz ise çift taraflı tarak özelliği olduğu için saçlarınızı dolaşmadan düzleştirme işlemi sağlayabilirsiniz. İhtiyacınıza göre hangi ürünü sipariş vermek isterseniz bizleri 08508409910 no'lu telefondan arayarak müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile görüşme sağlayabilirsiniz.
Cevap Yaz

Ürün alabilirmiyiz 0545 501 0230 beni arayın urün siparişi vermek istiyorum
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, sipariş oluşturmak için tarafınıza dönüş sağlanmış fakat ulaşılamamıştır. Bizleri 08508409910 no'lu telefondan arayarak müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile sipariş oluşturabilirsiniz.
Cevap Yaz

saç ıslakken de kullanilabilir mi
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, Uygulama yapmadan önce saçlarınız tamamen kuru olmalıdır.
Cevap Yaz

Aylardir kullaniyorum. o kadar memnunumki girip ikinci yorumumu yazmak istedim :) her seyiyle mukemmel hayatimin vazgecilmezi taragimi coook severek kullaniyorum. aklinda suphe olanlar varsa asla tereddut etmesin. hemen alin ;) ;)
Cevap Yaz

Merhaba ürünü çok merak ediyorum diğer ucuz taraklar gibi kötü olmadığı belli her halinden saçlarım kısa ama çok kıvırcık ve kabarık çok kısa saç olduğu için tutamlara ayırılıp tutulmuyor yine düzleştirme yapar mı yoksa uygun değil mi bana göre
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Ayırmadan kalın tutamlarla düzleştirebilirsiniz. Kalın tutamlar alacaksanız ısıyı iyi yedirmek için düzleştiriciyi yavaşça tarayın
Cevap Yaz

ion 700 mü çift taraflı tarakmı hangisi daha iyi
Cevap Yaz

Merhaba..ben bu saç duzlestirici taraginizdan sipariş verecektim ama renk alternatifi olarak sadece fusya ve altin görünüyor..fotodaki siyah renk mevcut mu acaba?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sayın Tuba, stoklarımızda mevcut olan renkler fuşya ve altın sarıdır. Keyifli alışverişler dileriz.
Cevap Yaz

Kapida odeme mevcutmu
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sayın Sevcan, 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde Kapıda Ödeme mevcuttur.
Cevap Yaz

Bekliyorum sabirsizlikla
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sevcan hanım beklediğiniz ürün Hairens ION-700 stoklarımıza girmiştir. Şuanda satın alabilirsiniz.
Cevap Yaz

bu ürünü temin etmek için nerdeyse iki aya yakin bi zamandir sayfanizi takip ediyorum.mart girdi ürün hala yok.üretimi durdurulduysa ya da satmayacaksaniz buraya yazin ki biz de alternatif urün arayalim...
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Bahar hanım beklediğiniz ürün Hairens ION-700 stoklarımıza girmiştir. Şuanda satın alabilirsiniz.
Cevap Yaz

Uzun zamandır bu ürünü bekliyorum Mart ayında kesin geliyor mu?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Selin hanım beklediğiniz ürün Hairens ION-700 stoklarımıza girmiştir. Şuanda satın alabilirsiniz.
Cevap Yaz

Martin sonundami gelicek acaba
Cevap Yaz

Niye gelmedi daha sabirsizlikla bekliyorum
Cevap Yaz

Şubat sonu demişsiniz ne zaman gelicek acaba bekliyoruz
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

bence gelmeyecek !!!!!
Cevap Yaz

sipariş verdimmmmmm :)
Cevap Yaz

Umarım herkes alabilir.Stok olarak yeterli olur.Tam olarak ayın kaçında satışta olur acaba?
Cevap Yaz

Sabırsızlıkla bekliyoruz gelmesini inşallah şaşmaz zamanı busefer,başka marka almak istemiyoruz çoook acil lazım bu ürün bana.
Cevap Yaz

