Hairens ProKeratin S30 Saç Düzleştirici Multi-Function

Stokta
PROS30
-43%

215.90 TL
(KDV dahil)

Liste fiyatı: 379.00 TL

Saat 16.00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir. Bu üründe en iyi fiyat garantisi verilmektedir.

Saç Düzleştirici ve Keratin Terapi Birarada

Hairens® ProKeratin S30, 3 farklı fonksiyon ile saçlarınız için yeni bir çözüm:

1. Saçınızı tarayarak düzleştirir, düzleştirirken aynı anda bakım yapar ve saçlarınızı düzleştirirken yıpratmaz, aksine bakım yaparak düzleştirir.
2. ProKeratin S30, bakım tankı sayesinde saçınıza düzleştirirken bakım yapabilir. Bakım ürünü deposuna dilerseniz keratin, dilerseniz argan yağı, dilerseniz mavi fön suyu ekleyebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun olanı tercih edin.
3. Özel aparatları sayesinde saçınızı dalgalandırabilir.

Bu ürünü 6 ay taksitli satın alabilirsiniz.

+
Boyasız (Koyu Kestane) 4 Numara (Çikolata Kahve) 6 Numara (Açık Kahve) 8 Numara (Karamel) Röfleli Sarı 12 Numara (Kumral Sarı)
8.1 Numara 24 Numara (Açık Sarı) 27 Numara 613 (Platin Sarı) Ombre Platin Gri

Hairens® ProKeratin S30  saçınız için yeni nesil çözüm ortağınız. 3 farklı fonksiyonu sayesinde saç düzleştirmede yeni nesil bir saç düzleştiricidir. Sizlerin ihtiyaçlarınızdan hareketle üretilen ProKeratin S30  saçınızı düzleştirmede kullanabileceğiniz en performanslı ürün olması amacıyla geliştirilip, dizayn edilmiştir. ProKeratin S30  'un tak-çıkar aparatları saçınızın istediğiniz düzleştirme performansını yakalamasını sağlar. Takılıp çıkarılması oldukça pratik olan bu aparatlar saçınızın daha düz olmasını sağlerken aynı zamanda saçınıza bakım yapmanıza yardımcı olur. 

 

3 Önemli Fonksiyon Bir Arada

 

 

Keratinli seramik kaplama teknolojisi sayesinde saçları kırmadan, yıpratmadan pürüzsüz, kaygan ve muhteşem parlak sonuç.

 

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:

 

• 100-240V 50Hz/60Hz 55W

• 100℃ - 230℃ Geniş ısı aralığı ve yüksek ısı performansı

• Hızlı Isınma Teknolojiji

• Seramik kaplama sayesinde pürüzsüz, zarif şekillendirme ve parlak sonuç.

• 360° dönebilen kablo

• 60 dakikada otomatik kapanma

• Çok fonksiyonlu kullanım için aparatlar: Tak-çıkar taraklar, tak-çıkar fırçalar ve saç bakımı için ürün tankı.

 

 

 1. Isı plakasının arkası: Saç düzleştirici çalışır vaziyetteyken bu bölge yüksek derecede ısınabilir, lütfen cildinizle temas ettirmeyiniz.
 2. Kayma önleyici kısım: Düzleştirme işlemi yaparken elinizin kaymasını ve yanmasını önlemek için başparmağınızı bu kısmın üzerine koyun.
 3. Led Ekran: Cihazı çalıştırdığınızda led ekran açılır ve kullanmak istediğini ısıyı bu ekrandan ayarlayabilirsiniz.
 4. Fonksiyon tuşları: Açma-kapama, “+”, “-“ ısı ayarlama ve kilitleme tuşları.
 5. Kilitleme butonu: 2 plakayı kapattığınızda kapalı kalmasını sağlamak için bu butonu kilitleyiniz.
 6. 360° Döner Kablo: 360° dönebilen kırılmaz ve bükülmez kablo.
 7. Tak-Çıkar bakım ürünü tankları: Bakım tankı sıvı saç bakım ürünleri ile kullanılabilir. Tercihen keratin yağı veya argan yağı ile kullanabilirsiniz.
 8. Tak-Çıkar fırçalar: Saçları dolaştırmadan, kırıştırmadan daha düzgün ve temiz bir düzleştirme işlemi için fırça aparatları kullanın.
 9. Tak-Çıkar taraklar: Saçları dolaştırmadan, kırıştırmadan daha düzgün ve temiz bir düzleştirme işlemi için tarak aparatları kullanın.
 10. Bakım ürünü doldurma şişesi: Bakım tankına doldurmak istediğiniz kozmetik ürünü daha kolay doldurmanızı sağlayan plastik şişe.
 11. Temizleme bezi.
 12. Dalgalandırma aparatı

