Bilgilendirme

Hairens® ProKeratin S30 Taraklı Saç Düzleştirici ve Bakım (Çok-Fonksiyonlu)

Stokta
PROS30

232.50 TL

Liste fiyatı: 409.00 TL

Saat 16.00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir. 

Fırçalı ve Taraklı Saç Düzleştirici + Keratin Terapi + Dalgalandırma Aparatı

Hairens® ProKeratin S30, 3 farklı fonksiyon ile saçlarınız için yeni bir çözüm:

1. Saçınızı tarayarak düzleştirir, düzleştirirken aynı anda bakım yapar ve saçlarınızı düzleştirirken yıpratmaz, aksine bakım yaparak düzleştirir.
2. ProKeratin S30, bakım tankı sayesinde saçınıza düzleştirirken bakım yapabilir. Bakım ürünü deposuna dilerseniz keratin, dilerseniz argan yağı, dilerseniz mavi fön suyu ekleyebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun olanı tercih edin.
3. Özel aparatları sayesinde saçınızı dalgalandırabilir.

Bu ürünü 6 ay taksitli satın alabilirsiniz.

+

Hairens® ProKeratin S30  saçınız için yeni nesil çözüm ortağınız. 3 farklı fonksiyonu sayesinde saç düzleştirmede yeni nesil bir saç düzleştiricidir. Sizlerin ihtiyaçlarınızdan hareketle üretilen ProKeratin S30  saçınızı düzleştirmede kullanabileceğiniz en performanslı ürün olması amacıyla geliştirilip, dizayn edilmiştir. ProKeratin S30  'un tak-çıkar aparatları saçınızın istediğiniz düzleştirme performansını yakalamasını sağlar. Takılıp çıkarılması oldukça pratik olan bu aparatlar saçınızın daha düz olmasını sağlerken aynı zamanda saçınıza bakım yapmanıza yardımcı olur. 

 

3 Önemli Fonksiyon Bir Arada

 

 

Keratinli seramik kaplama teknolojisi sayesinde saçları kırmadan, yıpratmadan pürüzsüz, kaygan ve muhteşem parlak sonuç.

 

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:

 

• 100℃ - 230℃ Geniş ısı aralığı ve yüksek ısı performansı

• Hızlı Isınma Teknolojiji

• Seramik kaplama sayesinde pürüzsüz, zarif şekillendirme ve parlak sonuç.

• 360° dönebilen kablo

• 60 dakikada otomatik kapanma

• Çok fonksiyonlu kullanım için aparatlar: Tak-çıkar taraklar, tak-çıkar fırçalar ve saç bakımı için ürün tankı.

 

 

 1. Isı plakasının arkası: Saç düzleştirici çalışır vaziyetteyken bu bölge yüksek derecede ısınabilir, lütfen cildinizle temas ettirmeyiniz.
 2. Kayma önleyici parça: Düzleştirme işlemi yaparken elinizin kaymasını ve yanmasını önlemek için başparmağınızı bu parçanın üzerine koyun.
 3. Led Ekran: Cihazı çalıştırdığınızda led ekran açılır ve kullanmak istediğini ısıyı bu ekrandan ayarlayabilirsiniz.
 4. Fonksiyon tuşları: Açma-kapama, “+”, “-“ ısı ayarlama ve kilitleme tuşları.
 5. Kilitleme butonu: 2 plakayı kapattığınızda kapalı kalmasını sağlamak için bu butonu kilitleyiniz.
 6. 360° Döner Kablo: 360° dönebilen kırılmaz ve bükülmez kablo.
 7. Tak-Çıkar bakım ürünü tankları: Bakım tankı sıvı saç bakım ürünleri ile kullanılabilir. Tercihen keratin yağı veya argan yağı ile kullanabilirsiniz.
 8. Tak-Çıkar fırçalar: Saçları dolaştırmadan, kırıştırmadan daha düzgün ve temiz bir düzleştirme işlemi için fırça aparatları kullanın.
 9. Tak-Çıkar taraklar: Saçları dolaştırmadan, kırıştırmadan daha düzgün ve temiz bir düzleştirme işlemi için tarak aparatları kullanın.
 10. Bakım ürünü doldurma şişesi: Bakım tankına doldurmak istediğiniz kozmetik ürünü daha kolay doldurmanızı sağlayan plastik şişe.
 11. Temizleme bezi.
 12. Dalgalandırma aparatı

 

Fonksiyon aparatların takılıp çıkarılması:

 

Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi aparatları saç düzleştirici plakanın yanındaki oluklar içerisinden okların gösterdiği yöne doğru kaydırarak tam oturana kadar itiniz. Çıkarmak için tam tersi yönünde çekiniz.

 

Uyarı:Aparatlar kullanılırken ısınacaktır, çıkarırken ellerinizin yanmaması için önce cihazı kapatıp soğumasını bekleyiniz.

 

 

Saç bakım tankının kullanımı:

 

• Bakım tankı, tank ve tutucu olmak üzere 2 parçadan oluşur. Tarak ve fırçada olduğu gibi aynı oluk içinden kaydırılarak takılmalıdır.

