Hairens ION-700 İyonik Seramik Elektrikli Saç Düzleştirici Tarak Fırça

Geçici olarak temin edilememektedir.
4.72
(127 Değerlendirme) Görüşünü yaz
ION700A
39900 TL

Hairens ION-700 diğer eski tip saç düzleştirici tarakların hatalarından ve kusurlarından arındırılarak tasarlanmıştır. Saçları kabartmadan düzleştiren ION teknolojisi sayesinde prüzsüz düzleştirme.

 

Bu üründe en iyi fiyat garantisi vardır. Bu ürünü 6 ay taksitli satın alabilirsiniz.

 

 • Sıkça Sorulanlar
 • İade

Açıklama


Hairens® ION-700'ü piyasadaki diğer kalitesiz saç düzleştirici fırçalardan ayıran özellikler.

 

Hairens ION-700 orjinal üründür ve faturası ile birlikte gönderilir. 2 yıl garantilidir. Garanti belgesi ürün kutusunda mevcuttur.

 

Hairens ION-700 gerçek 200 derece ısı değerini verir.

Kalitesiz ürünlerin ekranında 200-230 derece gösterse de aslında en fazla 150 derece ısı verir. Çünkü tabanı plastik olduğu için yüksek derecelerde erime yapar. Bu sebeple sahte ısı değerleri gösterirler. (Aşağıdaki karşılaştırma resminde görebilirsiniz.) Bunu bir ısı ölçer ile test edebilirsiniz. Hairens ION-700 ise ekranda görünen gerçek ısıyı verir. Bu sayede çok da performanslıdır ve saçınızı daha hızlı düzleştirir.

 

Hairens ION-700 saçlarınızı tararken çekmez ve yolmaz. Tarak dişleri silikon değildir.

Kalitesiz ürünler'de uçlardaki pembe dişler silikon olduğu için çekme yaparak yolmaktadır. (Bu tür kalitesiz ürünlerin müşteri yorumlarında bu şikayetleri görebilirsiniz)

 

Hairens ION-700 Anti-Statik İYON Teknolojisi. İyonik fonksiyonu ile saçınızı + ve - ışınlar veriyor ve saçtaki statik elektriklenmeyi önlüyor. Açma kapama anahtarı mevcuttur.

Isı derecesini anlık olarak gösterir. Saçınızı tararken ısı derecesi düştüğünde kaç dereceye düştüğünü o anda ekranda görebilirsiniz.

 

Geliştirilmiş Yeni Jenerasyon Saç Düzlştirici Tarak

 

 

Anti-Statik, İyonlu Seramik Teknolojisi. Daha performanslı, ipeksi görünüm.

 

 

 

Öneriler

 

1-En iyi performansı almak için saçınız kuru olmasını öneririz.

2-Saçınızı tararken normalde taradığınız gibi hızlıca değil yavaşça,bekleyerek ve saçınızı arasından kaydırarak taradığınızda saç düzleştirici tarak ısıyı saçınıza çok daha iyi verecektir ve çok daha iyi düzleştirme yapacaktır.

3- Saç düzleştirici tarağı ters tuttuğunuzda (seramik yüzeyi dışa doğru bakacak şekilde) daha iyi sonuç alınmaktadır.

 

Hairens ION-700 Elektirikli Saç Düzleştrici Tarak. Zamanınızı çok harcamadan, hızlı bir şekilde saçlarınızı düzleştirerek daha iyi bir görünüm kazanmak için tasarlanan Hairens ION-700 Saç Düzleştirici Tarak ideal bir ürün olarak sizlerin kullanımına sunulmuştur.

En yeni teknoloji ile üretilen Hairens ION-700 benzerlerinden farklı olarak diğer ürünlerin hata ve kusurlarından arındırılarak tasarlanmıştır. Hairens ION-700 yeni teknolojisi ve güçlü özellikleri ile benzerlerinden ayrılmaktadır.

 

HAIRENS ION-700 ÖZELLİKLERİ:


SERAMİK KAPLAMA: Seramik kaplama yüzeyi ile güçlü ısınma ve saçların kolay bir şekilde taranmasını sağlar. Seramik ısı panelinde saçlarınız adeta saten gibi arasından kayar ve sürtünme yaşanmaz. Seramik ısıtma teknolojisi saçlarınızı yıpratmadan düzleştirir.