 

Fonksiyon aparatların takılıp çıkarılması:

 

Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi aparatları saç düzleştirici plakanın yanındaki oluklar içerisinden okların gösterdiği yöne doğru kaydırarak tam oturana kadar itiniz. Çıkarmak için tam tersi yönünde çekiniz.

 

Uyarı:Aparatlar kullanılırken ısınacaktır, çıkarırken ellerinizin yanmaması için önce cihazı kapatıp soğumasını bekleyiniz.

 

 

Saç bakım tankının kullanımı:

 

• Bakım tankı, tank ve tutucu olmak üzere 2 farklı bölümden oluşur. Tarak ve fırçada olduğu gibi aynı oluk içinden kaydırılarak takılmalıdır.

• Bakım tankını doldurmak için önce tankı tutucu plastiğin içinden çıkarın. Küçük silikon kapağı açın ve ürünle birlikte gelen küçük plastik şişeyi kullanarak tercih ettiğiniz sıvı saç bakım ürününü tankın içine ekleyin. Doldurma şişesinin ince başlığı daha kolay doldurmanızı sağlayacaktır. Doldurma esnasında doldurma ağzını yukarı doğru kaldırınız. (aşağıdaki resimdeki gibi)

• Pamuklu etkileşim bandı tamamen kapalı olmadığı için bakım tankına çok fazla sıvı eklemeyiniz. Az miktarda eklemeniz yeterlidir. Pamuklu etkileşim bandı sayesinde eklediğiniz sıvı pamuklar tarafından emilerek saçınıza yedirilecektir. Kenarlardan taşan ürün için temizleme bezini kullanabilirsiniz.

Saçınızda kullanmaya başlamadan önce 1 dakika bakım ürünün etkileşim bandı tarafından emilmesini bekleyiniz.

-Bakım tankına 2.5-3 ml’den fazla bakım ürünü koymayınız.

- Resimde gösterildiği gibi A çizgisi doldurma ağzını, B çizgisi dolum kapasitesini göstermektedir.

- Daha düzgün ve etkili sonuçlar için bakım tankı ile tarak-fırça aparatlarını birlikte kullanmanız tavsiye edilmektedir.

 

 

İhtiyacınıza uygun tarak veya fırça aparatlarını eşleştirip birlikte kullanarak saç tipinize göre en iyi sonucu elde edecek kombinasyonu keşfedebilirsiniz.

Dikkat: Cihazı kullandıktan sonar bakım tankını çıkarınız ve yatay bir şekilde, pamuklu bant yukarı bakacak şekilde muhafaza ediniz. Aksi halde içindeki bakım ürünü dışarı sızabilir.

 

KULLANIM TALİMATI

 

1.Ürünü fişe taktığınızda led ekranda “OFF” yazısı görünecektir. Güç tuşuna basarak cihazı çalıştırın. Cihazı ilk çalıştırdığınızda varsayılan olarak 180℃ ısı ayarında açılır. Cihazın ısı aralığı 100℃ - 230℃ arasındadır.

2. “+” Tuşuna basarak ısıyı arttırabilirsiniz. “+” tuşuna 3 saniye basılı tuttuğunuzda 230℃ en yüksek dereceye doğrudan geçiş yapabilirsiniz.

3. “-” Tuşuna basarak ısıyı azaltabilirsiniz. “-” tuşuna 3 saniye basılı tuttuğunuzda tuşları kilitleyebilirsiniz. Bu sayede ürünü kullanırken isteğiniz dışında ısı ayarının değişmesini engelleyebilirsiniz. “-” tuşuna tekrar 3 saniye basılı tutarak tuş kilidini açabilirsiniz.

