Kargom Nerede

Çözüm ortaklarımızın altyapı sistemlerini kullanarak kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Siparişiniz kargoya verildikten sonra aynı gün e-posta adresinize ve siteye üye olurken kullandığınız cep telefonunuza gönderilen mesajda gönderiye ait kargo takip numarasını kullanarak kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Siparişiniz hangi kargo firmasıyla gönderildiyse ilgili kargo firmasının web sayfasından kargonuzu takip edebilirsiniz.


Kargomu nasıl takip edebilirim?

Siparişiniz kargoya verildikten sonra siparişinize ait kargo bilgileri, siteye kaydolurken vermiş olduğunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilir. Size gönderilen bu e-posta içerisinde kargonuzun hangi taşıyıcı kargo servisi ile gönderildiği, kargo takip numarası, kargo varış şubesi adı ve telefon numarası bulunur. Gönderilen bu takip numarasını kullanarak ilgili kargo servisinin kargo takip sayfasından veya kargo şubesinden kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Siparişinize ait kargo bilgilisini ayrıca istediğiniz zaman Modapedia.com 'da, siparişinizin sayfasında bulabilir ve kargonuzu buradaki bilgilerden de takip edebilirsiniz.

Siparişime ait kargo takip numarası sitede nerede?

Tüm siparişlerinizi ve siparişlerinize ait taşıyıcı kargo servisi ve kargo takip numaralarını "Siparişler" sayfasında bulabilirsiniz. ("Siparişler" sayfasına girmek için sayfanın sağ üst köşesindeki "Hesabım" başlığına tıklayın. Açılan menüden "Siparişler" alt başlığına tıklayın.) Siparişler sayfasında, sayfanın altında kargo bilgisini görmek istediğiniz siparişinizin numarasına tıklayarak açılacak olan sayfada "Kargo Bilgisi" sekmesine tıklayın. Bu alanda siparişinize ait kargo bilgilerini bulabilirsiniz.

"Takip Kodu" yazan alanın yanında kargo takip numaranızı görebilirsiniz. Bu numara ile kargonuzun gönderildiği kargo servisi internet sayfasından kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Kargo servislerinin online kargo takip sayfalarını aşağıda bulabilirsiniz.

Aras Kargo  
  Aras Kargo Takip Sayfası
  Aras Kargo Çağrı Merkezi : 444 25 52