Şubat ayında ürünün hazır olacağını yazmışsınız ancak hala yok neden bu kadar satış olan bir ürün üretilmiyor şaşırtıcı. Girip sayfanızı gelmiş mi acaba diye bakmaktan yoruldum gerçekten. Almak istiyoruz
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Gamze hanım şuan yolda. Ay sonunda Türkiyeye girmiş olacaktır. Anlayışınız ve ürünümüzü beklediğiniz için teşekkür ederiz.
Cevap Yaz

Israrla yayınlamyırsunuz, ısrarla yazmaya devam edeceğim. Nasıl bir yoldan geliyor da hala gelmedi bu zamanda , lütfen geçerli bir açıklama yapın, şımarıklığın gereği yok, tok satıcı modundan çıkın
Cevap Yaz

Feyza hanım beklediğiniz ürün Hairens ION-700 stoklarımıza girmiştir. Şuanda satın alabilirsiniz.
Cevap Yaz

Ürün neden hala stoklarda yok acil ihtiyacımız var ve piyasadaki uyduruk duzlestiricilerden almak istemiyorum
Cevap Yaz

Ürün neden hala stoklarda yok acil ihtiyacımız var ve piyasadaki uyduruk duzlestiricilerden almak istemiyoruz
Cevap Yaz

Mükemmel bir ürün. 10dakikada kuaförde çıkmış gibi saçlar. Benim gibi kuaföre gitmeye üşeniyorsanız ve söz dinlemeyen saçlarınızı şekillendirmeye zorlanıyorsanız hiç düşünmeden alın derim. Daha önce alıp da çekmeceye attığım diğer düzleştiricilere verdiğim paralara hep acıdım ama bu son kuruşuna kadar hakediyor...
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sayın Asya, geri bildiriminiz için teşekkür eder, güzel günlerde kullanmanızı dileriz.
Cevap Yaz

Kasim sonu demistiniz simdi subat diyorsunuz az bi zamnda degil kii offfffff
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sayın Sevcan, ürün tedarik süreçlerinde üretici tarafından firmamıza bildirilen süreç müşterilerimize aktarılmaktadır. Bu süreçte yaşanan gecikmeler firmamız ile alakalı olmayıp, üretici kaynaklıdır. Anlayışınız için teşekkür eder, takipte kalmanızı rica ederiz.
Cevap Yaz

Ürün ne zaman gelicek acaba
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba. Hairens ION-700 'ün şubat ayında stoklarımıza girmiş ve satışa açılmış olmasını planlamaktayız. "Bu ürün stoklara girdiğinde bana haber ver." kutucuğuna tıklayıp mail adresinizi yazarak ürün geldiğinde haberdar edilmenizi sağlayabilirsiniz.
Cevap Yaz

Yokmu bir gelisme stoklara girmesini bekliyorum sabirsizlikla
Cevap Yaz

Nezaman girer stoklara her baktığımda yok haber ver butonunu seçip mail adresi girdim ama ınşallah dönüş olur
Cevap Yaz

İyi günler benim tarağımın kablosu delindi ama bu benim hatam değil garantiye yollamak istiyorum
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Aylin hanım müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri 0850 840 99 10
Cevap Yaz

Bekliyorummmm nezamn stoklarinizda olucak kasim ayinda demistiniz
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sevcan hanım malesef henüz gelmedi. Stoklara girdiğinde mail adresinizden sizi bilgilendireceğiz. Stoklara girdiğinde haber ver butonundan mail adresinizi eklemeyi unutmayınız.
Cevap Yaz

Okadar bekledigimi deger umarim
Cevap Yaz

Merhabalar ürün stoklara girdi mi acaba
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sayın Nesibe, ürün henüz stoklara girmemiştir. İlginize teşekkür eder, bizi takipte kalmanızı rica ederiz.
Cevap Yaz

ürünü bende cok merak ettim ne zaman gelir
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sayın Emine hanım, yoğun talep sebebiyle ürünümüz hızla tükenmiştir. Yakında yeniden stoklarda olacaktır.
Cevap Yaz

Bu ürünü istiyorum hiç şansım yok mu
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Burcu hanım yoğun talep sebebiyle ürünümüz hızla tükenmiştir. Yakında yeniden stoklarda olacaktır.
Cevap Yaz

