Hairens ProKeratin S30 Saç Düzleştirici Multi-Function

Stokta
PROS30

699.00 TL
(KDV dahil)


Saç Düzleştirici ve Keratin Terapi Birarada

Hairens® ProKeratin S30, 3 farklı fonksiyon ile saçlarınız için yeni bir çözüm:

1. Saçınızı tarayarak düzleştirir, düzleştirirken aynı anda bakım yapar ve saçlarınızı düzleştirirken yıpratmaz, aksine bakım yaparak düzleştirir.
2. ProKeratin S30, bakım tankı sayesinde saçınıza düzleştirirken bakım yapabilir. Bakım ürünü deposuna dilerseniz keratin, dilerseniz argan yağı, dilerseniz mavi fön suyu ekleyebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun olanı tercih edin.
3. Özel aparatları sayesinde saçınızı dalgalandırabilir.

Bu ürünü 6 ay taksitli satın alabilirsiniz.

+
Boyasız (Koyu Kestane) 4 Numara (Çikolata Kahve) 6 Numara (Açık Kahve) 8 Numara (Karamel) Röfleli Sarı 12 Numara (Kumral Sarı)
8.1 Numara 24 Numara (Açık Sarı) 27 Numara 613 (Platin Sarı) Ombre Platin Gri

Hairens® ProKeratin S30  saçınız için yeni nesil çözüm ortağınız. 3 farklı fonksiyonu sayesinde saç düzleştirmede yeni nesil bir saç düzleştiricidir. Sizlerin ihtiyaçlarınızdan hareketle üretilen ProKeratin S30  saçınızı düzleştirmede kullanabileceğiniz en performanslı ürün olması amacıyla geliştirilip, dizayn edilmiştir. ProKeratin S30  'un tak-çıkar aparatları saçınızın istediğiniz düzleştirme performansını yakalamasını sağlar. Takılıp çıkarılması oldukça pratik olan bu aparatlar saçınızın daha düz olmasını sağlerken aynı zamanda saçınıza bakım yapmanıza yardımcı olur. 

 

3 Önemli Fonksiyon Bir Arada

 

 

Keratinli seramik kaplama teknolojisi sayesinde saçları kırmadan, yıpratmadan pürüzsüz, kaygan ve muhteşem parlak sonuç.

 

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:

 

• 100-240V 50Hz/60Hz 55W

• 100℃ - 230℃ Geniş ısı aralığı ve yüksek ısı performansı

• Hızlı Isınma Teknolojiji

• Seramik kaplama sayesinde pürüzsüz, zarif şekillendirme ve parlak sonuç.

• 360° dönebilen kablo

• 60 dakikada otomatik kapanma

• Çok fonksiyonlu kullanım için aparatlar: Tak-çıkar taraklar, tak-çıkar fırçalar ve saç bakımı için ürün tankı.

 

 

 1. Isı plakasının arkası: Saç düzleştirici çalışır vaziyetteyken bu bölge yüksek derecede ısınabilir, lütfen cildinizle temas ettirmeyiniz.
 2. Kayma önleyici kısım: Düzleştirme işlemi yaparken elinizin kaymasını ve yanmasını önlemek için başparmağınızı bu kısmın üzerine koyun.
 3. Led Ekran: Cihazı çalıştırdığınızda led ekran açılır ve kullanmak istediğini ısıyı bu ekrandan ayarlayabilirsiniz.
 4. Fonksiyon tuşları: Açma-kapama, “+”, “-“ ısı ayarlama ve kilitleme tuşları.
 5. Kilitleme butonu: 2 plakayı kapattığınızda kapalı kalmasını sağlamak için bu butonu kilitleyiniz.
 6. 360° Döner Kablo: 360° dönebilen kırılmaz ve bükülmez kablo.
 7. Tak-Çıkar bakım ürünü tankları: Bakım tankı sıvı saç bakım ürünleri ile kullanılabilir. Tercihen keratin yağı veya argan yağı ile kullanabilirsiniz.
 8. Tak-Çıkar fırçalar: Saçları dolaştırmadan, kırıştırmadan daha düzgün ve temiz bir düzleştirme işlemi için fırça aparatları kullanın.
 9. Tak-Çıkar taraklar: Saçları dolaştırmadan, kırıştırmadan daha düzgün ve temiz bir düzleştirme işlemi için tarak aparatları kullanın.
 10. Bakım ürünü doldurma şişesi: Bakım tankına doldurmak istediğiniz kozmetik ürünü daha kolay doldurmanızı sağlayan plastik şişe.
 11. Temizleme bezi.
 12. Dalgalandırma aparatı

 

Fonksiyon aparatların takılıp çıkarılması:

 

Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi aparatları saç düzleştirici plakanın yanındaki oluklar içerisinden okların gösterdiği yöne doğru kaydırarak tam oturana kadar itiniz. Çıkarmak için tam tersi yönünde çekiniz.