4. Bu ürün otomatik kapanma özelliğine sahiptir. Cihazı 60 dakika boyunca kullanmadığınızda otomatik olarak kendini kapatacaktır.

5. Cihazı kullandıktan sonra fişini prizden çekiniz. Cihazı iyice soğuduktan sonra saklayınız

6. Cihazın üst ve alt tabakalarının kenarlarında bulunan oluklar tarak, fırça ve bakım tankı aparatların montajı için kullanılmaktadır.

7. Aparatları düzleştiriciye takarken kaydırarak tam oturana kadar itiniz. Çıkarmak için tam tersi yönünde çekiniz.

8. Bakım tankını doldurmak için ilk olarak silikon kapağı açın. Tercih ettiğiniz saç bakım ürününü doldurduktan sonra silikon kapağı kapatınız.

Uyarı: Bakım tankına katı saç kremi ve benzeri katı halde ürünler koymayınız. Sadece sıvı saç bakım ürünleri kullanınız.

 

 

Aşağıda temel saç şekilleri için önerilen sıcaklık derecelerini bulabilirsiniz.

 

SAÇ ŞEKLİ SICAKLIK DERECESİ

Sadece saç bakımı (bakım tankı ile) 100°C - 120°C

İşlem görmüş yıpranmış saçlar 120°C - 160°C

Rahat şekil alan, normal saçlar 160°C - 190°C

Kalın telli ve zor şekil alan saçlar 190°C - 230°C

 

Urunu yaklasik 2-3 aydir kullaniyorum fakat bakimin nasil yapilacagini bilmiyorum. Şoyleki yikandiktan sonrami kullanmam gerekiyor tamam yaptik diyelim ne kadar sacimizda durmasi gerekiyor, yikamiyacaksak bu sacta agirlik yapmiyormu. bunlarin bilgisini hicbiyerde goremedim dogal olarak aparatlar fuzuli gibi duruyor. bunu aciklayici ve uygulamali bi video paylasirsaniz sevinirim bu urunu encok bakım yapabilecegim diye almistim.
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, ürünün açıklama sayfasında kullanımla ilgili videolar ve detaylı bilgi mevcuttur. Bakım tankı sıvı saç bakım ürünleri ile kullanılabilir ve tercihen keratin yağı, argan yağı gibi daha katı formlu sıvı ürünleri kullanmalısınız. Düzleştirici ürünü kullanırken saçlarınızın kuru olmasına dikkat etmeniz gerekir. Tanka 2.5-3 ml. kadar bakım ürünü koyduktan sonra 100 °C'de ürünü kullanarak saçlarınıza bakım yapabilirsiniz. Bakım, düzleştirme işleminden önce veya sonra yapılabilir. Ancak daha etkili sonuç almak için düzleştirme işleminden hemen sonra, bakım tankı ile tarak-fırça aparatlarını birlikte kullanarak bakım yapmanız tavsiye edilmektedir.
Cevap Yaz

Merhaba saçı düzleştirirken plakalara takılma çekiştirme gibi olumsuzlukları var mı acaba saçı acıtıyor mu başka bir marka düzleştiriciyi bunyüzden iade etmek zorunda kaldım cevaplarsanız sevinirim
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba. Ürünümüzü kullanan müşterilerimizden ürün ile alakalı herhangi bir olumsuz geri dönüşte bulunmamıştır. Ürünümüzü kullanan müşterimiz üründen son derece memnundur.
Cevap Yaz

Ürünün garanti belgesi var mı acaba?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba Melek Hanım, Modapedia.com'da satışı gerçekleştirilen tüm ürünler faturası ile birlikte gönderilmektedir ve saç şekillendirici cihazların hepsi 2 yıl garantilidir.
Cevap Yaz

Markadan dolayı tereddütler vardı fakat elime siparişi verdikten hemen bir gün sonra saat 8 olmasına rağmen geldi.ve hemen düzleştiriciyi denedim gayet güzel çok memnun kaldım sonrasında kabarma elektiriklenmede yapmıyor.
Cevap Yaz

