Doğal Saç Çıt Çıt Takma Kahkül

0450
-36%

169.90 TL
(KDV dahil)

Liste fiyatı: 265.00 TL

35 gr. %100 Doğal gerçek saç, yanlara ve geriye dağılan özel tasarım modeli ile takma kahkül olduğu belli olmayan, son derece doğal görünüm çıt çıt takma kahkül. 

Yan Uzunluk: 30 cm.
Ön Uzunluk: 20 cm.
Arka Uzunluk: 25 cm.
Saç Yoğunluğu: 35 gr.
Toka Sayısı: 3
Menşei:
 Özbek Saçı
%100 Doğal insan saçı

Kullanmaya başlamadan önce fön çekmeniz gerekmektedir. Detaylı görünüm videoya bakınız.

 

 

 

Siparişinizin tüm aşamalarında SMS ile sizi bilgilendiriyoruz.

 

Hangi Rengi Almalıyım?

 

Fotoğraftaki renklerden saçınıza en yakın olanı seçin. Az da olsa saçınızla satın aldığınız kahkül arasında renk farkı olabilir. Kahkülü ilk aldığınızda 1 kez kendi saçınızı boyadığınız aynı boya ile boyayın.

Karamel Orta Sarı Platin
+
Boyasız (Koyu Kestane) 4 Numara (Çikolata Kahve) 6 Numara (Açık Kahve) 8 Numara (Karamel) Röfleli Sarı 12 Numara (Kumral Sarı)
8.1 Numara 24 Numara (Açık Sarı) 27 Numara 613 (Platin Sarı) Ombre Platin Gri

Artık Kahkül Kestirmenize Gerek Yok! Risk Almayın. Doğal Saç Çıt Çıt Kahkül Kullanın.

 

Gerçek Doğal Gerçek Saç Takma Kahkül / Perçem

Kahkül kestirdiniz fakat sıkıldığınızda onlardan öyle kolayca kurtulamazsınız. Takma kahkül ile bu riski ortadan kaldırın.

Sorularınız için numaraya dokunarak bizi arayabilirsiniz. 0850 840 99 10
 

Aldığınız renk saçınıza uymaması durumunda kuaförünüzde boyama işlemi yaptırabilirsiniz. Sentetik değildir. Doğal gerçek insan saçıdır. Açma, boyama, fön veya kesim işlemleri rahatlıkla yapılabilir.

Renk Uyumu: Tam renk uyumu için boyamanız gerekebilir. Renk konusunda şüpheniz varsa kendi saç renginizden 1 ton açığını satın alıp, kuaförde saçınızı boyatırken aynı boya ile kahkülünüzü de boyatabilirsiniz. Doğal saç olduğu için koyu renklerde içinde bazen beyaz saç çıkabilir. Doğal saç olduğu için bu normal bir durumdur. Bu bir hata yada ürün kusuru değildir.


Açma ve Boyama İşlemi
Doğal Görünüm: Doğal görünmesi için kenar kısımlarında, yanlara ve geriye doğru yayılan uzun tutamlar vardır.Kullanmaya başlamadan önce fön çekmelisiniz. İlk açtığınızda paketin içerisinde fönü bozulmuş olacaktır. İhtiyaç varsa kendi alın genişliğinize göre kestirerek düzenleme yapabilirsiniz.Boyama veya kullanım ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa faturanın üzerindeki telefon numarasından iletişime geçerek yardım alabilirsiniz. Aşağıdaki videoda kullanım şekillerini görebilirsiniz.Yoğunluk: 35gr.

Doğal görünmesi için kenar kısımlarında, yanlara ve geriye yayılan uzun tutamlar vardır. Öndeki perçem yoğunluğunu kendi istediğiniz şekilde arttırabilirsiniz. Önde kalın ve küt bir perçem görünümü istiyorsanız daha kalın bir tutamı öne doğru fönleyin.


Kullanmaya başlamadan önce fön çekmelisiniz. İlk açtığında paketin içerisinde fönü bozulmuş olacaktır. İhtiyaç varsa kendi alın yapınıza ve genişliğine göre kestirerek düzenleme yapabilirsiniz.

Not: Kahkül çıt çıt alırken kesinlikle sentetik kahkül satın almayınız. Çünkü saçınızın rengine uygun olarak boyamak gerektiğinde sentetik çıtçıtlar boyanmaz. Saçlarınızın rengini değiştirdiğinizde tekrar aynı kahkülü kullanamazsınız. Ayrıca alın genişliğinize göre kahkülü kısaltmak veya kesim şeklini değiştirmek istediğinizde sentetikler uygun bir şekilde kesilemez.


Çıt çıt kahkül Ürünleri %100 doğal saçtan üretilmektedir. Bu sayede istediğiniz boyama işlemini yapabilirsiniz.

Beğenmediğimiz durumda iade var mı?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, kullanmadığınız takdirde teslim aldıktan itibaren 14 gün içerisinde koşulsuz iade hakkınız bulunmaktadır. İlginize teşekkür ederiz.
Cevap Yaz

7.1 küllü kumral boyuyorum ama saçımda açık ton olarak kalıyor hangi rengi almalıyım
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, Sıcak Sarı renk tercih ederek boyama işlemi yaptırabilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.
Cevap Yaz

Merhaba Ben açık kahve 0450 tepelik almak istiyorum
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, modapedia.com ya da 08508409910 no'lu hattı arayarak sipariş oluşturabilirsiniz.
Cevap Yaz

kahkul fiyatına 149.90 tl ye kargo dahil değil midir?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, tüm ürün fiyatlarına ek olarak 12.90 TL kargo ücreti bulunmaktadır. İlginize teşekkür ederiz.
Cevap Yaz

Benim saçım çok kısa bu almak istediğim saç arkaları kapatirmi serap ezgunun saçı gibi kısa
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, kahkül başınızın ön tarafına takılmaktadır. Bu sebeple saçınızın arkasını kapatmaz. Detaylı bilgi için 08508409910 no'lu hattı arayabilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.
Cevap Yaz

Merhabalar saçlarım bakır rengi hangi kahkülü alıp boyamalıyım? Önerinize göre sipariş vereceğim bir an önce
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, sıcak sarı (24 numara) alarak boyama işlemi yapabilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.
Cevap Yaz

saçım 7 numara ile boyanmış ne renk kakül almalıyım
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, modapedia.com internet sitemizi ziyaret ederek saçınıza en yakın tonu alabilirsiniz. Saçınızla birebir uyumlu olması için boyama işlemi yapmanız gerekir. İlginize teşekkür ederiz.
Cevap Yaz

Merhaba, saçım röfleli hangi renk alman gerekiyor?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, sıcak sarı renk alarak boyatabilirsiniz.
Cevap Yaz

Çok tereddüt ederek sipariş vermiştim ama tek kelimeyle bayıldım. 20 yıl sonra tekrar kahküllerim oldu çok beğendim, çok doğal duruyor hizmetiniz için teşekkür ederim.
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, güzel günlerde kullanmanızı dileriz. İlginize teşekkürler.
Cevap Yaz

Ince telli saçlarım tercihlerde goremedim
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, ürün modeli tek seçenektir. Saçınıza uygun rengi tercih edip kullanabilirsiniz.
Cevap Yaz

Merhaba benim saçlarım baya kısa ana az ve çok düz bunu alıp saçıma uygun kestirsem gür gösterişli saçlarımı...2.sorum ben kakül olarak kullanmak istemiyorum öndeki saçları geriye doğru atarak kullanabilir miyim çirkin görünürmü çıtçıtlar falan ona göre almayı düşünüyorum
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, Kahkül talebinize uygun bir ürün değildir. Kahkül saçları geriye doğru atarak kullanamazsınız. Çıt çıt tokaları tutturup taktıktan sonra sadece yön ayrımı yapabilirsiniz. İstediğiniz kullanım için medikal peruk, protez saç tercih etmeniz gerekir.
Cevap Yaz

Merhaba çikolata kahve sipariş vermek istiyorum fakat stokta yok gösteriyor ne zaman girer stoğa acaba bilgilendirirseniz sevinirim
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, şu anda Çikolata Kahve stoklarımızda tükenmiştir. Açık Kahve satın alıp boyama işlemi yapabilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.
Cevap Yaz

Ürünün cm ölçülerini paylaşmışsınız ama, bize gelirken heryeri eşit uzunlukta mı gelir, resimdeki gibi kahkul modelli mi gelir
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, ürünlerin görsel çekimleri tarafımıza aittir. Fotoğrafta gördüğünüz şekilde aynı modelde gönderilmektedir.
Cevap Yaz

Acaba resimdeki gibi kesilmiş olarak mı gelir kahkul, yoksa biz mi kestiriyoruz ve boyanabiliyor mu
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, Ürün tarafınıza kesilmemiş olarak gönderilmektedir. Yüz şeklinize ve alın yapınıza göre saçı kestirebilirsiniz. Tüm saç ürünlerimiz üzerinde açma ve boyama işlemi yapılabilmektedir.
Cevap Yaz

Çıt çıt takma kahgül istiyorum ama bir türlü geri dönüş alamıyorum sizden ilgilenmenizi rica ediyorum ürün stoklarda yok görünüyor uzun zamandır
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba. Ürün stoklarımızda mevcuttur. Destek almak için 08508409910 no'lu telefonu arayabilirsiniz.
Cevap Yaz

Ürün az önce elime ulaştı hemen yıkayıp taktım ben çok sevdim oldukça başarılı saç rengimin bire bir aynı oluşu ayrı bi güzellik tabi tereddüt edilmeden alınabilir
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Mağazamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkürler.Mutlu günlerde kullanmanızı dileriz.
Cevap Yaz

Merhaba. Saclarim koyu renk ama actirip sarap kizili ile boyattim. Bu kahkulden almak istiyorum. Bu renk uygun mudur slip boyayacagim kendim :) tesekkurler
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, modapedia.com üzerinden satın alacağınız bütün saçlar gerçek insan saçıdır.Açma boyama işlemi yapabilirsiniz.Kendi saç renginize uyumlu olması için açma işlemi yaptıktan sonra boyamanız gerekir.
Cevap Yaz

Merhabalar Saçlarımda boya yok kuaför üç numara koyu kestane olduğunu söyledi hangi rengi sipariş vermeliyim?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, ürünü sepetinize eklerken Boyasız (Koyu Kestane) rengi tercih etmelisiniz. İlginize teşekkür ederiz.
Cevap Yaz

iki sorum olacak: Birincisi hijyen takıntılı ve huysuz biri olarak başkasının saçından kahkul takacak olmaktan dolayı huylanıyorum. Saça zarar vermeden ne şekilde dezenfekte edebilirim? ikincisi saçım koyu kumral. 6 numaralı boya tam saçımın rengi. ne renk almalıyım?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba. Ürünü yıkamak dışında ekstra dezenfeksiyon işlemi yapmanıza gerek yoktur. Koyu kumral saç rengi için seçiminiz doğrudur. Sizin için en ideal renk 6 numara açık kahvedir.
Cevap Yaz

Merhaba saçlarim küllü kumral hangi tenk seçmeliyim.
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba. Sıcak Sarı renk tercih edip boyama işlemi yaptırmanız gerekmektedir. Keyifli alışverişler dileriz.
Cevap Yaz

Boyalı saçların yıkandıkca boyası akacak mı? Saçım kahverengi siyah arasında ama boyasız olan model çok koyu olacak. Çikolata kahve alırsam da düzenli normal saç gibi boyatmak mı gerekecek.
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

1 kez boyamanız yeterlidir. Kendi saçınız gibi he rgün yıkama yapılmadığı için tekrar rengi akmaz. Kullanım ve yıkama sıklığınıza göre 6 aylık periyotlarla boyayabilrisiniz.
Cevap Yaz

Saclarim boyasiz ve kahverengi. Hangi tonu almaliyim
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, Açık veya Koyu Kahve renk tercih edebilirsiniz.
Cevap Yaz