 

Uyarı:Aparatlar kullanılırken ısınacaktır, çıkarırken ellerinizin yanmaması için önce cihazı kapatıp soğumasını bekleyiniz.

 

 

Saç bakım tankının kullanımı:

 

• Bakım tankı, tank ve tutucu olmak üzere 2 farklı bölümden oluşur. Tarak ve fırçada olduğu gibi aynı oluk içinden kaydırılarak takılmalıdır.

• Bakım tankını doldurmak için önce tankı tutucu plastiğin içinden çıkarın. Küçük silikon kapağı açın ve ürünle birlikte gelen küçük plastik şişeyi kullanarak tercih ettiğiniz sıvı saç bakım ürününü tankın içine ekleyin. Doldurma şişesinin ince başlığı daha kolay doldurmanızı sağlayacaktır. Doldurma esnasında doldurma ağzını yukarı doğru kaldırınız. (aşağıdaki resimdeki gibi)

• Pamuklu etkileşim bandı tamamen kapalı olmadığı için bakım tankına çok fazla sıvı eklemeyiniz. Az miktarda eklemeniz yeterlidir. Pamuklu etkileşim bandı sayesinde eklediğiniz sıvı pamuklar tarafından emilerek saçınıza yedirilecektir. Kenarlardan taşan ürün için temizleme bezini kullanabilirsiniz.

Saçınızda kullanmaya başlamadan önce 1 dakika bakım ürünün etkileşim bandı tarafından emilmesini bekleyiniz.

-Bakım tankına 2.5-3 ml’den fazla bakım ürünü koymayınız.

- Resimde gösterildiği gibi A çizgisi doldurma ağzını, B çizgisi dolum kapasitesini göstermektedir.

- Daha düzgün ve etkili sonuçlar için bakım tankı ile tarak-fırça aparatlarını birlikte kullanmanız tavsiye edilmektedir.

 

 

İhtiyacınıza uygun tarak veya fırça aparatlarını eşleştirip birlikte kullanarak saç tipinize göre en iyi sonucu elde edecek kombinasyonu keşfedebilirsiniz.

Dikkat: Cihazı kullandıktan sonar bakım tankını çıkarınız ve yatay bir şekilde, pamuklu bant yukarı bakacak şekilde muhafaza ediniz. Aksi halde içindeki bakım ürünü dışarı sızabilir.

 

KULLANIM TALİMATI

 

1.Ürünü fişe taktığınızda led ekranda “OFF” yazısı görünecektir. Güç tuşuna basarak cihazı çalıştırın. Cihazı ilk çalıştırdığınızda varsayılan olarak 180℃ ısı ayarında açılır. Cihazın ısı aralığı 100℃ - 230℃ arasındadır.

2. “+” Tuşuna basarak ısıyı arttırabilirsiniz. “+” tuşuna 3 saniye basılı tuttuğunuzda 230℃ en yüksek dereceye doğrudan geçiş yapabilirsiniz.

3. “-” Tuşuna basarak ısıyı azaltabilirsiniz. “-” tuşuna 3 saniye basılı tuttuğunuzda tuşları kilitleyebilirsiniz. Bu sayede ürünü kullanırken isteğiniz dışında ısı ayarının değişmesini engelleyebilirsiniz. “-” tuşuna tekrar 3 saniye basılı tutarak tuş kilidini açabilirsiniz.

4. Bu ürün otomatik kapanma özelliğine sahiptir. Cihazı 60 dakika boyunca kullanmadığınızda otomatik olarak kendini kapatacaktır.

5. Cihazı kullandıktan sonra fişini prizden çekiniz. Cihazı iyice soğuduktan sonra saklayınız

6. Cihazın üst ve alt tabakalarının kenarlarında bulunan oluklar tarak, fırça ve bakım tankı aparatların montajı için kullanılmaktadır.