TÜMLEŞİK, ÇIKMAYAN DİŞLER: Tamamen birinci sınıf seramik taban ve tümleşik, çıkmayan dişler sayesinde saçlarınızı yolmadan, çekmeden düzleştirir. saçlarınıza zarar vermez. (Eski nesil yerinden çıkan silikon uçlu ürünlerden değildir. Yüzeyinden çıkan plastik topuzlu ürünlerden kaçının.)

ISI SEVİYESİ: 120°C - 200°C arası ayarlanabilir sıcaklık seviyeleri sayesinde her türlü saçın en iyi şekilde düzleşmesini sağlar. Tüm saç tipleri için uygundur.

ISI PERFORMANSI: Gerçek 200°C ısı seviyesi sayesinde yüksek ısı performansı sağlayarak saçlarınızda etkin bir düzlük oluşturur, uzun süre aynı işlemlerin yapılmasını önler,

PTC ISITMA TEKNOLOJİSİ: Hairens ION-700 düzleştirici tarak fırça yeni PTC ısıtma teknolojisi sayesinde hızlı ısınır ve daha güven ısıtma sağlar.

GÖSTERGE PANELİ: LED göstergeli paneli anlık olarak ısı değişimini takip edebilirsiniz. Değişen her derece gösterge panelinde gösterilir.

ANTİ-STATİK IYON FONKSİYONU: Yeni nesil anti-statik iyon fonksiyonu sayesinde saçlarınızda elektiriklenme, kabarma meydana gelmez. Bu özellik, iyon düğmesi ile kapatılabilir ve açılabilirdir.

60 DK. SONRA OTOMATİK KAPANMA: Açık bırakıldığında (prize takılı haldeyken kullanılmadığında) 60 dakika sonra otomatik olarak kendini kapatır.

SAÇ DOLAŞMASINI ÖNLEYEN 3D TASARIM: 3 boyutlu yüzey dişli tasarımı ile saçların tarak içerisinden kolay bir şekilde geçmesini ve tüm saçların aynı ısı performansından faydalanarak hem saçların hızlı bir şekilde, hem de dolaşmadan düzleşmesini sağlar.

CİLTLE TEMASI ÖNLEME: Dişlilerin ölçü kombinasyonları ısı sağlayan seramik yüzeyin ciltle temasını önleyecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede saç derinizin fazla ısıya maruz kalmaması sağlanır.

360 DERECE DÖNEBİLEN KABLO: 360 derece dönebilen kablosu sayesinde ergonomik bir kullanım sağlar. ION-700 kolay bir şekilde her yöne döndürülebilir.

YÜKSEK KALİTE SAÇ DÜZLEŞTİRME: Saçlarınızda yüksek kalitede düzleştirme sağlayarak kuaförlere düzleştirme için fazla para ödemekten sizi kurtarır.

 

 

KULLANIM TALİMATI

Önemli Not: Cihazı kullanmaya başlamadan önce saçınızın tam olarak kurulandığından, ıslak olmadığından emin olunuz.

1. Saç düzleştirici tarağın fişini uygun bir şebeke prizine takın. Güç düğmesine basın ve açın. LED ekran paneli yanacak ve OFF yazısı görünecektir. Güç düğmesine “ Image ” 3 saniye basılı tutarak cihazı açın. Daha sonra güç düğmesinin üzerindeki ısı ayarı düğmesine “ °C +- “ basarak cihazın ulaşmasını istediğiniz ısı derecesini seçin. Sıcaklık değeri 120°C ile 200 °C arasındadır. LED panelden cihazın ısısını takip edebilirsiniz.

2. Cihaz İlk açıldığında açılan gösterge panelinde derece ayarını “ °C +- “ düğmesine basarak 10 'ar derece değiştirebilirsiniz. Daha kıvrımlı veya sert saçları düzleştirmek için daha yüksek derece seçilmesi önerilir.
 

Aşağıda temel saç şekilleri için önerilen sıcaklık derecelerini bulabilirsiniz.