Ürün ne zaman gelecek bilgi alabilir miyim acaba??
Cevap Yaz

Ne zaman stoklarda olcak bana acil lazım tahminen ne zaman olur
Cevap Yaz

Ne zaman piyasada olucak benim şuan ihtiyacım var
Cevap Yaz

Harika. cok memnun kaldim. saclarimi kirmiyor. saclarimi 4 dakikada (dakika tuttum :)) duzlestiriyorum ve ustelik elektriklenmiyor. herkese tavsiye ederim.
Cevap Yaz

Sipariş vermek istiyorum
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sayın Cansu, sipariş vermek için ürün sayfası üzerinden satın alma işlemi gerçekleştirebilir veya 08508409910 numaralı hattan müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.
Cevap Yaz

Saç düzleştirici tarak muhteşem. Hiç düşünmeden alın. Duzlesriremeyecegi saç yok. Bayıldım üstelik 2 yıl garantili. Satıcı da çok ilgili. Siparişin her aşamasında bilgilendirdiler. Teşekkürler modapedia.
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sayın Çınar Akan, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.
Cevap Yaz

Asıl ben teşekkür ederim tekrardan. Süpersiniz
Cevap Yaz

Bende böyle bir ürün almak istiyorum ama gerçekten kararsızım...
Cevap Yaz

Ürünüm bugün geldi..denedim gayet guzel vadedildigi gibi..kolay,pratik vede kısa sürede dümdüz parlak saclar..teşekkürler
Cevap Yaz

Mrb urunum geldi tsk ederim simdilik iyi gibi umarim ilerde sorun cikmaz benim saclarim kisa kisa oldu halde duzlesti
Cevap Yaz

İlk olarak teşekkür ediyorum böyle bir ürünü satışa çıkardığınız için.aylar öncesinde saçlarımı sarı yaptırmıştım daha sonra sağolsun kuaför 5 saat sacımı oryalde bekleterek upuzun ve sağlıklı olan saçlarımı mahvetti.daha sonrasında düğün günüde sacıma krepe yaparak kopmasına neden oldu aylardır saçlarıma hiçbirsekilde ne düzlestirici ne de maşa değdiremiyordum.ürün bugun elime geçti ve mükemmel herkese tavsiye ediyorum.teşekkürler modapedia
Cevap Yaz

Sipariş verdim uzun zamandır almayı düşünüyom burdaki yorumlara baktım herkez memnun inlallah yarın elimde olucak bende memnun kalırım
Cevap Yaz

Urunu beğenmediğimiz taktirde geri iade edebilir miyiz
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Modapedia'dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İADE GARANTİSİ & KOŞULLAR sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Cevap Yaz

Harika bir ürün 5 dk da fonledim saçımı. Kesinlikle tavsiye ediyorum
Cevap Yaz

Harika bir ürün bir yıldır araştırma peşindeyim ve çok kararsızım 2 gün önce sipariş verdim dün elime ulaştı bu gün saçımı düzleştirdim yalnız olağan üstü diyebilirim saçı yıpratmıyor dümdüz yapıyor ve yumuşacık oluyor çok kalın telli ve gür bir saçım olmasına rağmen çok teşekkür ederim modapedia
Cevap Yaz

Sipariş verdim acaba kaç gün içinde elimde olur
Cevap Yaz

Garantisi var mı? Garanti süresi ne kadar?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, Ürün 2 yıl garantilidir.
Cevap Yaz

sıparış vermek ıstıyorun
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

0850 840 99 10 nolu telefondan bize ulaşarak kapıda ödeme siparişlerinizi telefonla da oluşturabilirsiniz.
Cevap Yaz

Bende istiyorum tel yazarmısınız
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

0850 8409910 nolu sipariş hattımızdan hemen sipariş oluşturabilirsiniz.
Cevap Yaz

