Hakkımızda

Modapedia.com, ilk olarak 2010 yılında faaliyet göstermeye başlamış, 2012 itibariyle de, kurulma aşamasında hedeflemiş olduğu alışveriş platformu formu kazanarak saç, saç kozmetiği, elektronik saç aletleri ve saç aksesuarları alanında uzmanlaşarak sizlere hizmet vermeye başlamıştır.

Modapedia.com'da satılan ürünlerin seçimi aşamasında özenle davranıyor ve müşteri merkezli bir alışveriş anlayışıyla çalışıyoruz. Bu bağlamda,Modapedia olarak siz değerli ziyaretçilerimize en iyi müşteri deneyimini yaşatmayı bir hizmet anlayışı olarak benimsemiş bulunuyor ve bu anlayışla çalışıyoruz.


Modapedia'da ile alışveriş deneyimi bir başkadır.

Ziyaretçilerimizle her zaman iç içe olduk. Portal altyapımız aracılığıyla her gün okurlarımıza sunduğumuz içerikler sayesinde ziyaretçilerimizle konuştuk, değerlendirdik ve fikir alışverişi yaptık. Zaman zaman biz size önerdik, bazen de siz bize... Bu süreçte Modapedia olarak eğilimlerinizi, arzularınızı ve seçimlerinizi gördük ve anladık. İşte bu bilgilerin yolumuza tuttuğu ışıkla Modapedia'nın alışveriş sistemini oluşturarak e-ticaret hayatını başlattık.

Alışveriş sistemimizi en yalın halde sizlere sunup, ürün seçiminde ise yine sizlerin bizlere tuttuğu ışık ile hareket ettik. Satın alırken endişe etmeyeceğiniz, satın aldıktan sonra da yeniden bizimle alışveriş yapmak isteyeceğiniz ürünler sunmak için çalıştık ve çalışıyoruz.

Hepinizin diğerlerinden faklı kişiler olduğunuzu, farklı tarzlara sahip olduğunuzu ve farklı tercihleriniz olabileceğini biliyoruz. Tarzınıza uygun bir ürünle karşılaştığınızda ne kadar heyacanlandığınızı biliyor ve anlıyoruz. Heyacanınızı mutluluğa dönüştürmek için Modapedia olarak biz de tarzınıza uygun formlarda alışveriş seçenekleri sunuyoruz.

Modapedia güvencesinde olan ürünlerimiz orjinal faturalı ürünler olup, sektörde uzun yıllardır online mağazacılık yapan deneyimli ve güvenilir ekibimizle bir markalaşma anlayışı ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Müşteri memnuniyeti

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini önemsiyoruz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

Modapedia hakkındaki soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Sizi Modapedia'ya, güven ve mutluluğa dayanan farklı bir alışveriş deneyimi yaşamaya davet ediyoruz.

Keyifli alışverişler dileriz.