SAÇ ŞEKLİ SICAKLIK DERECESİ

 • İnce telli, düz saçlar / 120°C - 140°C
 • Rahat şekil alan, normal saçlar / 140°C - 160°C
 • Kalın telli dalgalı saçlar / 160°C - 180°C
 • Sert ve zor şekil alan dalgalı saçlar / 180°C - 200°C


3. Cihazın iç tarafındaki iyon düğmesi ile iyon fonksiyonu özelliğini kapatabilir veya açabilirsiniz. Mavi ışığın yanması iyon fonksiyonunun aktif olduğunu gösterir. (Bu fonksiyonun kullanımı saçlarda oluşabilecek elektriklenmenin azalmasını sağlayacaktır.)

4. Cihaz istenen ısıya ulaştıktan sonra saçınızı normal bir şekilde tarar gibi saç düzleştirici tarak ile saçınızı yavaşça tarayınız. Yavaşça taramak saçınızın yeterli ısıyı almasını sağlayarak düzleştirme işlemine yardımcı olacaktır. (Not: Elektrikli saç düzleştirici tarağını başınızın derisine çok yaklaştırmayın. Çok yakın olması derinizin ısıdan zarar görmesine sebep olabilir.)

5. Bu cihaz son çalışma anından itibaren açık bırakılması durumunda 60 dakika sonra kendini kapatacaktır. Sadece tekrar güç düğmesine basılması durumunda ısınmaya başlayacaktır.

6. Düzleştirme işleminiz sona erdikten sonra cihazın güç düğmesine 3 saniye basılı tutarak cihazı kapatın ve fişten çekin.

Teslimat & İade

Teslimat

Gün içersinde saat 16.00'a kadar verilen siparişler aynı gün, 16.00'dan sonra verilen siparişler ertesi iş günü kargoya verilecektir. Siparişleriniz en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Türkiye'nin her yerine Aras Kargo ile gönderim sağlanmaktadır. Kargo ücreti 79,90 TL'dir.

Siparişinizin ne zaman gönderildiğini ve kargonuzun hangi aşamada veya nerede olduğunu Modapedia.com 'a kaydolurken kullandığınız e-posta adresinize gönderilir. Siparişinizi verdikten sonra "Siparişler" sayfanızda bulabileceğiniz kargo takip numarasını kullanarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca kargo takip numaranızı ve sipariş numaranızı bildiren bir SMS cep telefonunuza gönderilecektir.

İade ve Değişim Koşulları

 • İade Süresi: 14 Gün
   
 • Doğal saçlarda: Saç üzerinde renk açma, boyama, kesim, ürün üzerine herhangi bir kozmetik ürünü sıkma vb. gibi herhangi bir işlem görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.
   
 • Saç şekillendirme ürünlerinde: Ambalajı bozulmamış, yırtılmamış veya üzerine herhangi bir bant vs. yapıştırılmamış olması gerekmektedir. Ambalajsız ürünler iade alınmaz. Ürün kullanılmamış olmalıdır. Eğer deneme yaptıysanız ürünü temizleyerek sprey veya saç yağından arındırınız.
   
 • Fatura: Faturanız e-fatura olup sipariş verirken kullanmış olduğunuz email adresinize gönderilir. Opsiyonel olarak e-faturanızı iade edilen ürünün kargosunun içerisine koyabilirsiniz.
   
 • İade Kargo Ücreti: İade işlemlerinde alaşmalı olduğumuz kargo firması (ARAS KARGO) ile gönderdiğinizde iade kargo ücreti tarafımıza aittir.  ARAS KARGO ile göndermeniz koşuluyla sizden bir kargo ücreti istenmeyecektir. Anlaşmalı olmadığımız başka bir kargo firması ile gönderdiğinizde tarafımıza oluşacak yüksek kargo ücretleri sebebiyle iade kargonuz teslim alınmayacaktır ve size geri dönecektir. Kanun no: 6502
   
 • Değişim Kargo Ücreti: Değişim işlemlerinde kargo ücreti alıcıya aittir. Satın aldığınız ürün ayıplı veya üretimsel arızalı değilse değişim işlemlerinde kargo alıcı tarafından karşılanır. Kanun no: 6502
   
 • İade Kargo Firması: Ürünü mutlaka anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Kargo firmasına alıcı adı olarak FORBE ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ (Aras Kargo Anlaşmalı Müşteri Kodumuz:1732044310904) adını vermelisiniz. (Aras Kargo hariç diğer kargo firmaları ile göndermeyiniz. Aksi taktirde kargonunz teslim alınmayacak ve size geri dönecektir.)
   