Ben bu urunden almak istiyorum acaba kullananlar memnunmu
Cevap Yaz

Merhaba,urun elime hızlıca bugün ulaştı teşekkürler.
Cevap Yaz

saç ıslakkende kullanılabiliyormu bu ürün acaba?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, ürün yalnızca kuru saçta kullanılmalıdır.
Cevap Yaz

meraba ben sipari verdim ama salı günü kargoya verildi diye mesaj geldi ama henüz elime ulaşmadı nedeni nedir acaba
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sayın Özlem, Cumartesi günleri saat 12:00'den sonra verilen siparişler, o günü takip eden ilk iş gününde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Siparişinizi 27.10.18 / 19:57'de oluşturduğunuzu görüntülemekteyiz. 29 Ekim resmi tatili dolayısıyla, siparişiniz 30.10.18 tarihinde hazırlanmış ve kargoya verilmiştir. Tahmini teslimat süresi 1-3 iş günüdür. Tarafınıza mesaj olarak gönderilen takip bağlantısından kargo hareketlerinizi kontrol edebilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.
Cevap Yaz

Ürünü alanlar nasıl olduğu ile ilgili bilgi verebilirler mi? (saçı tam düzleştiriyor mu? kabarma yapıyor mu? etkili mi ? vs..)
Cevap Yaz

benim şöle bi tereddütüm oldu hiç bilmediğimiz markalar olduğu için garanti nasıl işliyo nerde geçiyo garantisi
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sayın Sibel,
Üretici firma olarak, Hairens© markalı tüm saç şekillendirici ürünlerimizde 2 yıl boyunca garanti sunmaktayız.
30 farklı ilde servis ağımız mevcuttur. Garanti kapsamında herhangi bir arızalanma durumunda, servis işlemleri için 0850 840 9910 numaralı telefondan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek servis kaydı oluşturabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
Cevap Yaz

Mrb ben 10 gün oldu aldım bu ürünü iki kere kullandım ama henüz bakım tankıyla birlikte kullanmadım içine ne koycağımı tam bilemedim yanlış bişey yapıp saçımı yakmak istemedim tek başına saçı kurutuyor ama düzde yapıyo ve bence eksi olan bu ürün prokeratin diyo en azında yanında keratin olması gerekiyordu Şimdi ürünü aldık keratini nerden bulcaz gerçeğini
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sayın Emel, ürün adının Prokeratin olması keratin (bakım) tankı aparatı ile ilgilidir. Ürünün öne çıkan özelliklerinden bir tanesidir. Tank içerisine yalnızca keratin değil, istenilen bakım yağı konulabilmektedir. Ürünü bakım için kullanmak istediğinizde, en düşük ısıda kullanmalısınız. Detaylar için ürün açıklamasını incelemenizi rica ederiz.
Cevap Yaz

Kullanan oldu mu acaba ürünü
Cevap Yaz

Yakından görme imkanımız var mı acaba ürün güzel almak istiyorum malum düzleştiriciler saçı yakıyor
Cevap Yaz

Meraba siparis verdim simdi ama yanlislik oldu 2 tane vermisim, ben 1 tane isdiyordum digeri ipdal edebilirmisiniz yada siparisimi cikarmadan bana ulasabilirmisiniz acaba rica edsem ben sakine bat sizden haber bekliyorum
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sayın Sakine, talebiniz doğrultusunda siparişiniz güncellenmiştir. Kargo çıkışınız bugün gerçekleştirilecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Cevap Yaz

Ya bu ürün hemen bittmis acaba tekrar stoklara ne zaman girer
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sevim hanım bu hafta sonuna kadar stoklara girecek.
Cevap Yaz

Cok guzel bir urune benziyor
Cevap Yaz

Urun nezaman stoklara girecek
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

1 Hafta içinde stoklara girmesi beklenmektedir.
Cevap Yaz

Acaba bu urun ne zaman gelecek almayi cok istiyorum.
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Eylül ayının ortalarında stoklara girmiş olacaktır.
Cevap Yaz