Merhaba ben ürünü almak istiyorum ancak ya istediğim performansı alamazsam iade edebiliyormuyum iade koşullarında ürünün kullanılmamış olması gerekiyor yazmışsınız
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Modapedia'dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade politikası sayfamızı okuyunuz. https://www.modapedia.com/iade-garantisi-ve-kosullar.html
Cevap Yaz

Kullannıp memnun kalmazsak iade şansımız var doğrumudur iade etmek istemem memnun kalıp kullanmak isterim tabikide fakat bunu bilmek insana güven veriyor soruma cevap alabilirsem sevinirim
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Modapedia'dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İADE GARANTİSİ & KOŞULLAR sayfamızı ziyaret ediniz.
Cevap Yaz

Merhaba benim saclarim kivircik tabiri caizse bonus bende istiyorum ama cok kararsizim ise yararmi diye sagliklimi saca zarari varmi bu konuda bilgi verirmisiniz
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Saçınızı sürtünme olmadan düzleştirdiği için saça zararı yoktur. En yüksek ısıda kullanın ve düzleştiriciyi yavaş yavaş ısıyı saçınız iyice alacak şekilde kullanın. Çok kıvırcık saçlı müşterilerimiz dahil çok memunlar.
Cevap Yaz

Ürün bugün elime ulaştı ve hemen ilk günden deyimlerimi aktarıyorum kesinlikle mükemmel harika bu kadar beklemiyordum inanın. Saçları beline kadar uzun olan biri olarak sadece 5 dakika bile yeterli oldu ne yorulma ne zahmet hiç bişe yokk.. Bu ürün için gerçekten çok teşekkürr ederim. :)
Cevap Yaz

Micro kaynak kullananlar kullanabilir mi bu ürünü ?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Evet kullanabilirsiniz. Sadece diplerine çok yaklaştırmadan -1-2-3cm geriden kullanın. Çünkü kaynak saçların keratin kısımları ısıya duyarlıdır.
Cevap Yaz

Fiyatına göre en iyisi bu. 250-300 liralık düzleştirici taraklarla aynı işi yapıyor.
Cevap Yaz

Ürünü araştırma aşamasında yeterli, bilgilendirici bir yorum bulamadım. Üşenmedim, yeni alacak ve araştırma içinde olanlara da açıklayıcı bir yorum yapmak istedim bu yüzden...

Kuaföre neredeyse hiç gitmeyen biri olarak, ürünü kullanıp edindiğim deneyime göre durum şu; Saçımı yıkadıktan sonra, az nemli kalacak şekilde yıpratmadan kuruttum. Fırçaladım ve karışıklık vs kalmamasını sağladım. Herhangi bir saç ürünü kullanmadım. (Sprey, şekillendirici, jöle, koruyucu vs.) Saçlarımı parçalara ayırdım ve mümkün olduğunca az parça alarak fırçayı kullandım. Çok nazik ve sabırlı bir şekilde saçımı tarar gibi ve klasik fön fırçası kullanır gibi taradım.
İlk seferde düzleşeceğinin sinyallerini verdi. Saçımı koparmadı ya da takılma yapmadı. Üçüncü taramada düzleşmişti. Çok gür ve dalgalı saçlarım olduğu için, klasik şekilde fön makinesi + saç fırçası ile yaptığımda en az 1 saat sürerdi ve kollarım kopardı yorgunluktan. Bu ürün ile ilk seferki deneme kullanımımda 15 dakika harcadım. Ve hiç yorulmadım, aksine keyif aldım. Ürünü prize taktıktan sonra, açma kapama düğmesine yaklaşık 1 sn. kadar sürekli basılıyor ve gösterge yanar yanmaz bırakılıyor. Göstergede ısı derecesi görülüyor. Kendisi otomatik olarak 200 dereceye kadar ısınıyor. İstediğiniz dereceye geldiğinde düğmeyi bırakın. Kendisi önceki derecesi ne ise ona dönüyor, sonra istenilen dereceye adım adım iniyor ya da çıkıyor.
Cevap Yaz

Ben dün sipariş verdim hala gelmedi gelirmi
Cevap Yaz
Cevaplar (2)