7. Aparatları düzleştiriciye takarken kaydırarak tam oturana kadar itiniz. Çıkarmak için tam tersi yönünde çekiniz.

8. Bakım tankını doldurmak için ilk olarak silikon kapağı açın. Tercih ettiğiniz saç bakım ürününü doldurduktan sonra silikon kapağı kapatınız.

Uyarı: Bakım tankına katı saç kremi ve benzeri katı halde ürünler koymayınız. Sadece sıvı saç bakım ürünleri kullanınız.

 

 

Aşağıda temel saç şekilleri için önerilen sıcaklık derecelerini bulabilirsiniz.

 

SAÇ ŞEKLİ SICAKLIK DERECESİ

Sadece saç bakımı (bakım tankı ile) 100°C - 120°C

İşlem görmüş yıpranmış saçlar 120°C - 160°C

Rahat şekil alan, normal saçlar 160°C - 190°C

Kalın telli ve zor şekil alan saçlar 190°C - 230°C

 

Merhaba Sevim Hanım, ürün stoklarımızda mevcuttur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Bu ürün ne zaman stoklarınizda olacaktır almak istiyorum

Merhaba, ürünün açıklama sayfasında kullanımla ilgili videolar ve detaylı bilgi mevcuttur. Bakım tankı sıvı saç bakım ürünleri ile kullanılabilir ve tercihen keratin yağı, argan yağı gibi daha katı formlu sıvı ürünleri kullanmalısınız. Düzleştirici ürünü kullanırken saçlarınızın kuru olmasına dikkat etmeniz gerekir. Tanka 2.5-3 ml. kadar bakım ürünü koyduktan sonra 100 °C'de ürünü kullanarak saçlarınıza bakım yapabilirsiniz. Bakım, düzleştirme işleminden önce veya sonra yapılabilir. Ancak daha etkili sonuç almak için düzleştirme işleminden hemen sonra, bakım tankı ile tarak-fırça aparatlarını birlikte kullanarak bakım yapmanız tavsiye edilmektedir.

Urunu yaklasik 2-3 aydir kullaniyorum fakat bakimin nasil yapilacagini bilmiyorum. Şoyleki yikandiktan sonrami kullanmam gerekiyor tamam yaptik diyelim ne kadar sacimizda durmasi gerekiyor, yikamiyacaksak bu sacta agirlik yapmiyormu. bunlarin bilgisini hicbiyerde goremedim dogal olarak aparatlar fuzuli gibi duruyor. bunu aciklayici ve uygulamali bi video paylasirsaniz sevinirim bu urunu encok bakım yapabilecegim diye almistim.

Merhaba. Ürünümüzü kullanan müşterilerimizden ürün ile alakalı herhangi bir olumsuz geri dönüşte bulunmamıştır. Ürünümüzü kullanan müşterimiz üründen son derece memnundur.

Merhaba saçı düzleştirirken plakalara takılma çekiştirme gibi olumsuzlukları var mı acaba saçı acıtıyor mu başka bir marka düzleştiriciyi bunyüzden iade etmek zorunda kaldım cevaplarsanız sevinirim

Merhaba Melek Hanım, Modapedia.com'da satışı gerçekleştirilen tüm ürünler faturası ile birlikte gönderilmektedir ve saç şekillendirici cihazların hepsi 2 yıl garantilidir.

Ürünün garanti belgesi var mı acaba?

Markadan dolayı tereddütler vardı fakat elime siparişi verdikten hemen bir gün sonra saat 8 olmasına rağmen geldi.ve hemen düzleştiriciyi denedim gayet güzel çok memnun kaldım sonrasında kabarma elektiriklenmede yapmıyor.

Ben bu urunden almak istiyorum acaba kullananlar memnunmu

Merhaba,urun elime hızlıca bugün ulaştı teşekkürler.

Merhaba, ürün yalnızca kuru saçta kullanılmalıdır.

saç ıslakkende kullanılabiliyormu bu ürün acaba?

Sayın Özlem, Cumartesi günleri saat 12:00'den sonra verilen siparişler, o günü takip eden ilk iş gününde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Siparişinizi 27.10.18 / 19:57'de oluşturduğunuzu görüntülemekteyiz. 29 Ekim resmi tatili dolayısıyla, siparişiniz 30.10.18 tarihinde hazırlanmış ve kargoya verilmiştir. Tahmini teslimat süresi 1-3 iş günüdür. Tarafınıza mesaj olarak gönderilen takip bağlantısından kargo hareketlerinizi kontrol edebilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.

meraba ben sipari verdim ama salı günü kargoya verildi diye mesaj geldi ama henüz elime ulaşmadı nedeni nedir acaba

Ürünü alanlar nasıl olduğu ile ilgili bilgi verebilirler mi? (saçı tam düzleştiriyor mu? kabarma yapıyor mu? etkili mi ? vs..)