Merhaba benim diplerimde beyaz olduğu için saçımın dibini 7 numara ile boyatıyorum uçları ise hafif sarı ombreli hangi renk çıt çıt almalıyım karar veremedim?? Yardımcı olur musunuz?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, tercihiniz dip renginiz ile uyumlu olmalıdır. Karamel renk kahkül satın alabilirsiniz. Detaylı bilgi için destek@modapedia.com adresine e-posta gönderebilir veya 08508409910 no'lu telefondan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
Cevap Yaz

Merhaba, takma kahkül fikrini çok beğendim, doğal saç olması da çok güzel. Az önce sipariş verdim ancak bazı endişelerimi gidermek için sormam gerekenler var. Öncelikle bazı yorumlarda 2 çıtçıtlı geldiğini söyleyen arkadaşlar olmuş, paket içeriğinde 3 çıtçıt olduğundan göndermeden önce emin olursanız çok mutlu olurum. Bir de renk konusunda tereddüt ettim, boyasız olan koyu renkli kahkül renginiz balyajı daha mı kolay tutar yoksa diğer renkler de sağlıklı renk alır mı? Kendi saç rengim boyasıza yakın ama çikolata kahve ile karamel arası röfle yaptırıyorum. Dip rengim açısından boyasız mı almalıyım çikolata kahve mi emin olamadım.
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba Ecem Hanım, kahküller 3 tokalıdır. Saçlarımız yurt dışından ithaldir ve tarafımıza hazır olarak gelmektedir. Ürünlerimizde üretim hatası herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, yardım almak için müşteri temsilcilerimize bildirmeniz yeterlidir. Balyajlı veya ombreli saçlarda kahkül satın alırken tercihinizi dip renginize göre yapmalısınız. Seçiminiz "Boyasız" renk ise doğru ürünü satın almışsınız. Detaylı bilgi almak için destek@modapedia.com e-posta adresine yazabilir veya 08508409910 no'lu telefonu arayabilirsiniz.
Cevap Yaz

merhaba tepelikliler sanki daha az belli oluyor gibi elinizde tepelikli var mi sizin oneriniz nedir sacimi 6 numaraya boyuyorum hangi rengi almaliyim
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba. Tepelik istiyorsanız TEPELİK ÇIT ÇIT SAÇ kategorimizden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Kahkül ile tepelikleri karşılaştırarak farklarını inceleyebilirsiniz.
Cevap Yaz

Saçı az önce saç yapıma uymadığı ve de yakıştırmadığım için Aras Kargo'ya iade için verdim. Ancak 18 tl Kargo ücreti alındı. Kargo ücretsiz değil mi? Zaten satın alırken de kesilmişti Kargo ücreti.
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Kargodan kaynaklı bir hata sebebiyle iade ederken ücret kesilmişti ancak kendileriyle iletişime geçince modapedia hemen arayıp durumla ilgilendi. Şu an için bir ürün almamış olsam da, gayet ilgililer ve yardımcılar. Teşekkürler.
Cevap Yaz

Merhabalar, benim saçlarım açık kestane ve röfle var, ne renk kahkül alabilirim? Teşekkürler, saygılar..
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, kullanmış olduğunuz saç renginden bir ton açık rengi sipariş vererek tarafınıza ulaştığı zaman boyama işlemi uygulayabilirsiniz. İyi günler dileriz.
Cevap Yaz

Sıcak sarı ve platin sarının kumaşları açık mı acaba, alıp kumrala boyayacağım, altından kumaş rengi çok belli olur mu
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, ürünün dikiş kısımları satın alacağınız renk ile uyumludur. Platin üründe tokalar sarı, ipler ise sarı veya beyaz olmaktadır. Boyama yaptığınızda iplerin de rengi büyük oranda değişeceği için herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ancak kumral renk için "Sıcak Sarı" almanızı öneririz. Detaylı bilgi için 08508409910 no'lu telefonu arayabilirsiniz.
Cevap Yaz

Platin ne zaman stoğa girecek??
Cevap Yaz

Merhaba çıtçıt kahkül sipariş edicem lakin çalıştığımız için evde kimse olmuyor sürat kargonun şubesine göndermeniz mümkünmü?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, ürün gönderimleri anlaşmalı kargo firmamız olan Aras Kargo ile sağlanmaktadır. Farklı bir kargo firması ile gönderim mevcut değildir. Yaşadığınız yere en yakın Aras Kargo şubesinin adresini yazarak Şubeden Teslim olarak sipariş oluşturabilirsiniz. Ürün şubeye ulaştıktan sonra kargodan ürününü teslim alabilirsiniz. Mağazamız ile iletişime geçmek için 08508409910 no'lu telefondan müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.
Cevap Yaz

Slm,sacim on kisimda cok az cit cit tutarmi emin deyilim.rengi palette 8 balkopugu ne renk kakul almaliyim yardimci olursaniz sevinirim
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, kahkül saçlarda 3 adet çıt çıt toka mevcuttur ve saçlarınızın ön kısmına bu tokalar yardımı ile takma işlemi uygulayabilirsiniz. Saçınızın ön taraflarında fazla bir seyrelme söz konusu değil ise çıt çıtları saçlarınıza tutturabilirsiniz.
Kahkül saçlarda Sıcak Sarı rengini sipariş verebilir tarafınıza ulaştıktan sonra boyama işlemi uygulayabilirsiniz.
Detaylı bilgi almak isterseniz mağazamızı 08508409910 no'lu telefondan arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.
Keyifli alışverişler dileriz.
Cevap Yaz

Mrb boyasız dediğiniz kahkül siyah mi acaba. saçlarım koyu kumral hangi renk olur sizce
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, boyasız kahkül koyu kestane rengindedir. İşlem görmemiş naturel saçtır. Koyu kumral saçlarınız için Açık Kahve renk alıp, boyama işlemi yaptırabilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.
Cevap Yaz

Merhaba kahkulu cok begendim bugun siparis versem carsamba gunu elime ulasirmi trabzonda ikamet ediyorum persembe gunu dugunumuz var o yuzden carsamba gunu elime ulasirmi
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, gün içerisinde saat 16.00'a kadar alınan siparişlerin kargo çıkışı aynı gün sağlanmaktadır. Tarafınıza teslimat süresi 1-3 iş günüdür. Çarşamba günü teslimat sağlanması muhtemeldir ama kargo firmaları adına kesin bilgi verememekteyiz. Kargo çıkışı sağlandıktan sonra tarafınıza iletilecek olan kargo takip numarasından kargonuzun nerede olduğunu görüntüleyebilirsiniz. İyi günler dileriz.
Cevap Yaz

Gerçekten süper .....kahküle bayıldım kendi saçım gibi parlak kaliteli ve gerçek.kimse takma olduğunu ayırt edemez.kullanımı çok kolay pratik 3 çıtçıtlı şimdi kızlarımda istiyor onlarada alacağım.modapedia güvenilir bir site hiç düşünmeden alın derim..gerçek saç uygun fiyat
Cevap Yaz

Nasil sipariş verebilirim, uye olmadan???
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sayın Mevlüde, üye olmadan sipariş oluşturmak için 08508409910 no'lu telefondan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
Cevap Yaz

Hizmetinden son derece memnun kaldım ürünler gösterildiği gibi ve teslimat gecikmiyor . Ayrıca müşteri hizmetleri de oldukça ilgili güvenilir bir firma.
Cevap Yaz

Merhaba saçlarım kızıl kahve tonlarında ne renk kahkul almalıyım?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, kızıl kahve saç rengi için Karamel renk ürün tercih etmeli ve saçınıza uygun bir şekilde boyama işlemi yaptırmalısınız.
Cevap Yaz

Ben istanbulda oturuyorum, sizin yeriniz nerde bana adres verebilirmisiniz?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, Modapedia.com anasayfasında bulunan "İletişime Geç" kısmından adres bilgisine ulaşabilirsiniz.
Cevap Yaz

Merhaba, benim saçım tarçın bakır palet 8 43. ne renk kahkül almalıyım boyadığımda renk tutsun
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, Bakır tonları için "Karamel" renk tercih etmeniz gerekmektedir. Ancak açık tonlarda kızıl renk elde etmek için "Sıcak Sarı" almanız gerekebilir. Keyifli alışverişler dileriz.

Cevap Yaz

Merhabalar benim tepe ve tam ön kismi seyrek bende hic sevmiyorum kakul alsam kapatirmi acaba
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, kahkül saçlar başınızın orta kısmından takıldığı için ön ve orta kısımlarda olan seyrekliği kapatacaktır.
Cevap Yaz

Merhaba ben cumartesi günü ürünü aldım saat 16.00 gibi ne zaman elimde olur ? Umarım kısa zamanda gelir
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, Cumartesi günü kargo firmaları yarım gün çalışmaktadır. Saat 16:00'dan sonra verilen tüm siparişler ise takip eden ilk iş günü Pazartesi hazırlanmaktadır. Siparişiniz bugün kargoya verilecektir. Tahmini teslimat süresi 1-3 iş günüdür. İlginize teşekkür ederiz.
Cevap Yaz

Iyi gunler benim sac rengim koyu kahve siyaha yakin hangi renk almami tavsiye edersiniz
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, saç renginiz siyaha yakın ise sitemizde kahkül kategorisinde bulunan boyasız renk seçeneğini inceleyebilirsiniz. Boyasız saç rengimiz siyaha yakın koyu kestane tonlarındadır. Başka bir seçenek olarak ise açık kahve kahkül alarak kendi saç renginize uygun olan tona boyama işlemi uygulayabilirsiniz.
Cevap Yaz

Merhaba, saçlarım bukle bukle. Kahkülü fönlü kullanmak gerekir demişsiniz, kıvırcık da yapılabilir mi? Kıvırcık kahkül moda oldu ama kendi saçım zaten az o yüzden kestiremiyorum, kıvırcık kullanabilirsem almayı düşünüyorum.
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, kahkül saçlarımız tarafınıza ulaştığı zaman bir kere yıkayıp fönlemenizi rica ederiz. Böylelikle modelini tam olarak belirginleştirip kullanım sağlayabilirsiniz. Saçlarınız kıvırcık ise hafif dalga yaparak da kullanım sağlayabilirsiniz. Kendi saç modelinize nasıl uygunsa ona uygun bir şekilde şekillendirebilirsiniz. Saçlarımız % 100 doğal ve gerçek saçlar olduğu için şekillendirme işlemlerinde saçlar şekil alacaktır.
Cevap Yaz

Mrb ben merak. Ettim biraz araştırdım hoşuma gitti ürününüz almak istiyorum aynı gün elime ulaşır mı kapıda ödeme de kargo ücreti var mı??
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, kahkül ürünümüz diğer tüm saçlarımız gibi %100 doğal ve gerçek saçlardır. Sipariş oluşturduğunuz takdirde saat 16.00'a kadar alınan siparişlerin kargo çıkışı aynı gün sağlanır. Teslimat süresi 1-3 iş günüdür. Kapıda kredi kartınız ile veya nakit olarak ödeme yapabilirsiniz.
Cevap Yaz

Benim anlamadığım şu videolarınızda bazen kahkülün yukarı kısmında da saç var tepeye doğru bazen de bombe gibi ve tepede saç yok sadece yanlara doğru uzun saçlar var bende sipariş vermek istiyorum ama bu konuya açıklık getirir misiniz lütfen
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, kahkül ürünümüzün hem arkada hem de yanlarda payları vardır. Arka Uzunluk: 25cm, yan Uzunluk: 30cm'dir. Kahkül ürünümüz standart ve tek üründür. Görsellerde ve videolarda gördüğünüz ürünler aynıdır, sipariş verdiğiniz takdirde aynı ürün tarafınıza yönlendirilir.
Cevap Yaz

ilk aldığımda paketten biraz kırışık çıktı ama fönleyince güzel oldu. Tavsiye ederim hiç takma kahkül olduğu belli olmuyor. Kimse anlamadı.
Cevap Yaz

Merhaba benim sacimda rofle var fakat suan 4 parmak kadar aşağıda dib boya yaptırıyorum açık renk kararsız kaldım ne renk sipariş verebilirim...
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, kahkül saçımızı taktığınız zaman dip kısmını büyük oranda kapatacağı için saçınızın orta kısımlarındaki renge göre tercih yapmanızı önerebiliriz. Röfleli saçlarınız için Sıcak Sarı kahkül ürününü tercih edebilirsiniz.
Cevap Yaz

merhabalar, Kuaförüm almam gereken rengin 6 numara olduğunu söyledi. Buna göre hangi renk en uygun olur acaba çikolata kahve mi?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, 6 numara Açık Kahve/Kumral tonlarındadır. Satın alacağınız renk Açık Kahve olmalıdır.
Cevap Yaz