Aynı gün kargoya verilmiştir. İyi günlerde kulanın.
Cevap Yaz

Derya hanım siparişiniz dün kargoya verildi. İyi günlerde kullanın.
Cevap Yaz

Yeni siparis verdim şimdiden iyi bir ürün olduğuna inanıyorum ürünü kullandığım zaman kesin olarak buraya yazacagimdan emin olabilrsiniz
Cevap Yaz

Isısı kaç derece?
Cevap Yaz
Cevaplar (2)

200 derecedir. Fakat gerçek 200 derece ısı verir. Piyasadaki kalitesi ürünler ekranda gösterilen derecenin ancak yarısını verirler.
Cevap Yaz

Gerçek 200 derecedir.
Cevap Yaz

Benim saçım çok kıvırcık değil ama sanki bir kat fönlenmiş gibi oldu saçım. Zaten kuaförden çıkmış jilet gibi saç beklemiyoruz. Diğerlerini bilmiyorum ama ısısı yüksek bunun. Yani daha kıvırcık saçları olanlarda da işe yarar bence.
Cevap Yaz

Ürün kaliteli bir ürün ve görevini yerine getiriyor. Sıcaklığı güzel. Daha önce 30-40 TL ye satılan ucuzlardan almıştım hiç memnun kalmamıştım fakat bu ürün gerçek 200 derece ısı veriyor ve işini yapıyor. LCD ekranında anlık sıcaklık değerini gösteriyor. O anda kullanımdan dolayı derece düşmüşse kaç dereceye düştüğünü görebiliyorsunuz. İyon fonksiyonu da ek bir özellik elektriklenmeden düzleştiriyor. Eğer yavaş tarayarak kullanırsanız ısıyı saç daha iyi alıyor o zaman tam düz oluyor.
Cevap Yaz

Diğer şu pembe olanların yorumlarına baktım çok sayıda kişi silikon uçlu olduğu için saçı yoluyor, çekiyor yazmış. Bu üründe öyle bir soru yok yağ gibi kayıyor içinden. çok sevdim kesinlikle çok kolay tavsiye ederim
Cevap Yaz

Ürün kaliteli bir ürün ve görevini yerine getiriyor. Sıcaklığı güzel. Daha önce 30-40 TL ye satılan ucuzlardan almıştım hiç memnun kalmamıştım fakat bu ürün gerçek 200 derece ısı veriyor ve işini yapıyor. LCD ekranında anlık sıcaklık değerini gösteriyor. O anda kullanımdan dolayı derece düşmüşse kaç dereceye düştüğünü görebiliyorsunuz. İyon fonksiyonu da ek bir özellik elektriklenmeden düzleştiriyor. Eğer yavaş tarayarak kullanırsanız ısıyı saç daha iyi alıyor o zaman tam düz oluyor.
Cevap Yaz

Sac diplerini yakmıyor mu ?? Bende almak istiyorum ama kararsız kaldım kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Bu yeni jenerasyon saç düzleştirici taraktır. Seramik bölüm saç dibine hiçbir şekilde değmek çünkü çıkıntılı dişler vardır. Tasarım olarak yassı olduğu için saçın dip kısımlarına daha iyi giriyor.
Cevap Yaz

Merhaba,ürünü görme olasılığımız varmı?Mağaza satışınız var mı?Çok kararsız kaldım seçim yapmakta,ürününüzü tesadüfen gördüm!..Cıtra&Co ile farkı nedir o çok kaliteli diye biliyorum!Benziyor mu
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Hairens Ion-700 Citra&Co'nun bir üst versiyonudur. Bahsettiğiniz tarak eski bir model artık kullanılmıyor.
Cevap Yaz

arkadaşım başka bi tarak almıştı. uçları çıkmış. bunda da aynısı olur mu?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Hairens ION-700 tümleşik, çıkmayan diş yapısına sahiptir. Diğer eski tip taraklar gibi silikon uçlu değildir. Bu sebeple herhangi bir şekilde dişlerde çıkma oluşmaz.
Cevap Yaz

gerçekten 200 derece mi ısısı??
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Evet, gerçek 200 derece ısı seviyesine sahiptir. 120 derece ile 200 derece arasında istediğiniz ısı seviyesinde kullanabilirsiniz.
Cevap Yaz