Sayın Sibel,
Üretici firma olarak, Hairens© markalı tüm saç şekillendirici ürünlerimizde 2 yıl boyunca garanti sunmaktayız.
30 farklı ilde servis ağımız mevcuttur. Garanti kapsamında herhangi bir arızalanma durumunda, servis işlemleri için 0850 840 9910 numaralı telefondan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek servis kaydı oluşturabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

benim şöle bi tereddütüm oldu hiç bilmediğimiz markalar olduğu için garanti nasıl işliyo nerde geçiyo garantisi

Sayın Emel, ürün adının Prokeratin olması keratin (bakım) tankı aparatı ile ilgilidir. Ürünün öne çıkan özelliklerinden bir tanesidir. Tank içerisine yalnızca keratin değil, istenilen bakım yağı konulabilmektedir. Ürünü bakım için kullanmak istediğinizde, en düşük ısıda kullanmalısınız. Detaylar için ürün açıklamasını incelemenizi rica ederiz.

Mrb ben 10 gün oldu aldım bu ürünü iki kere kullandım ama henüz bakım tankıyla birlikte kullanmadım içine ne koycağımı tam bilemedim yanlış bişey yapıp saçımı yakmak istemedim tek başına saçı kurutuyor ama düzde yapıyo ve bence eksi olan bu ürün prokeratin diyo en azında yanında keratin olması gerekiyordu Şimdi ürünü aldık keratini nerden bulcaz gerçeğini

Kullanan oldu mu acaba ürünü

Yakından görme imkanımız var mı acaba ürün güzel almak istiyorum malum düzleştiriciler saçı yakıyor

Sayın Sakine, talebiniz doğrultusunda siparişiniz güncellenmiştir. Kargo çıkışınız bugün gerçekleştirilecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Meraba siparis verdim simdi ama yanlislik oldu 2 tane vermisim, ben 1 tane isdiyordum digeri ipdal edebilirmisiniz yada siparisimi cikarmadan bana ulasabilirmisiniz acaba rica edsem ben sakine bat sizden haber bekliyorum

Sevim hanım bu hafta sonuna kadar stoklara girecek.

Ya bu ürün hemen bittmis acaba tekrar stoklara ne zaman girer

1 Hafta içinde stoklara girmesi beklenmektedir.

Cok guzel bir urune benziyor

Urun nezaman stoklara girecek

Eylül ayının ortalarında stoklara girmiş olacaktır.

Acaba bu urun ne zaman gelecek almayi cok istiyorum.

İstediğiniz herhangi bir bakım ürünü ekleyebilirsiniz. Mavi fön suyu, keratin yağı, argan yağı veya sıvı keratin ekleyebilirsiniz. Sıvı keratin eklerseniz saçınıza aynı zamanda kalıcı düzleştirme yapmış olurusunuz.

Evet bu ürün ile evde veya kuaför salonunda brezilya fönü yapılabilir.

Bunun yanındaki bakım tankına brezilya veya amarikan keratini koyup brezilya fönü yapabilirmiyiz?

Bakım deposu dediğiniz bölüme ne koyuluyor?

Merakla bekliyorum.

Çok iyi bir ürüne benziyor gelince hemen alacam bekliyorum.

Merhaba, Ürün 2 yıl garantilidir.

0850 840 99 10 nolu telefondan bize ulaşarak kapıda ödeme siparişlerinizi telefonla da oluşturabilirsiniz.

0850 8409910 nolu sipariş hattımızdan hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

Modapedia'dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade politikası sayfamızı okuyunuz. https://www.modapedia.com/iade-garantisi-ve-kosullar.html

Saçınızı sürtünme olmadan düzleştirdiği için saça zararı yoktur. En yüksek ısıda kullanın ve düzleştiriciyi yavaş yavaş ısıyı saçınız iyice alacak şekilde kullanın. Çok kıvırcık saçlı müşterilerimiz dahil çok memunlar.

Modapedia'dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İADE GARANTİSİ & KOŞULLAR sayfamızı ziyaret ediniz.