Merhabalar ben saçıma kına kullanıyorum sürekli kızıl kahve karışık durumda saçım hangi renk almalıyım kahküllü ve benim alnım hem enine hem boyuna geniş sizce yüzüme uyar mı
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba Gülşah Hanım, saçlarınıza en yakın rengi veya bir açık tonu tercih etmelisiniz. Saçlarınızda kızıllık olduğu için Karamel renk sizin için uygundur.
Cevap Yaz

Merhabalar, boyasız dediğiniz saçın rengi tam olarak nedir? Benim saç rengim kestane hatta koyu kestane, kına koyuyorum saçıma. Hangi rengi tercih etmeliyim bilemedim. Yardımcı olur musunuz? Bir de ola ki yüzüme gitmez yakışmazsa iade etme şansım var mı?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, Boyasız saçlar koyu kestane rengindedir. Saç renginize uyumsuz olması durumunda açma, boyama gibi kuaför işlemleri uygulayabilirsiniz. İade koşulları için anasayfa üzerinde "İADE GARANTİSİ & KOŞULLAR" bölümünü okumanızı rica ederiz.
Cevap Yaz

Gerçekten çok başarılı ben aldım kendi saç rengime boyadım alnıma göre kestim ve sonuç harika kimse çıt çıt olduğunu anlamadı
Cevap Yaz

Vallahi siparis vericektim bi kac bisey aklima takildi, soriyim dedim su an bile arama yapiorum alttan bunu yazarken, tam yarim saattir ilk siradasiniz dio ama telefonu kaldiran bi allahin kulu yok. nasil guveneyim simdi size. halbuki daha onceki siparislerimden memnundum alisveriste yapiodum ama ilk sirada olupta telefonumun yarim saattir acilmamasu itibarinizi kaybettirdi gozumde
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sayın Arzu, bulunduğumuz İl genelinde yaşanan bir hat arızası sebebi ile telefonlarımız saat 17:00'a kadar hizmet veremeyecektir. Müşteri hizmetlerimizden yardım almak için destek@modapedia.com adresine e-posta gönderebilir veya Facebook/Instagram "Modapedia" sayfalarından bize mesaj yazabilirsiniz. Sistemimizde 1 adet platin renk kahkül siparişinizi görüntülemekteyiz. Siparişiniz hazırlanmış ve kargoya verilmiştir. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.
Cevap Yaz

Ürün 1 günde İstanbul'da oldu. Online olarak en hızlı ve başarılı alışverişim oldu. Özenli paketleme, hızlı teslimat ve her işleme dair bilgilendirici mail ve sms hizmeti için, disiplinli çalışmanız için tebrikler. Boyasız olarak sipariş ettiğim kahkül gerçekten çok kaliteli ve yoğun. Herkese tavsiye ederim. Sevgiler.
Cevap Yaz

Boya yapabilirmiyiz yani açma işlemi rofle
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sayın Nurhan, saçlarımız %100 gerçek ve doğaldır. Saça röfle yaptırmanız mümkündür.
Cevap Yaz

Merhabalar benim saçlarım boyasız ve orta kumral acaba hangi renk daha uygun olur? teşekkür ederim
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, Saçlarınıza en yakın olduğunu düşündüğünüz rengi veya bir açık tonunu tercih etmelisiniz. Alacağınız saç rengi bire bir uyumlu olmayabilir. Bu durumda kuaförünüzde açma/boyama işlemi yaptırabilirsiniz.
Cevap Yaz

Merhabalar, benim saclarimda percem zaten var ama takip yogunlastirmak istiyorum, bi de iki tarafin kenar katlari dengesiz onlari dengelemek icin kullanmak istiyorum gelen kahkulun yanlariyla, sizce kullanilabilir mi? takabilir miyim ?
Cevap Yaz

Merhaba kahkül satın almak istiyorum, saç rengim palette asil kumral hangi renk almam gerekiyor ? Yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sayın Duygu, saç renginize en yakın rengi veya bir açık tonu tercih edebilirsiniz. Satın alacağınız ürünün rengi bire bir uyumlu olmayabilir. Bu durumda saç üzerinde açma/boyama gibi kuaför işlemleri yapmalısınız. Belirtmiş olduğunuz renge en yakın renk Açık Kahve'dir.
Cevap Yaz

Yıllardır alışveriş yapıyorum, 2 sene önce kahkül almıştım ve kullanmak şimdi nasip oldu. önlerim yandı ve döküldü ama keşke daha önce kullansaydım. muhteşem hiç belli değil. ekibinize teşekkür ediyorum. yıllardır her alışverişim olumlu oldu ve özellikle yorum yazmak için girdim. çıt çıtlarım yarım ay ve kahkul alışverişim tam not aldılar benden hep. iyi ki sizi buldum. şimdi kahkulden bir tane daha alıcam. Yedeklemek için artık hep kullanıcam
Cevap Yaz

Merhaba,benim alnım geniş olduğu için kahkülün boyunu öğrenmek istiyorum mümkünse
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Kahkül yan uzunlukları tepeden uçlara 30cm, perçem bölümü tepeden uçlara 18cm dir.
Cevap Yaz

Merhaba. Saçımda kullandığım boya koleston 6.73 ayışığı kahve. Hangi renk almalıyım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Size en yakın renk çikolata kahvedir. Çikolata kahve alabilirsiniz. Renk uymaz ise direk 6,73 koleston ile boyayınız.
Cevap Yaz

Merhaba, benim alın bölgem çok açık, normalinde yoğun saç yapım var ama alın bölgem çok sıkı bağlamaktan sanırım küstü. üstelik ön tarafta saçta dönme var. lafın kısası kendi saçımda kahkül kullanmam çok zor. şuan tarçın kahve kullanıyorum sizden ne renk kahkül almalıyım ? Teşekkür ederim
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba Özlem Hanım, Karamel renk kahkül tercih etmelisiniz. Tarçın kahve saçınıza uyumlu olması için kuaförünüzde boyama işlemi yaptırmanız gerekmektedir.
Cevap Yaz

Saçlar gerçekmidir, boya fön işlemi uygulanınilirmi
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sayın Buse, saç ürünlerimizin tümü %100 gerçek ve doğaldır.
Cevap Yaz

sdfsdfff
Cevap Yaz

Benim saçının ontarafi hem kısa hepde kellik var benim saçına tepelik olurmu bende almayı dusunuyorumda
Cevap Yaz

Kendime uygun kahgül rengi bulamadım yardımcı olurmusunuz
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Filiz hanım merhaba, öncelikle saçınıza en yakın rengi satın alarak, kendi saçınıza uygun olarak boyamanız gerekiyor. Rengin saçınıza uymaması normal bir durumdur. Tüm müşterilerimiz ilk satın aldığında kendine uygun olarak boyayıp o şekilde kullanmaktadır.
Cevap Yaz

Merhaba...siparişimi salı gecesi verdim perşembe gündüz saatlerinde elime ulaştı yani 2 gün bile olmadan kahkulume kavuştum. ..öncelikle bu hızlı gonderiminiz için modapedia ailesine tesekkur ediyorum ...ürüne gelince gerçekten beklediğimden çok daha iyi çıktı. ...yumuşacık ve rengine bayıldım karamel rengi tercih ettim saç tonumà en yakın renk oydu...saçınizdan bir Ton açık rengi tercih ederseniz onu saç rengini göre ayarlamaniz daha kolay olacaktır...benim de saçım açık kumral...altın karamel rengini aldım hem kendi saçımi hem de kakülü o renge boyayacagim..görenler kesinlikle takma saç olduğunu anlamıyor ve saçımı kestirdigimi düşünüyorlar....ben ön tarafını kendi zevkime göre kahkül seklinde kisalttim yani kısadan yanlara doğru uzaniyor ..eğer el beceriniz varsa benim gibi kendiniz zevkinize göre kesebilirsinz....tereddut etmeden alabilirsiniz.benim ön taraflarımda beyazlarım çok fazla bu kahkül tüm beyazlarimi da kapatmış oldu yani bir taş da iki kuş.....benden tam NOT aldı....
Cevap Yaz

kahkülü aldım ama yüzüme gitmedi. iade ettim ve parayı hemen iade ettiler. güvenilir bir site ve kahkül gerçek saç
Cevap Yaz

Benim saçım siyah hangi renk almam lazım ve fiyat nedir acaba
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, boyasız (koyu kestane) renk tercih etmelisiniz. Dilerseniz ürünü siyah renge boyayabilirsiniz. Fiyat bilgisi bulunduğunuz sayfa üzerinde mevcuttur. Keyifli alışverişler.
Cevap Yaz

merhaba ürünlere boya uygulaması yapılabılıyormu
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba Nurcan Hanım, saçlarımız %100 gerçek ve doğaldır. Saç üzerinde açma ve boyama işlemleri uygulanabilmektedir.
Cevap Yaz

Mrb kolay gelsin hangi rengi alacağım konusunda kararsızım. nasıl yardımcı olabilirsiniz. saçımda boya yok sadece ombre vardı. bayağı oldu yaptıralı. kahve karamel de de kızzıllık var gibi bilemedim..
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Mevcut saç renginizden bir ton açığını satın alırsanız boyaması kolay olacaktır. Hangi rengi satın alsanızda rengi uydurmak için 1 sefer boyamanız gerekecektir.
Cevap Yaz

Mrb.kuaför saçımın 5 numara old.söyledi biraz kulluye de kaçıyor.hangi rengi sipariş etmeliyim..diğer sorum tepe kısmında yoğun saç var mi,kafanın arka kısmına da saç iniyor mu.tsk
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sayın Birgül, renk seçenekleri arasından saçlarınıza en yakın olduğunu düşündüğünüz rengi veya bir açık tonu tercih etmelisiniz. Açık Kahve Kahkül sizin için uygun olacaktır. Kuaförünüze renk konusunda danışmanızı öneririz. Ürünün yanlara ve arkaya doğru payları mevcuttur. Açıklama kısmındaki videolarda ürünü detaylı inceleyebilirsiniz.
Cevap Yaz

Mrb saçım 7.1 e boyandı ve hafiften akma var. Hangi renk almalıyım sizce? Tskler
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Karamel satın alarak 7.1 ile boyayabilirsiniz.
Cevap Yaz

İyi günler benim saçlarımın önü boyadan dolayı yandı kısacık kaldı malesef sadece önleri için saçımla aynı boyutta kullanabileceğim bir ürün var mı veya isteğe göre yapabiliyor musunuz ? Tepelik almayı düşünmüştüm ama arkasında saç olsun istemiyorum yalnızca yanlarında ?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Arkasında saç olmazsa doğal durmaz ve kahkül olduğu belli olur. Bu sebeple bizim kahküllerimizde arkaya uzanan tutamlar mevcuttur. Sayfadaki 2. videoda daha net görebilirsiniz.
Cevap Yaz

Merhaba saçım orta küllü hangi rengi almam gerekiyor
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Karamel alıp külü tonlara boyayabilirsiniz.
Cevap Yaz

merhabalar saçım hiç bir boyama işlemi falan görmedi saç rengim koyu kumral sizce hangi kahkül renginden satın almalıyım teşekkürler
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Açık kahve veya karamel satın alarak boyama işlemi yapabilirsiniz.
Cevap Yaz

Ben eğer bu gün saat akşam10 gibi kargo ile satın alırsam ne zaman sonra ürün elime ulaşır ?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, satın aldıktan sonra 2-3 gün içinde size ulaşmaktadır.
Cevap Yaz

Merhaba;
saçlarım çok kabarık ve kıvırcık acaba rahatlıkla kullanabilir miyim.Teşekkürler
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sayın Ayşe, ürün düz/hafif dalgalı formdadır. Kıvırcık saçlar ile kullanıma uygundur. Yan ve arka için ayrılmış kısımları kıvırcık yaparak kullanırsanız doğal bir görünüm elde edebilirsiniz.
Cevap Yaz