İyi bi ürün. Diğerlerinden farklı. Tesekkurler.
Cevap Yaz

Nihayet geldi. 2 aydır iyonik olanı bekliyordum. Şu ucuz satılan bir model vardı onu denedim çok kötüydü. Bu çok güzel. İyonik butonu açtığınızda elktriklenme olmadan düzleştiriyor. Yalnız çok hızlı taramamayın. Yavaş bir şekilde taradığınızda tam dümdüz oluyor. Ben kesinlikle tavsiye ediyorum. Hairens markası zaten sadece saç çıt çıt falan yapan bir marka.
Cevap Yaz
Yorum yaz

Teslimat

Gün içersinde saat 16.00'a kadar verilen siparişler aynı gün, 16.00'dan sonra verilen siparişler ertesi iş günü kargoya verilecektir. Siparişleriniz en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Türkiye'nin her yerine Aras Kargo ile gönderim sağlanmaktadır. Kargo ücreti 12,90 TL'dir.

Siparişinizin ne zaman gönderildiğini ve kargonuzun hangi aşamada veya nerede olduğunu Modapedia.com 'a kaydolurken kullandığınız e-posta adresinize gönderilir. Siparişinizi verdikten sonra "Siparişler" sayfanızda bulabileceğiniz kargo takip numarasını kullanarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca kargo takip numaranızı ve sipariş numaranızı bildiren bir SMS cep telefonunuza gönderilecektir.

İade ve Değişim Koşulları

 • İade Süresi: 14 Gün
   
 • Doğal saçlarda: Saç üzerinde renk açma, boyama, kesim, ürün üzerine herhangi bir kozmetik ürünü sıkma vb. gibi herhangi bir işlem görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.
   
 • Saç şekillendirme ürünlerinde: Ambalajı bozulmamış, yırtılmamış veya üzerine herhangi bir bant vs. yapıştırılmamış olması gerekmektedir. Ambalajsız ürünler iade alınmaz. Ürün kullanılmamış olmalıdır. Eğer deneme yaptıysanız ürünü temizleyerek sprey veya saç yağından arındırınız.
   
 • Fatura: Faturanız e-fatura olup sipariş verirken kullanmış olduğunuz email adresinize gönderilir. Opsiyonel olarak e-faturanızı iade edilen ürünün kargosunun içerisine koyabilirsiniz.
   
 • İade Kargo Ücreti: İade işlemlerinde alaşmalı olduğumuz kargo firması (ARAS KARGO) ile gönderdiğinizde iade kargo ücreti tarafımıza aittir.  ARAS KARGO ile göndermeniz koşuluyla sizden bir kargo ücreti istenmeyecektir. Anlaşmalı olmadığımız başka bir kargo firması ile gönderdiğinizde tarafımıza oluşacak yüksek kargo ücretleri sebebiyle iade kargonuz teslim alınmayacaktır ve size geri dönecektir. Kanun no: 6502
   
 • Değişim Kargo Ücreti: Değişim işlemlerinde kargo ücreti alıcıya aittir. Satın aldığınız ürün ayıplı veya üretimsel arızalı değilse değişim işlemlerinde kargo alıcı tarafından karşılanır. Kanun no: 6502
   
 • İade Kargo Firması: Ürünü mutlaka anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Kargo firmasına alıcı adı olarak FORBE ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ (Aras Kargo Anlaşmalı Müşteri Kodumuz:1732044310904) adını vermelisiniz. (Aras Kargo hariç diğer kargo firmaları ile göndermeyiniz. Aksi taktirde kargonunz teslim alınmayacak ve size geri dönecektir.)
   