 • Sitemizde satılan saç ürünlerine yapılacak boyama, açma, renk değiştirme gibi işlemlerden dolayı saçta oluşabilecek problemlerden/zararlardan firmamız sorumlu değildir. İşlemi yapan kişi, ya da kuaför sorumludur. Bu işlemlerden herhangi biri uygulanmış ise iade yapılmamaktadır. Ürünler kendi saçlarınız gibi doğal saç olduğu için hatalı yapılan bir işlemde saçlar yanabilir veya yıpranabilir. Bu durum saçla ilgili değildir. Saçı yakan veya yıpratan kuaförün sorumluluğundadır. Aynı şekilde hatalı boya karışımından dolayı oluşacak istenmeyen saç renkleri saç ile ilgili bir kalite sorunu değildir. Tamamen kuaförün hatalı boya karışımından kaynaklanmaktadır. Bazı saç renkleri ise doğal olarak her renge boyamaya uygun değildir. (Siyah saçların platine boyanması gibi) 

 • Ürün değişimi işlemlerinde doğabilecek fark ücretleri Havale/EFT yöntemi ile gönderilmelidir. Banka bilgilerimizi "Nasıl Öderim?" sayfasında görebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Sipariş Takibi & Teslimat ve İptal & İade Şartları sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

İş Ortaklarımız

Modapedia Heryerde!

Modapedia'yı ayrıca Türkiyenin en ünlü platformlarında görebilirsiniz.

Trendyol.com, N11.com, Hepsiburada.com, Amazon.com.tr, Turkcell.com.tr/pasaj.com, Pazarama.com, Vodafone Herşey Yanımda, Ciceksepeti.com, AliExpress.com ve Ebay.com'da bizi "Hairens" mağaza ismi ile bulabilirsiniz.

Değerlelendirmeler

Değerlendirme Ortalaması:
4.72 (127 Değerlendirme Toplam)
 • 5 yıldız
  109
 • 4 yıldız
  9
 • 3 yıldız
  3
 • 2 yıldız
  3
 • 1 yıldız
  3
Bu ürünü kullandın mı?
Ürünle ilgili deneyimlerini anlatır mısın?
Yorum
Ürün bugün elime ulaştı hemen denedim ürün gercekten harika fön etkisi yapıyor saçlarım dalgalı olduğu halde dümdüz yaptı cok güzel bir ürün tereddüt etmeden alabilirsiniz yalnız tek sorun kargo kapiya getirmiyor cok uğraştırıyor defalarca aradım kargoyu ama getirmediler, gidip kendim aldım.
Yorum
Merhaba, ürün özellikleri aynı renk seçenekleri farklıdır. Ürün kısa süre içerisinde tekrar stoklara girecektir. Mağamızı takip etmeye devam edebilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.
Yorum
Bu tarağın, şu anda satmadığınız mor rengi var. O morlu siyahlı tarak, şu an sitede gördüğümüz ürünle aynı mı? Yoksa özellikleri farklı, çok eski bir model mi? Mor renkli tarak satıştan kalkalı çok oldu mu? (Ürününüz stoklarda olmadığı için, arkadaşımdan mor olan ürününüzü almayı düşünüyorum bu nedenle soruyorum)
Teşekkürler,
Yorum
Merhaba, ürün yakın zamanda stoklarımızda olacaktır. Mağazamızı takip etmeye devam ediniz. İlginize teşekkür ederiz.
Yorum
Ürün tekrar stoklarda olacak mı?
Yorum
Merhaba, ürün kısa zaman sonra tekrar stoklarımızda olacaktır. Mağazamızı takip etmeye devam ediniz. İlginize teşekkür ederiz.
Yorum
Ne zaman gelir
Yorum
Merhaba, ürün stoklarımızda tükenmiştir. En kısa sürede tekrar stoklarımızda olacaktır. Mağazamızı takip etmeye devam ediniz. İlginize teşekkür ederiz.
Yorum
Bu urun den yok mu
Yorum
Evet, kapıda nakit ödeme yöntemi ile sipariş oluşturabilirsiniz. Sipariş oluştururken ödeme aşamasında bu seçeneği seçebilirsiniz.