Merhaba ikinci videodaki mankenin saç rengini öğrenebilir miyim?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Karamel
Cevap Yaz

Merhaba.Ben tepelikli kahkül istemiyorum.Ön kahkül cok mu belli olur takildiğinda.Ona gore satin alacagim.Elektrikli aletlerini hep satin aliyorum cok cok memnunum bu arada :)
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Arkaya doğru uzanan tutamlar olmazsa kahkül olduğu belli olur. Be sebeple sitemizdeki gibi tepelikli kahkül almanız gerekmektedir.
Cevap Yaz

Urun elime ulaştı başka çok korkarak aldım ama memnun kaldım teşekkür ederim
Cevap Yaz

ürün sipariş verdikten çok kısa bir süre sonra elime geçti. paketlenmesi titizlikleri odukça başarılı. ilk defa bir ürüne yorum yapıyorum alacak arkadaşlar tereddüt etmesinler gerçek saç. boyasız rengi benim saç rengimle ton farkı bile yapmadı farkedilmiyor :) teşekürler modapedia..
Cevap Yaz

Merhaba satın alıcam saclarım mavı sıyah bıyasız olanımı almalıyım
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Evet, boyasız tercih etmelisiniz.
Cevap Yaz

Benim tepe bölgemde çok az saçım var.arkaya doğru da azalma var.kahkülün arka kısımlarına daha fazla saç ekleyebilir misiniz.fiyat ne olur acaba
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Leyla hanım bize yutrdışından bu şekilde hazır geliyor. Üzerinde değişiklik yapamıyoruz.
Cevap Yaz

Ürün geldi bugün, oldukça memnun kaldım, kendi saç rengim kumral, karamel rengini aldım ve boyadım. Güzel duruyor çok. Teşekkürler
Cevap Yaz

Nasıl sipariş verebilirim
Cevap Yaz

Merhabalar ben almanyada yaşıyorum satin almak istiyorum. Fakat almanyaya kargo yok sanirim.anlasmali olduğunuz bi site vs varmi burada. Nasıl sipariş verebilirim?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sayın Cansu, yurt dışına gönderim yapılmamaktadır. Türkiye'de bir yakınınız var ise ürünü yakınınız aracılığıyla satın alıp, size göndermesini sağlayabilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.
Cevap Yaz

1 gün içinde yolladılar açıkcası başta cok korkuyordum ama ürün o kadar güzel ki. yumusacık sağlıklı ve kaliteli fiyatini hakediyor. bundan sonra ek saç vs bu siteden alıcam herkese tavsiye ediyorumm :)
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sayın Beste, geri dönüşünüz için teşekkür eder, iyi günlerde kullanmanızı dileriz.
Cevap Yaz

Tereddutte kalmistim alirken aldim veee harikaa istedigim gibi boyadim sekillendirdim tipki kendi sacim gibii cok tesekkurler
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sayın Pınar, geri dönüşünüz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.
Cevap Yaz

Merhaba benim saç rengim orta küllü kahve hangi rengi almalıyım
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sayın Fatoş, İnternet sitemiz üzerinden görüntülediğiniz renklerden saç tonunuza en yakın rengi veya bir açık tonu tercih edebilirsiniz.
Cevap Yaz

bu kahkülleri istedıgımız renge boyaya bılıyrmuyuz
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sayın Özge, saçlarımız %100 gerçek ve insan saçı olduğu için maşa, fön, boyama, açma vb. tüm kuaför işlemlerini uygulayabilirsiniz.
Cevap Yaz

Merhabalar ben çikolata kahve kahkül almak istiyorum stokta var mı acaba
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sayın Ülkü, çikolata kahve stoklarımızda mevcuttur. Keyifli alışverişler dileriz.
Cevap Yaz

Merhabalar saçımın dip rengi 6.1 hangi renk kahkül almalıyım?
Teşekkürler.
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba Bahriye hanım, saçlarınıza en yakın rengi veya bir açık tonu tercih edebilirsiniz. Renk seçimi ile alakalı kuaförünüze de danışabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.
Cevap Yaz

İlk videoda geriye saç gitmiyor yok diğer videoda var nasıl anlamadım hangisi geliyor siparişle
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, Gönderdiğimiz kahkül 2. videodaki kahküldür. Geriye doğru tutamları vardır.
Cevap Yaz

Açık kahve olarak gösterilen iki farklı resimde birbirine uymuyor hangisi daha gerçeğe yakındır acaba?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Hangi rengi alsanız da bir kez boyayıp kendi saçınıza uydurmanız gerekecektir. Renk sizin saçınızla birbir uyması mümkün değildir.
Cevap Yaz

Merhaba yeriniz tam olarak nerde istanbuldayım gelip kendim almak isterim
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sayın Aylin, fiziki satış mağazamız bulunmamaktadır. İnternet sitemizin "İletişime Geç" bölümünden adres bilgilerimize ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.
Cevap Yaz

Merhaba
Ben kahkül almak istiyorum
Fakat,saçım inçe telli ve rengi kızıl
Kızıl olarak gönderebilir misiniz?
Saçı kaç defa boyayabiliriz?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sayın Özlem, firmamızca uygulama işlemleri yapılmamaktadır. Kızıl renk uygulama işlemleri için Karamel renk kahkül satın alabilirsiniz. Saç üzerinde çok fazla uygulama yapmayınız. Postiş saçlar, saç köklerinden ayrıldığı için ve artık saç derisinden beslenemediği için, yaptırdığınız işlemler sonucundaki yıpranmaları onarma gibi bir şansınız bulunmamaktadır.
Cevap Yaz

Saçı kendimizde boyayabilirmiyiz ve saçı yıkadıktan sonra kıvırcık yada dalgalımı oluyor.
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sayın Tuğba, saç üzerinde boyama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Tüm saç ürünlerimiz düz/hafif dalgalı formdadır.
Cevap Yaz

Merhaba ürünü almak istiyorum kahkül için kesim mi yaptırmam gerekiyor
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sayın Zülal, kahkül ürünümüzü satın aldıktan sonra yüz şeklinize ve alın yapınıza göre kesim sağlamanız gerekebilir.
Cevap Yaz

Merhaba saçlarım koyu kestane bende takma kahkül istiyorum nasıl siparis verebilirim bana yardımcı olur musunuz
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sayın Meltem, ürün sayfası üzerinde istediğiniz rengi seçip "Sepete Ekle" butonuna basarak sipariş oluşturabilir veya 0850 840 99 10 numaralı telefondan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
Cevap Yaz

Merhaba saç uçlarım sarı diplerim açık kumral yani 8.1. Hangi tonu almalıyım
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

8.1 rengine en yakın renk karamel yada sıcak sarı renktir. Bunlardan birini alıp 8.1 e boyamanız gerekmektedir.
Cevap Yaz

Merhablar karamel rengi ne zaman gelir acaba ?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, ürün stoklarda mevcuttur.
Cevap Yaz

patlıcan moru icin hangi renk kakül almalıyız
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sayın Satı, açık kahve renk tercih edebilirsiniz.
Cevap Yaz

açık kahve ne zaman alabilirim
Cevap Yaz

boyasız çıt çıt kahkül tükendi olarak gözükmekte ne zaman elinizde olur?
Cevap Yaz

Saçım bakır rengi ne renk almalıyım ?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Boyasız satın alıp rengini açarak boyamanız gerekiyor.
Cevap Yaz

Sipariş vermek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

0850 8409910 nolu telefondan bizimle iletişime geçebilir veya siz de sayfamızdan sipariş oluşturabilirsiniz.
Cevap Yaz

Sipariş vermek istiyorum bana ulaşırsınız sevinirim şimdiden teşekkürler.
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sayın Serpil, istediğiniz renk ve adet miktarını belirledikten sonra "Sepete Ekle" butonuna basıp yönergeleri takip ederek sipariş oluşturabilirsiniz. Telefon ile sipariş vermek için 0850 840 9910'u arayarak müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.
Cevap Yaz

Urun 2 gun icerisinde sorunsuz geldi. Kargo sirketiyle ilgili endiselerim vardi fakat problemsiz elimde simdi. Tesekkurler..
Cevap Yaz

Merhabalar,
Karamel renkte siparis vermek istiyorum fakat tukendi diyor.
Ne zaman gelir acaba?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Semra hanım karamel rengi bir süre satışta olmayacak. Bu süre hakkında bilgi veremiyoruz. Koyu sarı alıp boyama işlemiş ile karamel rengine döndürebilirsiniz. Detaylı bilgi için 08508409910 numaralı telefondan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
Cevap Yaz

Merhaba, %100 orijinal diyorsunuz fakat ürün geldikten sonra orijinal değilse ne yapmalıyım
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, Orjinal gerçek saçtır. Beğenmezseniz saçı kullanmayın, üzerinde boyama işlem yapmadan iade edebilirisiniz.
Cevap Yaz

Merhabalar saç rengim küllü kumral hangi rengi almalıyım acaba
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sayın Damla, Sıcak Sarı renk alıp kuaförünüzde boyama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Cevap Yaz

Bunlar tepelıklı kahkulmu acaba almak ıstıyorumda arkaya dogru sac varmı sadece on taraftamı var sac
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Evet tepelikli kahkül. Arkaya doğru tutamları vardır.
Cevap Yaz

Siparişim bugun elime ulaşti.kargo hızlı.paketleme özenli.üründen oldukça memnun kaldim.boyasiz kahkul aldim ve sanki kendi saçimdan yapilmis gibi rengi birebir uyum gösterdi.kesinlikle sentetik saç degil. Almayi düşünenlere rahatlikla tavsiye ediyorum
Cevap Yaz

Ürün çok güzel ve doğal bir görüntü verdi memnun kaldım teşekkür ederim
Cevap Yaz

Merhabalar ben siparis vermeyi dusunuyorum fakat bikac sorum var. Kahkulun onu ve yanlarinda saclar disinda arkaya dogru yani tepeye dogru giden sac mevcut mu yoksa sadece onler ve yanlarda mi var her fotografta farkli gorunuyor . En kisa zamanda cevap verirseniz sevinirim
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Evet geriye doğru tutamlarda mevcuttur.
Cevap Yaz

Saçım mavi siyah ne renk almalıyım bana uygun bir renk yok
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sayın Gül, Boyasız (Koyu Kestane) renkli çıt çıt kahkül ürünümüzü alıp, mavi/siyah renge boyayabilirsiniz.
Cevap Yaz

Merhaba, saçlarım küllü kumral hangi renk kahkül almalıyım? Acil cevap ona göre sipariş vericem.
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba. Genel olarak saçlarınıza en yakın rengi, ve salarınızın renginden daha koyu değil en yakın daha açık rengi almayı tercih etmelisiniz. Bu sayede hem açma yapıp, hem de boyama yapmak yerine sadece boyama yaparak tek işlemle istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için 0850 8409910 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
Cevap Yaz

Merhaba, benim saclarim dogal koyu kumral.Boyasiz renk mi almaliyim? Resimde ki göründüğü kadar koyu mu acaba?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Açık kahve alıp boyarsanız sizin için daha kolay olur. Boyasız aldığınızda rengini açmanız gerekecek.
Cevap Yaz

Merhaba saclarım koyu kahve renk boyasız çok koyu gözüküyo ne renk almamı önerirsiniz
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Çikolata kahve satın alın. Renk farkı olursa boyamanız daha kolay olacaktır.
Cevap Yaz

Merhaba; üründen sipariş vericem fakat saçlarım tam platinde değil sıcak sarıda değiş yogun röfleli çünkü sizce boyasız alsam röfle yaptırabilirmiyim? Açıcı uygulanabilirmi?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Saçınıza en yakın seçenek sıcak sarıdır. Sıcak sarı satın alıp kendi saçınıza göre boyayabilirsiniz.
Cevap Yaz

Merhaba, boyasız çıtçıt kahkül sipariş etmiştim dün ; bugün elime ulaştı.. ben memnun kaldım saç rengimle de birebir oldu ;teşekkür ederim:)