 • Sitemizde satılan saç ürünlerine yapılacak boyama, açma, renk değiştirme gibi işlemlerden dolayı saçta oluşabilecek problemlerden/zararlardan firmamız sorumlu değildir. İşlemi yapan kişi, ya da kuaför sorumludur. Bu işlemlerden herhangi biri uygulanmış ise iade yapılmamaktadır. Ürünler kendi saçlarınız gibi doğal saç olduğu için hatalı yapılan bir işlemde saçlar yanabilir veya yıpranabilir. Bu durum saçla ilgili değildir. Saçı yakan veya yıpratan kuaförün sorumluluğundadır. Aynı şekilde hatalı boya karışımından dolayı oluşacak istenmeyen saç renkleri saç ile ilgili bir kalite sorunu değildir. Tamamen kuaförün hatalı boya karışımından kaynaklanmaktadır. Bazı saç renkleri ise doğal olarak her renge boyamaya uygun değildir. (Siyah saçların platine boyanması gibi) 

 • Ürün değişimi işlemlerinde doğabilecek fark ücretleri Havale/EFT yöntemi ile gönderilmelidir. Banka bilgilerimizi "Nasıl Öderim?" sayfasında görebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Sipariş Takibi & Teslimat ve İptal & İade Şartları sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Modapedia Heryerde!

Modapedia'yı ayrıca Türkiyenin en ünlü platformlarında görebilirsiniz.

Trendyol.com, N11.com, Hepsiburada.com, Amazon.com.tr, GittiGidiyor.com, AliExpress.com ve Ebay.com'da bizi "Modapedia", "Hairens" ve/veya "Forbe" mağaza ismi ile bulabilirsiniz.

advantage 3d Secure
9 taksit
Taksit
Aylık
139.90 TRY
74.88 TRY
50.77 TRY
38.82 TRY
31.55 TRY
26.77 TRY
Toplam
139.90 TRY
149.76 TRY
152.30 TRY
155.29 TRY
157.74 TRY
160.63 TRY
axess 3d Secure
9 taksit
Taksit
Aylık
139.90 TRY
75.02 TRY
50.71 TRY
38.82 TRY
31.55 TRY
26.77 TRY
Toplam
139.90 TRY
150.04 TRY
152.14 TRY
155.29 TRY
157.74 TRY
160.63 TRY
bankkart 3d Secure
9 taksit
Taksit
Aylık
139.90 TRY
75.02 TRY
50.71 TRY
38.82 TRY
31.55 TRY
26.77 TRY
Toplam
139.90 TRY
150.04 TRY
152.14 TRY
155.29 TRY
157.74 TRY
160.63 TRY
bonus 3d Secure
9 taksit
Taksit
Aylık
139.90 TRY
75.02 TRY
50.71 TRY
38.82 TRY
31.55 TRY
26.77 TRY
Toplam
139.90 TRY
150.04 TRY
152.14 TRY
155.29 TRY
157.74 TRY
160.63 TRY
cardfinans 3d Secure
9 taksit
Taksit
Aylık
139.90 TRY
75.02 TRY
50.71 TRY
38.82 TRY
31.55 TRY
26.77 TRY
Toplam
139.90 TRY
150.04 TRY
152.14 TRY
155.29 TRY
157.74 TRY
160.63 TRY
maximum 3d Secure
9 taksit
Taksit
Aylık
139.90 TRY
75.02 TRY
50.71 TRY
38.82 TRY
31.55 TRY
26.77 TRY
Toplam
139.90 TRY
150.04 TRY
152.14 TRY
155.29 TRY
157.74 TRY
160.63 TRY
paraf 3d Secure
9 taksit
Taksit
Aylık
139.90 TRY
75.29 TRY
50.82 TRY
38.82 TRY
31.55 TRY
26.77 TRY
Toplam
139.90 TRY
150.57 TRY
152.46 TRY
155.28 TRY
157.74 TRY
160.63 TRY
world 3d Secure
9 taksit
Taksit
Aylık
139.90 TRY
75.02 TRY
50.71 TRY
38.82 TRY
31.55 TRY
26.77 TRY
Toplam
139.90 TRY
150.04 TRY
152.14 TRY
155.29 TRY
157.74 TRY
160.63 TRY

Kategorideki Diğer Ürünler

İlgili Ürünler

Bu ürünü tercih edenlerin satın aldıkları