Evet kullanabilirsiniz. Sadece diplerine çok yaklaştırmadan -1-2-3cm geriden kullanın. Çünkü kaynak saçların keratin kısımları ısıya duyarlıdır.

200 derecedir. Fakat gerçek 200 derece ısı verir. Piyasadaki kalitesi ürünler ekranda gösterilen derecenin ancak yarısını verirler.

Aynı gün kargoya verilmiştir. İyi günlerde kulanın.

Derya hanım siparişiniz dün kargoya verildi. İyi günlerde kullanın.

Gerçek 200 derecedir.

Hairens Ion-700 Citra&Co'nun bir üst versiyonudur. Bahsettiğiniz tarak eski bir model artık kullanılmıyor.

Bu yeni jenerasyon saç düzleştirici taraktır. Seramik bölüm saç dibine hiçbir şekilde değmek çünkü çıkıntılı dişler vardır. Tasarım olarak yassı olduğu için saçın dip kısımlarına daha iyi giriyor.

Hairens ION-700 tümleşik, çıkmayan diş yapısına sahiptir. Diğer eski tip taraklar gibi silikon uçlu değildir. Bu sebeple herhangi bir şekilde dişlerde çıkma oluşmaz.

Evet, gerçek 200 derece ısı seviyesine sahiptir. 120 derece ile 200 derece arasında istediğiniz ısı seviyesinde kullanabilirsiniz.
Yorum yaz

Teslimat

Gün içersinde saat 16.00'a kadar verilen siparişler aynı gün, 16.00'dan sonra verilen siparişler ertesi iş günü kargoya verilecektir. Siparişleriniz en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Türkiye'nin her yerine Aras Kargo ile gönderim sağlanmaktadır. Kargo ücreti 24,90 TL'dir.

Siparişinizin ne zaman gönderildiğini ve kargonuzun hangi aşamada veya nerede olduğunu Modapedia.com 'a kaydolurken kullandığınız e-posta adresinize gönderilir. Siparişinizi verdikten sonra "Siparişler" sayfanızda bulabileceğiniz kargo takip numarasını kullanarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca kargo takip numaranızı ve sipariş numaranızı bildiren bir SMS cep telefonunuza gönderilecektir.

İade ve Değişim Koşulları

 • İade Süresi: 14 Gün
   
 • Doğal saçlarda: Saç üzerinde renk açma, boyama, kesim, ürün üzerine herhangi bir kozmetik ürünü sıkma vb. gibi herhangi bir işlem görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.
   
 • Saç şekillendirme ürünlerinde: Ambalajı bozulmamış, yırtılmamış veya üzerine herhangi bir bant vs. yapıştırılmamış olması gerekmektedir. Ambalajsız ürünler iade alınmaz. Ürün kullanılmamış olmalıdır. Eğer deneme yaptıysanız ürünü temizleyerek sprey veya saç yağından arındırınız.
   
 • Fatura: Faturanız e-fatura olup sipariş verirken kullanmış olduğunuz email adresinize gönderilir. Opsiyonel olarak e-faturanızı iade edilen ürünün kargosunun içerisine koyabilirsiniz.
   
 • İade Kargo Ücreti: İade işlemlerinde alaşmalı olduğumuz kargo firması (ARAS KARGO) ile gönderdiğinizde iade kargo ücreti tarafımıza aittir.  ARAS KARGO ile göndermeniz koşuluyla sizden bir kargo ücreti istenmeyecektir. Anlaşmalı olmadığımız başka bir kargo firması ile gönderdiğinizde tarafımıza oluşacak yüksek kargo ücretleri sebebiyle iade kargonuz teslim alınmayacaktır ve size geri dönecektir. Kanun no: 6502
   
 • Değişim Kargo Ücreti: Değişim işlemlerinde kargo ücreti alıcıya aittir. Satın aldığınız ürün ayıplı veya üretimsel arızalı değilse değişim işlemlerinde kargo alıcı tarafından karşılanır. Kanun no: 6502
   
 • İade Kargo Firması: Ürünü mutlaka anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Kargo firmasına alıcı adı olarak FORBE ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ (Aras Kargo Anlaşmalı Müşteri Kodumuz:1732044310904) adını vermelisiniz. (Aras Kargo hariç diğer kargo firmaları ile göndermeyiniz. Aksi taktirde kargonunz teslim alınmayacak ve size geri dönecektir.)
   