Ürünü yıkayabiliyoruz değil mi? Dikişler açılır mı diye biraz korktum açıkçası?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Evet fazla çitilemeden yumuşakça yıkayabilirsiniz herhangi bir problem olmaz.
Cevap Yaz

videodaki saç rengi hangisi acaba?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sayın Nrdn, ilk videodaki ürün Çikolata Kahve, ikinci videodaki ise Karamel renktir.
Cevap Yaz

Gunaydın ürün stoklara girmiş az önce sipariş verdim umarım memnun kalırım saç rengim siyaha yakın koyu kahverengi bu nedenle boyasiz rengini tercih ettim teşekkürler
Cevap Yaz

Merhaba kredi kartına taksit imkani var mı teşekkürler
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Saç ve kozmetik ürünlerinde taksit seçeneği yasal düzenlemeyle yasaklanmıştır.
Cevap Yaz

Karamel rengi ne zaman stoklarda gelicek?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Bu hafta içi tekrar stoklara girecektir.
Cevap Yaz

Boyasız renk kahkülü hâlâ bekliyoruz arkadaşımla sipariş vereceğiz lütfen net bir tarih vererek, verdiğiniz tarihin arkasında durun. Beklemek çok sıkıcı heleki bir aydır!
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Melisa hanım gecikme için özür dileriz. Bizden kaynaklı değil. Salı yada çarşamba günü Türkiye'ye ulaşmasını ve stoklara girmesini bekliyoruz.
Cevap Yaz

Sipariş vermek istiyoru
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sayın Serpil, stoklarımızda şu an yalnızca Platin Sarı renk mevcuttur. Sipariş oluşturmak için 08508409910 numaralı telefondan müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.
Cevap Yaz

Merhabalar,

bu ürüne maşa da yapabiliyor muyuz yanlarına. Ben maşalı saça kullanmak istiyorum önde kahkül olsun yanlarda maşalı saç şeklinde?

teşekkürler,
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Evet maşa,fön yapabilirsiniz. Doğal saçtır.
Cevap Yaz

Boyasız sac tükendi yazıyor nezaman gelir siparis edicem
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Bu ay içinde stoklara girecektir.
Cevap Yaz

Merhaba ben de boyasız çıt çıt kahkülün stoklara girmesini merakla bekliyorum
Cevap Yaz

Bu hafta kahkül stoğunuz tamamlanır mı net bir tarih verir misiniz
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Kübra hanım bu hafta yetişmez sanırım önümüzdeki haftanın sonlarına doğru stoğa girmiş olur.
Cevap Yaz

Boyasız olan stoklarınıza ne zaman girer acaba?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sayın Zehra, çıt çıt kahkül ürünümüz tüm renk seçenekleri ile Kasım ayının ilk haftası içinde stoklarımıza girmiş olacaktır. Takipte kalmanızı rica ederiz.
Cevap Yaz

Merhabalar , çikolata kahve seçeneğiniz 1 aydan beri takip ediyorum stoklarınızda yok gözüküyor. Ne zman stok yenilenmesi olur acaba? Ve stoğa gelince haber ver seçeneğini bulamadım.
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sayın Gizem, teknik bir hata kaynaklı "Bu ürün stoğa girdiğinde bana haber ver" butonu geçici olarak kullanılamamaktadır. Ürünümüz tüm renk seçenekleri ile Kasım ayının ilk haftası içinde stoklarımıza girmiş olacaktır. Takipte kalmanızı rica ederiz.
Cevap Yaz

Merhaba çikolata kahve kahkülünüz ne zaman gelecek acaba sürekli bakıyorum tükendi diyor
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sayın Nazife, "Bu ürün stoğa girdiğinde bana haber ver." butonuna e-posta adresinizle giriş yaparak otomatik bilgilendirme servisine kayıt olabilirsiniz. Ürün yaklaşık olarak 1 ay içerisinde tüm renk seçenekleri ile yeniden stoklarımızda olacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Cevap Yaz

merhaba.cukulata kahve almak istiyorum.nezaman stokta olur acaba??
Cevap Yaz
Cevaplar (3)

Evet kullanabilirsiniz. Amacınıza uygundur.
Cevap Yaz

Merhaba, standartlardan biraz daha uzun yapılıyor. Siz kendi alın yapınıza göre kesebilirsiniz. Ayrıca tokaları takarken aşağıdan veya yukarıdan takarak kahkül boyunuda ayarlayabilirsiniz.
Cevap Yaz

Tüm renk çeşitleri kısa bir süre içinde tekrar stoklarda olacaktır. Bizi takip etmenizi rica ederiz.
Cevap Yaz

merhaba yorumları okudum herkes çok memnun ama benim tepemde alın bölgömde cok açılma var bende kullanabilir miyim sizce :(
Cevap Yaz

Merhaba benim saçım siyaha çalan bi kahve sizce hangi rengi almalıyım boyasız rengi siyah mı oluyor
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sayın Nazan, Çıt Çıt Kahkül ürünümüzün Boyasız ve Çikolata Kahve renk seçenekleri tükenmiş bulunmaktadır. Şu an için stoklarımızda en koyu renk olarak Karamel rengi mevcuttur. Dilerseniz bu rengi alıp boyama işlemi gerçekleştirebilir veya tükenen renklerin yeniden stoklara girmesini bekleyebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.
Cevap Yaz

Merhaba, ürünün en kısa yeri kaç cm uzunluğunda? Herkesin alın genişliği farklı, benim alnım geniş mesela, alıp kısa durma ihtimali olabilir diye endişeliyim.
Cevap Yaz

merhaba, açık kahve kahkül modelinizi almak istiyorum.Ama tükenmiş.Stoklarınız yakın zamanda güncellenir mi,Almak için beklemeli miyim?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Koyu renkler tükendi. Ekim ayı ortalarında yeniden stoklara girecektir. Dilerseniz karamel satın alarak boyayabilirsiniz.
Cevap Yaz

Kahkul kısmını ortadan da ayrılabılırmı
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Evet, ortadan da ikiye ayırabilirsiniz.
Cevap Yaz

Benim saçım röfleli ama kendi saçım üstüne dipleri koyu yani bununda dipler koyu kendi sac rengime boyananilirmi
Cevap Yaz

Ben sipariş vermek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sayın Serpil, 0850 840 9910 numaralı iletişim hattımızı arayarak müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla sipariş oluşturabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Cevap Yaz

Salı günü sipariş verdim Perşembe günü elime ulaştı çok güzel bir ürün teşekkür ederim sadece bazı dikişlerinde sorun var tam dikilmemiş ama çok memnun kaldım.
Cevap Yaz

Muhteşem bi ürün. Cumartesi günü sipariş verdim pazartesi sabah 10da elime ulaştı. Kalitesi şahane diyecek söz yok. Zerre kdr tereddüt etmeden sipariş verin. Herşey içinteşekkürler modapedia
Cevap Yaz

Kafasinda azda olsa soru isareti olan arkadaslara soyluyorum gercekten urun cok kaliteli kesinlikle takildiginda gercek sac gibi duruyor materyal olarak denildigi gibi gercek sactan yapilmis hatta icinde beyaz saclar dahi var urunu tavsiye ediyorum
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sayın Gökçen Çevrim, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. İyi günlerde kullanın.
Cevap Yaz

Merhaba. Benim şu anda uzamakta olan bir kahkülüm var ama bilirsiniz uzama aşamasında çok kötü bir görüntü veriyor. Şu anda gözümün altında, kendi kahkullerimi iki yanda tek toka ile gizleyip uzayana kadar bu takma kahkulu kullanabilir miyim? Belli olur mu olmaz mı? Yardımcı olun lütfen
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Evet kullanabilirsiniz.
Cevap Yaz

Sipariş verdiğim çıt çıtlı kahkül geldi. Hemde sipariş verdiğim günün ertesi günü elime ulaştı. Daha önce hiç kullanmadım çıt çıtlı saç. İlk denememde bile harika bir görünüm sağladım. Hem pratik hem çok güzel. Saçlarım az olduğu için dolgun görünümü yok.. Bu saçla yıllarca hayalini kurduğum dolgun saçlara kavuştum. Çok memnunum. Öyle ki kullanmaya Kıyamıyorum.
Cevap Yaz

Videodaki kadin bu renklerden hangisine sahip???
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Çİkolata Kahve
Cevap Yaz

merhaba, saçlarım bakır tonunda ,hangi rengi alırsam bakır a boyatabilirim
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Karamel alırsanız bakıra boyamanız daha kolay olacaktır.
Cevap Yaz

Merhaba ürün saç boyama videosundaki gibi sadece ön perçem
şeklinde mi yoksa fotoğraflardaki gibi arkaya da saç gidiyor mu acaba?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sadece ön perçem değil, arkaya doğru uzanan parçalarıda vardır. Bu sayede daha doğal görünmektedir.
Cevap Yaz

Merhaba
Uzun kahkül mü ürün küt kahkül mü
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba. Çıt Çıt Kahkül ürünümüz küt kesimli değildir. Yüz şeklinize göre kesim sağlayabilir veya orijinal hali ile kullanabilirsiniz.
Cevap Yaz

Merhaba.. benim saç rengim koleston 9.0 sıcak sarı kahkul uygun olur mu.. teşekkürler..
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Evet, sıcak sarı doğru tercih. Ancak unutmayın ki aldığınız saçın rengi saçınızla birebir ton olarak uymayabilir. Boyama işlemi yaparak istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz.
Cevap Yaz

İyi günler.Ürünü ne kadar sürede kargoya veriyorsunuz acaba?Bir de benim saçım da röfle var platin olur değil mi iyi ?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Saat 3 e kadar sipariş verirseniz sipariş verdiğiniz aynı gün kargoya veriyoruz. Röfleli saçlar için sıcak sarı daha uygundur.
Cevap Yaz

Aralarım da platin sarı geçiyor ama siz diğer sarıyı mı önerirsiniz
Cevap Yaz

Sizde aldığınız saça kendi saçınız gibi röfle yaptırmanız gerekir. Hangi rengi alsanızda mutlaka kuaförde bir renk düzenlemesi yaptırmak gerekecektir.
Cevap Yaz

İki yıldır sitenizden boncuk alıyorum her defasında memnun kalıp insanları şaşırtıyorum. Ayrıca bu defa keratin kısmı da çok dayanıklıydı tebrikler.
Cevap Yaz

Saclarim koyu siyah sizce boyasiz secenegini direk öyle siyaha boyamadan kullanirsam sırıtırmı ?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Boyasız modeller koyu kestane tonunda siyaha yakın bir renktir. Muhtemelen saçlarınızla uyumlu olacaktır. Ancak gerektiğinde boyama işlemi yapabilirsiniz.
Cevap Yaz

Sipariş verdim ama çok endişeliyim memnun kalcakmıyım acaba kızlar memnun kalanınız varmı yorum istiyorum
Cevap Yaz

Merhabalar sipariş vereceğim ama renge kadar veremedim röfleli saçlarım sarı renkte acaba sıcak sarı mı sipariş versem yoksa kendi saç rengimde yani diplerdeki renkte verip açma işlemi mi uygulasam cevabınızı bekliyorum siparişimi hemen verebilmek için teşekkürler
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sıcak sarı satın alıp boyamak daha kolay olacaktır. Sıcak sarının üzerine röfle yapılabilir veya aralarına kumral atabilirsiniz.
Cevap Yaz

Merhaba kapıda ödeme var mı ben esenyurtta oturuyorum kargo ücreti nekadar olur
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba. Kapıda ödeme mevcuttur.
Cevap Yaz

Siteden spris veremedim. Ama ınstegram dm den yazdim.yardımcı olurmusunz
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Aysun hanım instagram ve facebook üzerinde çok yoğun mesaj geliyor takip edemiyoruz. Siparişleriniz için bizi sipariş hattmızdan aramanızı rica ederiz.
Cevap Yaz

Kahkülüm az önce geldi tam benim rengim. Çok doğal ve yumuşacık tek sorunu biraz basık duruyor kahkül kısmı biraz saçlar biraz az gibi. Kuaförde biraz incelttirmem lazım o zaman umarım tam istediğim gibi olur.
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

