Sipariş Takibi & Teslimat

Gün içerisinde saat 16.00'a kadar verilen siparişler aynı gün, 16.00'dan sonra verilen siparişler ertesi iş günü kargoya verilecektir. Siparişleriniz en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Türkiye'nin her yerine Aras Kargo ile gönderim sağlanmaktadır. Kargo ücreti 59,90 TL'dir.

Ürünlerinizin ne zaman gönderildiğini veya gönderimin hangi aşamasında olduğunu öğrenebilmeniz için siparişinizi verdikten sonra, siteye kaydolurken verdiğiniz e-posta adresindeki e-posta adresinize gönderilecek olan kargo gönderi bilgilerindeki takip numarasını kullanabilirsiniz. Gönderim için seçilen kargo firma adı ve kargo takip numarası size gönderilen e-posta bilgileri içerisinde bulunmaktadır. Kargonun gönderildiği firmanın internet sitesini kullanarak veya kargo firmasını telefonla arayarak kendilerine kargo takip numaranızı verip kargonuzun gönderiminde hangi aşamada olunduğunu öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgi için Kargom Nerede? bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Siparişlerinizin hangi firma ile gönderildiğini ve takip numarasını Modapedia.com 'a kullanıcı girişi yaparak "Hesabım" menüsündeki sipariş numaranıza tıklayarak da öğrenebilirsiniz. "Siparişlerim" sayfasında "NO" yazan sütundaki sipariş numaranıza tıkladığınız zaman gelen sayfada "Kargo bilgisi" sekmesinde kargo bilgilerini bulabilirsiniz.


Siparişim ne zaman teslim edilir?

* Siparişini verip ödemesini yaptığınız ürünler en geç üç (3) iş günü içerisinde kargoya verilerek adresinize gönderilir.

* Havale / EFT ile ödemesi yapılan siparişler ödemenin alındığı teyit edildiği günden itibaren üç (3) iş günü içerisinde kargoya verilir.

Teslimat kimlere yapılabilir?

Ürün teslimi sadece konut adresinde müşteri veya birlikte oturduğu birinci derece yakınlarına yapılır. Gerekli kontroller kargo görevlisi tarafından yapılır.

Siparişimi hafta sonu verirsem, teslimatı ne zaman olur?

Satın aldığınız ürün için gerekli olan ödeme sistemimiz tarafından onaylandığında ürünüz kargoya teslim edilir. Banka havalesi ile yapılan ödemeler üç (3) iş günü içinde hesaba geçmezse sipariş Modapedia.com tarafından iptal edilir. Bu sebepten dolayı, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle ürün bedelinin hesaba geçmesi gerekir.