 • Sitemizde satılan saç ürünlerine yapılacak boyama, açma, renk değiştirme gibi işlemlerden dolayı saçta oluşabilecek problemlerden/zararlardan firmamız sorumlu değildir. İşlemi yapan kişi, ya da kuaför sorumludur. Bu işlemlerden herhangi biri uygulanmış ise iade yapılmamaktadır. Ürünler kendi saçlarınız gibi doğal saç olduğu için hatalı yapılan bir işlemde saçlar yanabilir veya yıpranabilir. Bu durum saçla ilgili değildir. Saçı yakan veya yıpratan kuaförün sorumluluğundadır. Aynı şekilde hatalı boya karışımından dolayı oluşacak istenmeyen saç renkleri saç ile ilgili bir kalite sorunu değildir. Tamamen kuaförün hatalı boya karışımından kaynaklanmaktadır. Bazı saç renkleri ise doğal olarak her renge boyamaya uygun değildir. (Siyah saçların platine boyanması gibi) 

 • Ürün değişimi işlemlerinde doğabilecek fark ücretleri Havale/EFT yöntemi ile gönderilmelidir. Banka bilgilerimizi "Nasıl Öderim?" sayfasında görebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Sipariş Takibi & Teslimat ve İptal & İade Şartları sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Modapedia Heryerde!

Modapedia'yı ayrıca Türkiyenin en ünlü platformlarında görebilirsiniz.

Trendyol.com, N11.com, Hepsiburada.com, Amazon.com.tr, GittiGidiyor.com, AliExpress.com ve Ebay.com'da bizi "Modapedia", "Hairens" ve/veya "Forbe" mağaza ismi ile bulabilirsiniz.

advantage 3d Secure
9 taksit
Taksit
Aylık
699.00 TRY
374.14 TRY
253.64 TRY
193.97 TRY
157.62 TRY
133.77 TRY
Toplam
699.00 TRY
748.28 TRY
760.93 TRY
775.89 TRY
788.12 TRY
802.59 TRY
axess 3d Secure
9 taksit
Taksit
Aylık
699.00 TRY
374.84 TRY
253.39 TRY
193.97 TRY
157.62 TRY
133.77 TRY
Toplam
699.00 TRY
749.68 TRY
760.16 TRY
775.89 TRY
788.12 TRY
802.59 TRY
bankkart 3d Secure
9 taksit
Taksit
Aylık
699.00 TRY
374.84 TRY
253.39 TRY
193.97 TRY
157.62 TRY
133.77 TRY
Toplam
699.00 TRY
749.68 TRY
760.16 TRY
775.89 TRY
788.12 TRY
802.59 TRY
bonus 3d Secure
9 taksit
Taksit
Aylık
699.00 TRY
374.84 TRY
253.39 TRY
193.97 TRY
157.62 TRY
133.77 TRY
Toplam
699.00 TRY
749.68 TRY
760.16 TRY
775.89 TRY
788.12 TRY
802.59 TRY
cardfinans 3d Secure
9 taksit
Taksit
Aylık
699.00 TRY
374.84 TRY
253.39 TRY
193.97 TRY
157.62 TRY
133.77 TRY
Toplam
699.00 TRY
749.68 TRY
760.16 TRY
775.89 TRY
788.12 TRY
802.59 TRY
maximum 3d Secure
9 taksit
Taksit
Aylık
699.00 TRY
374.84 TRY
253.39 TRY
193.97 TRY
157.62 TRY
133.77 TRY
Toplam
699.00 TRY
749.68 TRY
760.16 TRY
775.89 TRY
788.12 TRY
802.59 TRY
paraf 3d Secure
9 taksit
Taksit
Aylık
699.00 TRY
376.17 TRY
253.92 TRY
193.96 TRY
157.62 TRY
133.77 TRY
Toplam
699.00 TRY
752.33 TRY
761.77 TRY
775.82 TRY
788.12 TRY
802.59 TRY
world 3d Secure
9 taksit
Taksit
Aylık
699.00 TRY
374.84 TRY
253.39 TRY
193.97 TRY
157.62 TRY
133.77 TRY
Toplam
699.00 TRY
749.68 TRY
760.16 TRY
775.89 TRY
788.12 TRY
802.59 TRY

Kategorideki Diğer Ürünler

İlgili Ürünler

Bu ürünü tercih edenlerin satın aldıkları