İlk paketten çıktığında fönü bozulmuş olduğu için o şekilde görünüyor. İlk paketten çıktığında kullanmadan önce düzgün bir şekilde fön çekilmesi gerekiyor. Paketin üstündeki talimatları okumanızı öneriyoruz.
Cevap Yaz

Merhaba videodakı kahkul hangı renk oluyor acıl cvp lutfen
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Çikolata Kahve'dir.
Cevap Yaz

Harika her konuda 4 dörtlük ilgi sorunsuz iade ürünü aldim sac rengimle problem yasadigim icin iade ettim kafanizda hicbir soru isareti olmadan alisveris yapabilirisiniz en onemlisi kartimdan ne kesildiyse kargo ücreti dahil iade edildi bazi firmalar bunu yapmıyor
Cevap Yaz

Çok beğendim. Kuaförüm bile çıt çıt olduğunu anlamadı. kullanımı çok rahat ve kaliteli bir ürün. teşekkürler
Cevap Yaz

Merhaba, benim tepe bölgemde yoğun saç dökülmesi var açıklık oluştu. O sebeple doğal çıt çıt kahkül almak istiyorum. Fakat saçlarım doğal renginde siyahtı boyasızdı ve birkaç kez kına uyguladım şuan güneşte patlıcan moru koyu kızıl gibi bir rengi var. Hangi renk kahkül almam gerekiyor ve boya uyduramazsam saçıma uyguladığım gibi kına uygulayabilir miyim? Saçıma kına uygularken besleyici olması ve kurumaması için zeytinyağı ve maya gibi şeyler de katıyordum buna da öyle bir kına karışımı uygulayıp saçımla aynı tonu yakalayabilir miyim? Bilgi verirseniz çok sevinirim, ona göre sipariş vereceğim.
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Kendi saçınıza her ne yapıyorsanız aynısını satın aldığınız kahküllerede uygulayabilrisiniz. Faky zeytinyağı sürmeniz önerilmez.
Cevap Yaz

Geldiğinde beğenmezsek iade edebilir miyiz?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Evet iade edebilirsiniz. Faturası ile birlikte, boya kesim gibi işlemler yapmadan ve ürünü kullanmadan iade etmeniz gerekmektedir.
Cevap Yaz

Merhaba benim sac rengim serenay sarikayanin sac renginin aynisi,hangisini almaliyim? Saclarimda hic boya yok hangi boyanin benim sac rengim oldugunu bilemiyorum bile ki bulundugum ilde benim sac rengimin aynini yapacak bi kuafor maalesef yok
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Resimlerden en yakın rengi seçerek onu boyamanız gerekiyor. Hangi rengi alsanızda mutlaka küçük ton farkları olabilir. Bu normal bir durumdur. Ürün geldiğinde boyamanız gerekebileceğini göz önünde bulundurarak satın almanızı tavsiye ederiz.
Cevap Yaz

Merhabalar benim saclarimda hic boya yok ama bal köpügü gibi diyolar rengime ve arada oksijen papatya suyuyla falan açıyorum acaba karamel alsam onuda oksijenle kendi rengim gibi yapabilirmiyim?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Evet kendşi saçınıza yaptığınız aynı işlemleri yapabilirsiniz. Karamel rengi balköpüğüne en yakın renktir.
Cevap Yaz

Saçlarım ombre ve dipler kendi doğal rengim . Kumral kahve cok açıkta degil koyuda ne alayım
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Uçlarındaki renge uygun bir renk alın. Aldığınız çıt çıt saç'ın diplerini koyulaştırarak ombre yapabilrisiniz.
Cevap Yaz

Ben ürünü bir kendime bir de kardeşime aldım ama kardeşim istemedi ürünün bir tanesini iade etmek istiyorum onun yerine maşa almak istiyorum... Yardımcı olur musunuz ?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Müşteri hizmetlerimizi arayarak yardım alabilirsiniz. Telefon 0850 840 9 910
Cevap Yaz

Merhaba benim saçım açık kumral.. sizce hangi renk alırsam daha kolay uyum sağlatabilirim? Ve tepelik kahkül istiyorum sizinki tepelik mi?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Karamel alıp gerekirse boyama işlemi yapabilirsiniz. saçlarımız doğal gerçek saçtır. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Cevap Yaz

meraba ben aldim ama bir sey sormak istiyorum cok basik duruyo sac cok guzel ama o basikligi nasil gidereblirim siIn videoda cok guzel saclar cok havali duruyo ben de basik duruyo fom cektim aslinda ama extra bir islem mi yapmam gerekiyo acaba
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Hilal hanım fönleme şeklinizle ilgili. Fönlerken dip kısımlarını güzel fönlemeniz gerekiyor. Gerekirse diplerden bombe vererek fönleyebilirsiniz. Yanları yana doğru, geriye uzanan tutamları geriye doğru fönleyiniz.
Cevap Yaz

Fönlerken saça takılı halde mi fönleyeceğiz?Kopup çıkmaz mı fönlerken?Çok çekmeden mi fönlüyoruz anlamadım ben fön olayını
Cevap Yaz

Farketmez. Saçınız takmadan biri eliyle tutarsa yine fönleyebilirsiniz.
Cevap Yaz

Merhaba, benim saçım doğal ve koyu kumral hatta her renk var aralarda..bana hangi renk uyar acaba?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Hangi rengi alırsanız alın, rengi uydurmak için 1 kez boyamanız gerekecektir.
Cevap Yaz

Grami daha dusuk olarakta gonderebilyormsnz cunku yuksek grmli biraz belli oluyor bilgi verrsenz sevnrm . Kolay gelsinnn
Cevap Yaz
Cevaplar (2)

Tüm kahküller standar 30-35gr. ağırlığındadır.
Cevap Yaz

Kahküllerimiz standart bir gramaja sahiptir. BU gramaj tüm saç tiplerine uygun olacak şekilde ölçülendirilmiş ve tasarlanmıştır.
Cevap Yaz

Merhaba ben sipariş vermek istiyorum ama alnım çok açık takma kahkül belli olur mu taktığımda, bir de saçlarım ombreli diplerim kahverengi uçlara doğru bebek sarısına gidiyor hangi renk almalıyım?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Saçınızın diplerindeki renge göre almanız gerekiyor. Renk uymazsa boyamanız gerekir.
Cevap Yaz

mrb benim saclarim cok canli degil bu urunu kullandgmda fark olurmu ki yani o duz parlak canli ikrn benm sacim canisz biraz bide tepesi acik gibi nasil kullanmami onerrsniz
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Tepe kısmı açık olan saçlar için ideal kullanışlı bir ürün. Saçınızda nasıl duracağını görmek için deneyip bakmanız lazım.
Cevap Yaz

Cuma günü sipariş ettim hafta sonu araya girmesinden dolayı hala elime gecmedi denildiği kadar hızlı ulasmıyor ele ürün 24saatte ulasılıcak denmesi hikaye bence
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Havva hanım 24 saatte ulaşılacak ibaresi sitemizin hiçbir yerinde yazmaz. Sadece saat 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir yazmaktadır. Size ulaşması bulunduğunuz bölgeye göre 1-3 gün arasında değişir.
Cevap Yaz

Bende alıcam annem almıs cok güzel . Ombre var saclarımda diplerim doğal kendi rengim kahve ne alayım ayrıca kuaförüm platin al herseye rahatça döneriz Dedi ama o zman da hemen açılma yaomaz mı ne dersiniz ?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Platin her renge döner fakat koyu renkler boyandığında çok fazla akar ve sizi uğraştırır. Kuaförünüz tecrübeli bir kuaför değil. Siz saçınıza en yakın renkten 1 ton açığını seçin. Boyaması kolay olacaktır.
Cevap Yaz

Benim saçım boyasız siyah da değil belirgin kahve de değil ikisinin arası bi renk.hangi rengi onerirsiniz
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Hangi rengi alsanızda 1 kez boyamanız gerekecek o sebeple farketmiyor.
Cevap Yaz

Merhaba saçlarım ombreli açık kahve ile karamel arasında kaldım sizce hangisini almalıyım
Cevap Yaz

Merhaba bende almak istiyorum ancak kuaförüm bana gerçek saçtan kahkülün en az 250 liradan başladığını söyledi sizin verdiğiniz fiyat epey uygun ne yapmalıyım emin olamadım bana fikir verirseniz sevinirim. Bir de saçlarım boyasız esmerim boyasız kahkül çok mu koyu olur acaba?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Evet kuaför satış fiyatı 250 TL civarıdır. Modapedia ithalatçı firmadır. Kuaförlere satılan toptan fiyatıdır. Boyasız kakkil alıp kendi saçınıza göre rengini açarak boyayabilirsiniz.
Cevap Yaz

Merhaba ben bebek kumralı olsun istiyorum sicak sarimi almam gerekiyor boyamak icin
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sıcak sarı satın alıp bebek kumralına boyayabilrisiniz.
Cevap Yaz

E posta olmadan nasil siparis verebilirim direk adresden de veremiyrum.
Cevap Yaz

4 subatta siparis verdim ayni gun 1 saatte kargoya verildi, pazartesi sorunsuzca elimde oldu. Henuz fön cekmedim ancak fönsüz hali bile guzel... yumusacik ayni videodaki gibi rahatca taraniyor. Tesekkur ederim modapedia...
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sepete yanlislikla iki sac isaretledim bir tane almak istiyrum nasil silebilirim
Cevap Yaz

Sizz super biseysiniz yaa dun siparis verdim bufun elimde olduu cok tsk ederimmmm
Cevap Yaz

Saçlarım kızıl ne renk almalıyım
Cevap Yaz

E postam yok sipariş veremiyorum yardımcı olur musunuz bide kargo ücreti var mı??
Cevap Yaz

Doğal ve boyasızdan almak istiyorum nasıl sipariş vericm
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sepetinize istediğiniz miktarı ekledikten sonra alışverişi tamamla butonuna tıklayarak açılan menüden adres ve telefon bilgilerinizi girerek devam edebilrisiniz.
Cevap Yaz

Ben 1 yıldır burdan müşterilerime alıyorum. Bu fiyat gerçek saç bedava. Zaten normalde pekte her yerde bulabileceğiniz bir ürün değil. Belli başlı toptancılarda oluyor.
Cevap Yaz

Merhaba benim saçım resimdeki kadının saç rengine çok benziyor (belki biraz daha koyu gibi)açık kahveye yakın sizce açık kahve olanını mı almalıyım ? Teşekkürler...
Cevap Yaz
Cevaplar (2)

Merhabalar , ürünü daha almadım almak istiyorum ama tereddütlüyüm açıkçası çünkü internetten alışveriş hiç yapmadım ürününüzun %100 doğal olduğuna dair belgesi var mı ve saç yıkanabilir mi ?
Cevap Yaz

Evet ürünler doğal saç garantili ve faturalı olarak gönderilmektedir. Herhangi bir sorun yaşarsanız 0850 840 9 910 nolu müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.
Cevap Yaz

Evet açık kahve saçınıza en yakın renktir. Renk tutmazsa boyayabilirsiniz.
Cevap Yaz

Bende almak istiyorum. Kapıda ödeme ile .Nasıl sipariş edebilirim. Ama cuma gününe kadar gelir mii? 30 Aralık yani
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Kapıda ödeme mevcuttur. Siparişinizi sepete ekledikten sonra ödeme aşamasında kapıda ödeme seçeneğini seçerek alabilirsiniz.
Cevap Yaz

saçım koyu kumral yinede karamel mi almalıyım
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Evet karamel alıp, koyu kumrala boyamanız gerekmektedir.
Cevap Yaz

Mrb benim tepe bölgesinde az saç var bana uyarmı acaba bu kahküller
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Tepelik olarak biraz kısa olabilri fakat bazı müşterilerimiz tepelik olarak kullanıyor.
Cevap Yaz

Saclarim ne koyu ne acik. orta kizillikta ne renk almaliyim acaba emin olamadım
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Boyasız alıp rengini açıp, kızıla boyayın. Veya Karamel alıp direk kızıla boyayabilirsiniz
Cevap Yaz