Bunun yanındaki bakım tankına brezilya veya amarikan keratini koyup brezilya fönü yapabilirmiyiz?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Evet bu ürün ile evde veya kuaför salonunda brezilya fönü yapılabilir.
Cevap Yaz

Bakım deposu dediğiniz bölüme ne koyuluyor?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

İstediğiniz herhangi bir bakım ürünü ekleyebilirsiniz. Mavi fön suyu, keratin yağı, argan yağı veya sıvı keratin ekleyebilirsiniz. Sıvı keratin eklerseniz saçınıza aynı zamanda kalıcı düzleştirme yapmış olurusunuz.
Cevap Yaz

Merakla bekliyorum.
Cevap Yaz

Çok iyi bir ürüne benziyor gelince hemen alacam bekliyorum.
Cevap Yaz
Yorum yaz

Teslimat

Gün içersinde saat 16.00'a kadar verilen siparişler aynı gün, 16.00'dan sonra verilen siparişler ertesi iş günü kargoya verilecektir. Siparişleriniz en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Türkiye'nin her yerine Aras Kargo ile gönderim sağlanmaktadır. Kargo ücreti 12,90 TL'dir.

Siparişinizin ne zaman gönderildiğini ve kargonuzun hangi aşamada veya nerede olduğunu Modapedia.com 'a kaydolurken kullandığınız e-posta adresinize gönderilir. Siparişinizi verdikten sonra "Siparişler" sayfanızda bulabileceğiniz kargo takip numarasını kullanarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca kargo takip numaranızı ve sipariş numaranızı bildiren bir SMS cep telefonunuza gönderilecektir.

İade ve Değişim Koşulları

 • İade Süresi: 14 Gün
   
 • Doğal saçlarda: Saç üzerinde renk açma, boyama, kesim, ürün üzerine herhangi bir kozmetik ürünü sıkma vb. gibi herhangi bir işlem görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.
   
 • Saç şekillendirme ürünlerinde: Ambalajı bozulmamış, yırtılmamış veya üzerine herhangi bir bant vs. yapıştırılmamış olması gerekmektedir. Ambalajsız ürünler iade alınmaz. Ürün kullanılmamış olmalıdır. Eğer deneme yaptıysanız ürünü temizleyerek sprey veya saç yağından arındırınız.
   
 • Fatura: Faturanız e-fatura olup sipariş verirken kullanmış olduğunuz email adresinize gönderilir. Opsiyonel olarak e-faturanızı iade edilen ürünün kargosunun içerisine koyabilirsiniz.
   
 • İade Kargo Ücreti: İade işlemlerinde alaşmalı olduğumuz kargo firması (ARAS KARGO) ile gönderdiğinizde iade kargo ücreti tarafımıza aittir.  ARAS KARGO ile göndermeniz koşuluyla sizden bir kargo ücreti istenmeyecektir. Anlaşmalı olmadığımız başka bir kargo firması ile gönderdiğinizde tarafımıza oluşacak yüksek kargo ücretleri sebebiyle iade kargonuz teslim alınmayacaktır ve size geri dönecektir. Kanun no: 6502
   
 • Değişim Kargo Ücreti: Değişim işlemlerinde kargo ücreti alıcıya aittir. Satın aldığınız ürün ayıplı veya üretimsel arızalı değilse değişim işlemlerinde kargo alıcı tarafından karşılanır. Kanun no: 6502
   
 • İade Kargo Firması: Ürünü mutlaka anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Kargo firmasına alıcı adı olarak FORBE ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ (Aras Kargo Anlaşmalı Müşteri Kodumuz:1732044310904) adını vermelisiniz. (Aras Kargo hariç diğer kargo firmaları ile göndermeyiniz. Aksi taktirde kargonunz teslim alınmayacak ve size geri dönecektir.)
   