• Bakım tankını doldurmak için önce tankı tutucu plastiğin içinden çıkarın. Küçük silikon kapağı açın ve ürünle birlikte gelen küçük plastik şişeyi kullanarak tercih ettiğiniz sıvı saç bakım ürününü tankın içine ekleyin. Doldurma şişesinin ince başlığı daha kolay doldurmanızı sağlayacaktır. Doldurma esnasında doldurma ağzını yukarı doğru kaldırınız. (aşağıdaki resimdeki gibi)

• Pamuklu etkileşim bandı tamamen kapalı olmadığı için bakım tankına çok fazla sıvı eklemeyiniz. Az miktarda eklemeniz yeterlidir. Pamuklu etkileşim bandı sayesinde eklediğiniz sıvı pamuklar tarafından emilerek saçınıza yedirilecektir. Kenarlardan taşan ürün için temizleme bezini kullanabilirsiniz.

Saçınızda kullanmaya başlamadan önce 1 dakika bakım ürünün etkileşim bandı tarafından emilmesini bekleyiniz.

-Bakım tankına 2.5-3 ml’den fazla bakım ürünü koymayınız.

- Resimde gösterildiği gibi A çizgisi doldurma ağzını, B çizgisi dolum kapasitesini göstermektedir.

- Daha düzgün ve etkili sonuçlar için bakım tankı ile tarak-fırça aparatlarını birlikte kullanmanız tavsiye edilmektedir.

 

 

İhtiyacınıza uygun tarak veya fırça aparatlarını eşleştirip birlikte kullanarak saç tipinize göre en iyi sonucu elde edecek kombinasyonu keşfedebilirsiniz.

Dikkat: Cihazı kullandıktan sonar bakım tankını çıkarınız ve yatay bir şekilde, pamuklu bant yukarı bakacak şekilde muhafaza ediniz. Aksi halde içindeki bakım ürünü dışarı sızabilir.

 

KULLANIM TALİMATI

 

1.Ürünü fişe taktığınızda led ekranda “OFF” yazısı görünecektir. Güç tuşuna basarak cihazı çalıştırın. Cihazı ilk çalıştırdığınızda varsayılan olarak 180℃ ısı ayarında açılır. Cihazın ısı aralığı 100℃ - 230℃ arasındadır.

2. “+” Tuşuna basarak ısıyı arttırabilirsiniz. “+” tuşuna 3 saniye basılı tuttuğunuzda 230℃ en yüksek dereceye doğrudan geçiş yapabilirsiniz.

3. “-” Tuşuna basarak ısıyı azaltabilirsiniz. “-” tuşuna 3 saniye basılı tuttuğunuzda tuşları kilitleyebilirsiniz. Bu sayede ürünü kullanırken isteğiniz dışında ısı ayarının değişmesini engelleyebilirsiniz. “-” tuşuna tekrar 3 saniye basılı tutarak tuş kilidini açabilirsiniz.

4. Bu ürün otomatik kapanma özelliğine sahiptir. Cihazı 60 dakika boyunca kullanmadığınızda otomatik olarak kendini kapatacaktır.

5. Cihazı kullandıktan sonra fişini prizden çekiniz. Cihazı iyice soğuduktan sonra saklayınız

6. Cihazın üst ve alt tabakalarının kenarlarında bulunan oluklar tarak, fırça ve bakım tankı aparatların montajı için kullanılmaktadır.

7. Aparatları düzleştiriciye takarken kaydırarak tam oturana kadar itiniz. Çıkarmak için tam tersi yönünde çekiniz.

8. Bakım tankını doldurmak için ilk olarak silikon kapağı açın. Tercih ettiğiniz saç bakım ürününü doldurduktan sonra silikon kapağı kapatınız.

Uyarı: Bakım tankına katı saç kremi ve benzeri katı halde ürünler koymayınız. Sadece sıvı saç bakım ürünleri kullanınız.

 

 

Aşağıda temel saç şekilleri için önerilen sıcaklık derecelerini bulabilirsiniz.

 

SAÇ ŞEKLİ SICAKLIK DERECESİ

Sadece saç bakımı (bakım tankı ile) 100°C - 120°C

İşlem görmüş yıpranmış saçlar 120°C - 160°C

Rahat şekil alan, normal saçlar 160°C - 190°C

Kalın telli ve zor şekil alan saçlar 190°C - 230°C

 

Kullanan oldu mu acaba ürünü
Cevap Yaz

Yakından görme imkanımız var mı acaba ürün güzel almak istiyorum malum düzleştiriciler saçı yakıyor
Cevap Yaz

Meraba siparis verdim simdi ama yanlislik oldu 2 tane vermisim, ben 1 tane isdiyordum digeri ipdal edebilirmisiniz yada siparisimi cikarmadan bana ulasabilirmisiniz acaba rica edsem ben sakine bat sizden haber bekliyorum
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sayın Sakine, talebiniz doğrultusunda siparişiniz güncellenmiştir. Kargo çıkışınız bugün gerçekleştirilecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Cevap Yaz