Merhaba
Ürünler güzel görünüyor. Kredi kartı ile kapıda ödeme şansı var mı? Varsa peşin fiyatına taksite bölebiliyor muyuz ?
Boyasız renk siyah değil kestane değil mi ?
Teşekkürler.
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Kredi Kartı veya Kapıda ödeme seçenekleri mevcut fakat taksit yasaklandı. Sadece tek çekim yapabilirsiniz.
Cevap Yaz

Boyasiz ve cikolata kahve daha dolgun duruyor digerleri daha seyrek duruyor neden?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Hepsi aynı 30-35gr. dır.
Cevap Yaz

Benim sacim 8 numara dogal kumral.hangi rengi almam gerekiyor
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Kumrala en yakın renk karameldir. Karamel alıp renk uymazsa boyayabilirsiniz.
Cevap Yaz

Urunun kargo ucreti varmidir
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Ödeme sayfasında kargo ücretini görüntüleyebilirsiniz.
Cevap Yaz

MERHABA KOLAY GELSİN BENİM SAÇ RENGİM HİÇ BOYASIZ VİDEO DA Kİ BAYANIN SAÇ RENGİNE BENZİYOR HANGİ RENK SİPARİŞ VERMELİYİM
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Boyasız seçeneğini almanızı tavsiye ederiz. Saçınıza en yakın rengi seçmelisiniz.
Cevap Yaz

Çıt çıt kahkül siparişim geldi, beklediğimden çok daha iyiydi.Biraz uzundu kestirmek zorunda kaldım ama doğallıktan yana hiç bir sıkıntı yok.Kuaför bile kendi saçım olduğunu düşündü :)
Cevap Yaz

Gercek sactan uretildigini soylediniz. Bu kadar gercek sac nereden geliyor?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Saç ürünleri Endozya, Hindistan ve Brezilya menşeilidir.
Cevap Yaz

Duzlestirici weya masa yapabilirmiyiz saca
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Evet, yapabilirsiniz.
Cevap Yaz

Kapıda ödeme seçeneği var mı
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Evet, var. Kapıda nakit veya kapıda kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.
Cevap Yaz

Benim saçlarım kumral hangi renk almam gerekiyor?
Cevap Yaz
Cevaplar (2)

Merhaba benim saçlarım ince telli,belirtmis oldugunuz kahkülün telleri ince mi kalın mı ? Simdi alınca kalın telli olursa kendi saçlarımın arasında sırıtıcak bilgilendirme yapabilirseniz sevinirim .
Teşekkürler
Cevap Yaz

Karamel almanız gerekiyor. Fakat yinede renk tam uymayabilir. Boyamanız gerekebilir.
Cevap Yaz

Saçım Röfleli sıcak sarı mi uygun olur tam emin olamadim
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sıcak Sarı almanız gerekiyor. Fakat yinede renk tam uymayabilir. Boyama yada röfle yapmanız gerekebilir.
Cevap Yaz

Daha önce sizden röfleli yarım ay çıt çıt almıştım. Şimdi kahkul olarak hangisini almam gerekir
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Röfleli sarıya en yakın renk sıcak sarıdır. Sıcak sarı alabilirsiniz.
Cevap Yaz

Merhabalar suan sipariş verdim ama %100doğal ürün müdür ? Ayrıca çikolata kahve verdim ona boya işlemi uygulanır mı ?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Evet, %100 doğal, gerçek saçtır. Boya işlemi uygulanabilir.
Cevap Yaz

Bugub n11 den aldim 90 odedim.burda 80 aradaki fark niye?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba,

N11'in kestiği ekstra komisyonlar vardır. N1 mağazamızdaki fiyatlar farklıdır.
Cevap Yaz

Merhaba saçım 8.77 Tarçın bakırı sıcak sarımı alıp boyamalıyım ?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Evet sıcak sarı veya karamel alıp boymanız gerekiyor.
Cevap Yaz

Merhaba saçım 8,77 tarçın bakırı bana uygun sıcak sarı alıp boyamak sanırım yanılıyormuyum ?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Evet sıcak sarı alıp boyamanız gerekiyor.
Cevap Yaz

Merhaba daha yeni sipariş verdim yorumları okumamıştım ama içimi rahatlattı. Boncuklu çıtçıt siparişi verdim 75 tane istedim saçlarım çok gür değil ama yeterlimi emin olamadım
Cevap Yaz

merhabalar saçım kızıl renkte hangi renk alabilirim
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Boyasız satın alıp rengini biraz açarak kızıla boyayabilirsiniz.
Cevap Yaz

merhabalar hep kahkulum olsun ıstedım kıvırcık saclıyım saclarım kestane ama sıyah degıl tam almak ıstıyorum ama gercek dursun istiyorum aldım bırkaç tane olmadı. Bu kahkulun videoaları ok etkıleyıcı.
Cevap Yaz

Siparişimi sabırsızlıkla bekliyorum
Cevap Yaz

Merhaba saçım küllü kumral,hangi rengi tercih edersiniz
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sıcak sarı satın alıp küllü kumrala boyamanız gerekiyor.
Cevap Yaz

Saçımın rengi dip kısımlar bal köpüğü uçları daha açık sarıya yakın..hangi rengi almak gerekir?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sıcak sarı uygun.
Cevap Yaz

Yan kahkül var mı acaba elinizde
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Bu kahkülü yan kahkül olarak kullanabilirsiniz. İlk geldiğinde kesilmemiş olarak size ulaşıyor.
Cevap Yaz

Annemin tepeleri açılmıştı onun için aldım. Bir kaç gün önce elime ulaştı Harika
Cevap Yaz

Merhaba, dün saçlarımı kestirdim fakat kahkülün içine ettiler.. dört parmak sığacak şekilde kısa kestiler... bende bu kahkül ile bu rezaleti kapatabilir miyim diye bir araştırmaya girdim???!! Yardımcı olursanız sevinirim?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Evet takma kahkül ile öndeki kısa kesilmiş perçemleri kapatabilirsiniz.
Cevap Yaz

İkinci videoda ki gibi mi oluyor. Yanı saç ayrımından bahsediyorım.
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Evet video çekimleri bizzat ürünün kendisidir ve bizim studyolarımızda çekilmektedir. Videoda gördüğünüz şekildedir.
Cevap Yaz

Merhaba benim sacim koyu kahve ne renk siparis verebilirim
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Koyu kestane rengi tonu için "Boyasız" olan modeli tercih etmelisiniz. Kahverengi için ise "Çikolata" rengini seçmelisiniz. Detaylı bilgi almak için 08502021226 / 05327420815 nolu telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.
Cevap Yaz

Merhaba benim saçımın rengi koyu kumral saçına röfle yaptırıcagimda hangi ton alman gerekir birde mersin tarafına kac gunde gelir kolay gelsin
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sıcak sarı almanızı tavsiye ederiz. Renk tam uymaz fakat sizin için boyaması en kolay renk sıcak sarı olacaktır. Mersine 1 günde ulaşır.
Cevap Yaz

Öncelikle hızınızdan ötürü tebrik ederim :) çok beğendim ürünü çok teşekkürler
Cevap Yaz

Seyrek saçlı model örnek vıdeo varmı
Cevap Yaz

Merhaba benım tepelerin acıldı sacım acık kumral hamgı renk uygun olur ne kadar da bir yıkamak gerek
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

en yakın renk sıcak sarı olur. Kullanım sıklığınıza göre kirlendikçe yıkayınız.
Cevap Yaz

Merhaba saçlarım acık kumral sıcak sarı alabılırmıyım ve ne kadar surede yıkamak gerekır
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Pınar hanım açık kumral saçınıza en yakın renk sıcak sarıdır. Sıcak sarı alabilrisiniz. Fakat yinede ton farklılıkları olabilir. Yani boyamanız gerekebilir.
Cevap Yaz

Siparişim bugün elime ulaştı. Saçın içinde beyaz saçlar var.
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Boyasız modelden satın aldıysanız bazılarında içinde beyaz saç olabilri. Doğal boyasız olduğu için normal bir durum. Çok rahatsız edecek kadar fazla ise boyamanız gerekebilir. Veya hazır boyanmış modellerimizden satın alabilirsiniz.
Cevap Yaz

Merhabalar saçlarımın rengi kumral ama hangi rengi alıcağıma karar veremedim.Platin rengi alıp kendi rengime boyayabilirmiyim..ya da başka bir renk mi almam gerek ???
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Platin alırsanız boyaması zor olur. Sıcak sarı veya karamel satın alırsanız kumrala boyaması daha kolaydır.
Cevap Yaz

satın aldığımızda bize gelecek olan kahkülün uzunluğu nedir.
şimdiden teşekkürler
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, videoda görebilirsiniz. Videolar temsili değildir. Kendi studyolarımızda çekilen ürünün kendi görüntüleridir.
Cevap Yaz

Mrb ilk videoyla ikinci videodaki aynı ürün deil gibi geldi bana tam olarak hangisi geliyor bilgilendirirseniz sevinirim
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

2. videoda kesim yapılmamış orjinal halidir. 2. videoda aha net görebilirsiniz.
Cevap Yaz

Merhaba benim sormak istediğim saçın karakteri düz mü dalgalı mı geliyor ..dipelere fön çekilmesi zor oluyor çünkü..yıkayıp direk kurutunca düz mü dalgalı mı..
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, Dalgalı değil, düze yakındır. Fakat paketten ilk çıktığında düzgün olmaz. Mutlaka fön yapılarak takılması gerekir. Fönsüz düzgün durmaz. Gerekiyorsa alın yapınıza göre kestirebilirsiniz. Fönlemesi sizin bahsettiğiniz gibi sorunlu değil. 1 dk sürmeyen bir iştir.
Cevap Yaz

resımdeki gibi boyu uzunmu gelıyo ona göre sipariş vericem kısa istemıyorum.
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Evet resimdeki gibi uzundur.
Cevap Yaz

Citcitlar boyanabiliyormu
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Evet doğal saçtır. Boyayabilirsiniz.
Cevap Yaz

Saçım tarçın bakırı rengi. Hangi renk kahkülü satın alırsam bakira boyamam daha kolay olur.?teşekkürler.
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

karamel rengi alırsanız daha kolay boyama işlemi yapabilirsiniz.
Cevap Yaz

Teşekkürler bilgi için saç elime ulaştı çok beğendim. gayet kaliteli tavsiye edebilirim.
Cevap Yaz

aldığımızda kutudan hangi uzunlukta karşımıza çıkacak...o halinin fotoğraflarını da koyarsanız.sevinirim şimdiden teşekkürler....
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

ikinci videoyu izlerseniz oradan uzunluğunu görebilirsiniz.
Cevap Yaz

Tepeden dökülme var bende seyrek yani.alsam kullanabilir miyim sizce?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Evet aynı zamanda tepelik olarak kullanılabilmektedir.
Cevap Yaz

Canan hanımla aynı sorunu yaşıyorum...fotoğraflarla yardımcı olursanız sevirim...
Cevap Yaz

Saçlarımın doğal rengi kumral ancak açık karamel ve sarı arası bir renkte boyalı. Kahkül için altın sarı ve karamel arasında kaldım. Hangi rengi almalıyım? Altın sarı alıp bir ton koyulaştırmak mı yoksa karamel alıp açtırmak mı daha kolay acaba? Bir de saç yapısı olarak düz mü yoksa dalgalı da olabiliyor mu?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, her zaman için açık renk alıp boyama daha kolaydır. Rengini açmak daha zordur. Bu sebeple boyamak istediğiniz renkten 1 ton (çok fazla değil) açık alıp boyamanız daha kolay olacaktır.
Cevap Yaz

Kapıda ödeme varsa alıcam aydınlatırsanız sevinirim
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Kapıda ödeme seçeneğimiz mevcuttur.
Cevap Yaz

Kapıda ödeme olayını anlayamadım! İlk olarak kargo şirketine ödeme yapılacak daha sonramı ürün kargoya verilecek? Eğer öyleyse riskli bana göre. Ürünüm elime geçmezse muhatap bulamıycam yani
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Bu sayfada aradığınız sorunun cevabını bulabilrisiniz. https://www.modapedia.com/kapida-odeme.html
Cevap Yaz