 • Sitemizde satılan saç ürünlerine yapılacak boyama, açma, renk değiştirme gibi işlemlerden dolayı saçta oluşabilecek problemlerden/zararlardan firmamız sorumlu değildir. İşlemi yapan kişi, ya da kuaför sorumludur. Bu işlemlerden herhangi biri uygulanmış ise iade yapılmamaktadır. Ürünler kendi saçlarınız gibi doğal saç olduğu için hatalı yapılan bir işlemde saçlar yanabilir veya yıpranabilir. Bu durum saçla ilgili değildir. Saçı yakan veya yıpratan kuaförün sorumluluğundadır. Aynı şekilde hatalı boya karışımından dolayı oluşacak istenmeyen saç renkleri saç ile ilgili bir kalite sorunu değildir. Tamamen kuaförün hatalı boya karışımından kaynaklanmaktadır. Bazı saç renkleri ise doğal olarak her renge boyamaya uygun değildir. (Siyah saçların platine boyanması gibi) 

 • Ürün değişimi işlemlerinde doğabilecek fark ücretleri Havale/EFT yöntemi ile gönderilmelidir. Banka bilgilerimizi "Nasıl Öderim?" sayfasında görebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Sipariş Takibi & Teslimat ve İptal & İade Şartları sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Modapedia Heryerde!

Modapedia'yı ayrıca Türkiyenin en ünlü platformlarında görebilirsiniz.

Trendyol.com, N11.com, Hepsiburada.com, Amazon.com.tr, GittiGidiyor.com, AliExpress.com ve Ebay.com'da bizi "Modapedia", "Hairens" ve/veya "Forbe" mağaza ismi ile bulabilirsiniz.

advantage 3d Secure
9 taksit
Taksit
Aylık
215.90 TRY
115.56 TRY
78.34 TRY
59.91 TRY
48.69 TRY
41.32 TRY
Toplam
215.90 TRY
231.12 TRY
235.03 TRY
239.65 TRY
243.43 TRY
247.90 TRY
axess 3d Secure
9 taksit
Taksit
Aylık
215.90 TRY
115.78 TRY
78.26 TRY
59.91 TRY
48.69 TRY
41.32 TRY
Toplam
215.90 TRY
231.55 TRY
234.79 TRY
239.65 TRY
243.43 TRY
247.90 TRY
bankkart 3d Secure
9 taksit
Taksit
Aylık
215.90 TRY
115.78 TRY
78.26 TRY
59.91 TRY
48.69 TRY
41.32 TRY
Toplam
215.90 TRY
231.55 TRY
234.79 TRY
239.65 TRY
243.43 TRY
247.90 TRY
bonus 3d Secure
9 taksit
Taksit
Aylık
215.90 TRY
115.78 TRY
78.26 TRY
59.91 TRY
48.69 TRY
41.32 TRY
Toplam
215.90 TRY
231.55 TRY
234.79 TRY
239.65 TRY
243.43 TRY
247.90 TRY
cardfinans 3d Secure
9 taksit
Taksit
Aylık
215.90 TRY
115.78 TRY
78.26 TRY
59.91 TRY
48.69 TRY
41.32 TRY
Toplam
215.90 TRY
231.55 TRY
234.79 TRY
239.65 TRY
243.43 TRY
247.90 TRY
maximum 3d Secure
9 taksit
Taksit
Aylık
215.90 TRY
115.78 TRY
78.26 TRY
59.91 TRY
48.69 TRY
41.32 TRY
Toplam
215.90 TRY
231.55 TRY
234.79 TRY
239.65 TRY
243.43 TRY
247.90 TRY
paraf 3d Secure
9 taksit
Taksit
Aylık
215.90 TRY
116.19 TRY
78.43 TRY
59.91 TRY
48.69 TRY
41.32 TRY
Toplam
215.90 TRY
232.37 TRY
235.29 TRY
239.63 TRY
243.43 TRY
247.90 TRY
world 3d Secure
9 taksit
Taksit
Aylık
215.90 TRY
115.78 TRY
78.26 TRY
59.91 TRY
48.69 TRY
41.32 TRY
Toplam
215.90 TRY
231.55 TRY
234.79 TRY
239.65 TRY
243.43 TRY
247.90 TRY

Kategorideki Diğer Ürünler

İlgili Ürünler

Bu ürünü tercih edenlerin satın aldıkları