Ya bu ürün hemen bittmis acaba tekrar stoklara ne zaman girer
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sevim hanım bu hafta sonuna kadar stoklara girecek.
Cevap Yaz

Cok guzel bir urune benziyor
Cevap Yaz

Urun nezaman stoklara girecek
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

1 Hafta içinde stoklara girmesi beklenmektedir.
Cevap Yaz

Acaba bu urun ne zaman gelecek almayi cok istiyorum.
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Eylül ayının ortalarında stoklara girmiş olacaktır.
Cevap Yaz

Bunun yanındaki bakım tankına brezilya veya amarikan keratini koyup brezilya fönü yapabilirmiyiz?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Evet bu ürün ile evde veya kuaför salonunda brezilya fönü yapılabilir.
Cevap Yaz

Bakım deposu dediğiniz bölüme ne koyuluyor?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

İstediğiniz herhangi bir bakım ürünü ekleyebilirsiniz. Mavi fön suyu, keratin yağı, argan yağı veya sıvı keratin ekleyebilirsiniz. Sıvı keratin eklerseniz saçınıza aynı zamanda kalıcı düzleştirme yapmış olurusunuz.
Cevap Yaz

Merakla bekliyorum.
Cevap Yaz

Çok iyi bir ürüne benziyor gelince hemen alacam bekliyorum.
Cevap Yaz
Yorum yaz

Teslimat

Gün içersinde saat 16.00'a kadar verilen siparişler aynı gün, 16.00'dan sonra verilen siparişler ertesi iş günü kargoya verilecektir. Siparişleriniz en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Türkiye'nin her yerine Aras Kargo ile gönderim sağlanmaktadır. Kargo ücreti 6,90 TL'dir.

Siparişinizin ne zaman gönderildiğini ve kargonuzun hangi aşamada veya nerede olduğunu Modapedia.com 'a kaydolurken kullandığınız e-posta adresinize gönderilen veya siparişinizi verdikten sonra "Siparişler" sayfanızda bulabileceğiniz kargo takip numarasını kullanarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca kargo takip numaranızı ve sipariş numaranızı bildiren bir SMS cep telefonunuza gönderilecektir.

İade

Modapedia'dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İade Koşulları

İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları, orijinal kutusu ve faturasıyla birlikte göndermeniz gerekmektedir.

İade edeceğiniz ürün kullanılmamış, ürünün kendisi ve ambalajı herhangi bir şekilde zarar görmemiş olması gerekmektedir.

Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

Daha detaylı bilgi için Sipariş Takibi & Teslimat ve İptal & İade Şartları sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Modapedia Heryerde!

Modapedia'yı ayrıca Türkiyenin en ünlü platformlarında görebilirsiniz.

N11.com , Hepsiburada.com , GittiGidiyor.com ve ebay.com'da bizi "Modapedia" mağaza ismi ile bulabilirsiniz.

advantage 3d Secure
9 taksit
Taksit
Aylık
232.50 TRY
121.59 TRY
81.70 TRY
61.78 TRY
49.53 TRY
41.52 TRY
Toplam
232.50 TRY
243.17 TRY
245.10 TRY
247.10 TRY
247.66 TRY
249.12 TRY
axess 3d Secure
9 taksit
Taksit
Aylık
232.50 TRY
121.59 TRY
81.70 TRY
61.78 TRY
49.53 TRY
41.52 TRY
Toplam
232.50 TRY
243.17 TRY
245.10 TRY
247.10 TRY
247.66 TRY
249.12 TRY
bonus 3d Secure
9 taksit
Taksit
Aylık
232.50 TRY
121.59 TRY
81.70 TRY
61.78 TRY
49.53 TRY
41.52 TRY
Toplam
232.50 TRY
243.17 TRY
245.10 TRY
247.10 TRY
247.66 TRY
249.12 TRY
cardfinans 3d Secure
9 taksit
Taksit
Aylık
232.50 TRY
121.59 TRY
81.70 TRY
61.78 TRY
49.53 TRY
41.52 TRY
Toplam
232.50 TRY
243.17 TRY
245.10 TRY
247.10 TRY
247.66 TRY
249.12 TRY
maximum 3d Secure
9 taksit
Taksit
Aylık
232.50 TRY
121.59 TRY
81.70 TRY
61.78 TRY
49.53 TRY
41.52 TRY
Toplam
232.50 TRY
243.17 TRY
245.10 TRY
247.10 TRY
247.66 TRY
249.12 TRY
paraf 3d Secure
9 taksit
Taksit
Aylık
232.50 TRY
121.59 TRY
81.70 TRY
61.78 TRY
49.53 TRY
41.52 TRY
Toplam
232.50 TRY
243.17 TRY
245.10 TRY
247.10 TRY
247.66 TRY
249.12 TRY
world 3d Secure
9 taksit
Taksit
Aylık
232.50 TRY
121.59 TRY
81.70 TRY
61.78 TRY
49.53 TRY
41.52 TRY
Toplam
232.50 TRY
243.17 TRY
245.10 TRY
247.10 TRY
247.66 TRY
249.12 TRY

Bu ürünü tercih edenlerin satın aldıkları