Platin sarısı rengini aldım.ürün gerçekten çok güzel.tavsiye ederim.
Cevap Yaz

Öncelikle boyasız doğal rengini dün aldım ve bugün teslim edildi hızlı kargonuz için teşekkür ederim benim sormak istediğim kaküldeki saç dökülmesi mevcut oldu bu dökülme sürekli devam edermi ve saç rengime uymadı saçımı boyattığımda onuda boyatabilirmiyim
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

İlk yıkamadan önce dökülme olabilir. Bu normaldir. Bir kez yıkadıktan sonra dökülmez. İçinde dikiş tutmamış teller varsa onlar dökülmüş olabilir. 1 kez saç yıkandıktan sonra hiçbir şekilde dökülme olmaz. Renk mutlaka tam uymayacaktır. ilk aldığınızda kendi saçınızın rengine uygun olarak boyamanız gerekir.
Cevap Yaz

Sipariş verdim iki günde geldi bunun için teşekkür ediyorum ayrıca üründen memnun kaldım teşekkürler kolay gelsin
Cevap Yaz

Benim sacim altın kahve çikolata kahveye yakın gibi dusunuyorum ne renk almalıyım bir de kapıda ödeme var mi
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Çikolata kahve saçınıza en yakın renktir. Çikolata kahve alıp boyayabilrisiniz.
Cevap Yaz

Ben açık küllü kumralım hangi renk almalıyım?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Sıcak sarı alırsanız küllük kumrala boyamanzı kolay olacaktır.
Cevap Yaz

merhabalar koyu kestane saç rengime uygun renk hangisi acaba
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba doğal boyasız almanız gerekiyor koyu kestane ise saç renginiz.
Cevap Yaz

Bende almak istiyorum tek korkum yapay durmasi videoda gördüğüm kadarıyla kafa derisi hiç göZükmüyor gibi geldi bana onu merak ettim kolay gelsin
Cevap Yaz

Ben sacimi hic boyamadim. Koyu siyah kendi sac rengim. Seceneklerde siyah rengini goremedim. Hangisini almam gerekir ?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Boyasız seçeneğini satın alıp ihtiyaç halinde boyayabilirsiniz. Boyasız olan siyaha en yakın renktir.
Cevap Yaz

Bir müşterim almıştı ondan görüp aldım fiyatına göre gayet iyi. Boyasız alıp açma işlemi yaptık herhangi bir sorun yok.
Cevap Yaz

Önler zaten uzun geliyor. Siz kendi kullanacağınız şekilde kesebiliyorsunuz. Ben beğendim.
Cevap Yaz

Çok iyi hiç belli olmuyor çünkü geriye ve yanlara doğru zülüfleri var. Kesnlikşe tavsiye ederim . Bu fiyat doğal saç için çok iyi bir fiyat.
Cevap Yaz

Resimdekinden yarım ton daha açık geldi ama gerçek saç güzel. Önler uzundu ben kesmeden yan kahkül olarak kullanıyorum. İsteyen kesip düz kahkül kullanabilir.
Cevap Yaz

saç tepeliği olarakta kullanılabilirmi
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Evet kullanabilrisiniz.
Cevap Yaz

ben gördüğüm resimden kahkülün kalınlığından şüpheliyim sanki alın bölgesinde açıklık kalacakmış gibi görünüyor.. lütfen aydınlatırsanız alıcam..
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Önlerde yoğun bir perçemi mevcut. Dilerseniz önleri inceltebilirsiniz. İnce veya seyrek değildir. İlk aldığınıza kendi alın yapınıza göre kestimeniz önerilir.
Cevap Yaz

fiyatına göre gayet iyi bir ürün.
Cevap Yaz

Boyasiz kestane rengini direk olarak kullanabilirmiyiz boya yapmadan??
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

evet kullanabilirsiniz.
Cevap Yaz

Merhaba benim sac uclarimda sadece boya var ombre kendi sac rengim kahve ne renk almam gerekir boyasizmi?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, Ombre kullanıyorsanız saçınızın dip rengine uygun olarak almalısınız. Uç rengine göre değil.
Cevap Yaz

ürünüm sipariş verdiğim günün ertesi günü geldi çoook memnun oldum.boyasız almıştım açık kumrala getirmeye çalışıyorum
Cevap Yaz

merhaba kahkülün kalınlığı nasıldır takınca alın bölgesinde açıklık oluyor mu ? Kalın görünmesini istiyorum
Cevap Yaz

Merhaba azonce sicak sari rengi kahkulu satın aldım istedigim renge boyabilirim sanırım sacim acik kumral ona göre aldim acik kumrala boyanır sanırım tesekkürler
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Evet boyayabilirsiniz.
Cevap Yaz

Urunum geldi gercekten kaliteli ...tesekkurler
Cevap Yaz
Bende siyah almak istyorum ama renk seçeneğinde göremedim.nasıl sipariş verebilirim yardımcı olurmusunuz
Cevap Yaz
Cevaplar (1)
Merhaba Merve hanım siyah istiyor iseniz doğal boyasız rengi almalısınız tam siyah olmasını istiyor iseniz kuaförünüze boyatabilirsiniz.
Cevap Yaz
Himm en yakın kestane olduğu için ondan sipariş verdim az önce.onu da siyaha boyuyabilrim diye düşünüyorum ama olur heralde öyle dilmi
Cevap Yaz
Benim alın bolgem çok döküldü ve bu mayısta düģünümüz var kesinlikle almam lazım inşallah dediğiniz gibi dolar falan yükselmeye alacağım zaman düşer umarım
Cevap Yaz
Ürününün ne zamana kadar bu fiyatta kalıcak ben Mart ayında bi kakul alaçam inşallah ozamna kadar fiyatı yükselmez
Cevap Yaz
Cevaplar (1)
Merhabha Seda hanım. Kahkül fiyatlarının ne kadar bu fiyatta kalacağı konusunda net bir bilgi veremiyoruz. Ancak, doların artışıyla fiyatların yükselebileceğini belirtmek isteriz.
Cevap Yaz
ben tam olarak hangi rengi alacağımı bilemedim.diplerim cıktı dip renginde almak istiyorum ama benim saçım açık kumral uclara dogruda sarı.
Cevap Yaz
Cevaplar (1)
Merhaba, dip rengine uygun renk almalısınız. Renk farkı olursa boyayabilirsiniz.
Cevap Yaz

Ben uçlarını usturayla incelttim daha güzel oldu. Tabi tercih meselesi. Arkasında 3 tane tokası var. Basit bir kullanımı var ve rengini kendi saçınızla aynı renk ile boyarsanız kimse anlamıyor o güzel.
Cevap Yaz
Hızlı geldi teşekkürler ama biraz kestirmek zorunda kaldım.
Cevap Yaz

Güzel. Alnınız benim gibi dar ise biraz kestirmek zorunda kalabilirsiniz. Ben biraz kısalttım ve uçlarını incelttim kuaförde.
Cevap Yaz

Gerçekten süper bir icat. Hiç belli olmuyor. Kesinlikle tavsiye ederim. Bende boyatmak zorunda kaldım ama sadece perçem olunca kuaför saçımla birlikte boyadı ekstra para almadı.
Cevap Yaz

Tahminimden daha kullanışlı oldu. Hiç kimse anlamıyor. Satın alacaklar için tavsiyem, kesinlikle gerçek saç almalısınız. sentetik almayın çünkü saç renginize tam uymazsa boyamanız gerekiyor. Sentetik boyanmadığı için o zaman renk farkı kalır. Ben doğal boyasız alıp kuaförümde boyattım.
Cevap Yaz
Yorum yaz

Teslimat

Gün içersinde saat 16.00'a kadar verilen siparişler aynı gün, 16.00'dan sonra verilen siparişler ertesi iş günü kargoya verilecektir. Siparişleriniz en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Türkiye'nin her yerine Aras Kargo ile gönderim sağlanmaktadır. Kargo ücreti 12,90 TL'dir.

Siparişinizin ne zaman gönderildiğini ve kargonuzun hangi aşamada veya nerede olduğunu Modapedia.com 'a kaydolurken kullandığınız e-posta adresinize gönderilir. Siparişinizi verdikten sonra "Siparişler" sayfanızda bulabileceğiniz kargo takip numarasını kullanarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca kargo takip numaranızı ve sipariş numaranızı bildiren bir SMS cep telefonunuza gönderilecektir.

İade ve Değişim Koşulları

 • İade Süresi: 14 Gün
   
 • Doğal saçlarda: Saç üzerinde renk açma, boyama, kesim, ürün üzerine herhangi bir kozmetik ürünü sıkma vb. gibi herhangi bir işlem görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.
   
 • Saç şekillendirme ürünlerinde: Ambalajı bozulmamış, yırtılmamış veya üzerine herhangi bir bant vs. yapıştırılmamış olması gerekmektedir. Ambalajsız ürünler iade alınmaz. Ürün kullanılmamış olmalıdır. Eğer deneme yaptıysanız ürünü temizleyerek sprey veya saç yağından arındırınız.
   
 • Fatura: Faturanız e-fatura olup sipariş verirken kullanmış olduğunuz email adresinize gönderilir. Opsiyonel olarak e-faturanızı iade edilen ürünün kargosunun içerisine koyabilirsiniz.
   
 • İade Kargo Ücreti: İade işlemlerinde alaşmalı olduğumuz kargo firması (ARAS KARGO) ile gönderdiğinizde iade kargo ücreti tarafımıza aittir.  ARAS KARGO ile göndermeniz koşuluyla sizden bir kargo ücreti istenmeyecektir. Anlaşmalı olmadığımız başka bir kargo firması ile gönderdiğinizde tarafımıza oluşacak yüksek kargo ücretleri sebebiyle iade kargonuz teslim alınmayacaktır ve size geri dönecektir. Kanun no: 6502
   
 • Değişim Kargo Ücreti: Değişim işlemlerinde kargo ücreti alıcıya aittir. Satın aldığınız ürün ayıplı veya üretimsel arızalı değilse değişim işlemlerinde kargo alıcı tarafından karşılanır. Kanun no: 6502
   
 • İade Kargo Firması: Ürünü mutlaka anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Kargo firmasına alıcı adı olarak FORBE ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ (Aras Kargo Anlaşmalı Müşteri Kodumuz:1732044310904) adını vermelisiniz. (Aras Kargo hariç diğer kargo firmaları ile göndermeyiniz. Aksi taktirde kargonunz teslim alınmayacak ve size geri dönecektir.)
   
 • Sitemizde satılan saç ürünlerine yapılacak boyama, açma, renk değiştirme gibi işlemlerden dolayı saçta oluşabilecek problemlerden/zararlardan firmamız sorumlu değildir. İşlemi yapan kişi, ya da kuaför sorumludur. Bu işlemlerden herhangi biri uygulanmış ise iade yapılmamaktadır. Ürünler kendi saçlarınız gibi doğal saç olduğu için hatalı yapılan bir işlemde saçlar yanabilir veya yıpranabilir. Bu durum saçla ilgili değildir. Saçı yakan veya yıpratan kuaförün sorumluluğundadır. Aynı şekilde hatalı boya karışımından dolayı oluşacak istenmeyen saç renkleri saç ile ilgili bir kalite sorunu değildir. Tamamen kuaförün hatalı boya karışımından kaynaklanmaktadır. Bazı saç renkleri ise doğal olarak her renge boyamaya uygun değildir. (Siyah saçların platine boyanması gibi) 

 • Ürün değişimi işlemlerinde doğabilecek fark ücretleri Havale/EFT yöntemi ile gönderilmelidir. Banka bilgilerimizi "Nasıl Öderim?" sayfasında görebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Sipariş Takibi & Teslimat ve İptal & İade Şartları sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Modapedia Heryerde!

Modapedia'yı ayrıca Türkiyenin en ünlü platformlarında görebilirsiniz.

Trendyol.com, N11.com, Hepsiburada.com, Amazon.com.tr, GittiGidiyor.com, AliExpress.com ve Ebay.com'da bizi "Modapedia", "Hairens" ve/veya "Forbe" mağaza ismi ile bulabilirsiniz.

Kategorideki Diğer Ürünler