Hairens TwinPower Çift Taraflı Saç Düzleştirici Tarak

Geçici olarak temin edilememektedir.
4.89
(28 Değerlendirme) Görüşünü yaz
TWINPOWER
49900 TL

Üstün Performans. Tek Dokunuşla Saçınız Kuaförden Çıkmış Gibi.


En İyi Düzleştirme Performansı Çift Taraflı Saç Düzleştirici Tarak.

 

Bu ürünü 6 ay taksitli satın alabilirsiniz.

 • Sıkça Sorulanlar
 • İade

Açıklama

En Kıvırcık Saçlarda Bile Tek Hareket Yeterli 

Çift taraflı ısıtma paneli ile tek taraflı normal saç düzleştirici taraklardan 2 kat daha performansı Hairens TwinPower saçlarınızı daha iyi kavrar ve bir saç düzleştirici taraktan alabileceğiniz en iyi sonucu elde edersiniz.   

Garanti belgesini ürün kutusu içinde bulabilirsiniz. Ürün bire bir değişim garantilidir. Herhangi bir sorun yaşadığınızda tamir süreci beklemezsiniz. Deneme haricinde, kullanmadığınız taktirde 14 gün iade garantilidir. Titanium başlık ve kaliteli bir üründür.

PTC ısıtma teknolojisi ile maksimum güvenlik, ve hızlı ısınma.
Seramik alaşımı sürtünmeyi en düşük seviyeye indirir. Saçınız çift başlığın arasında saten gibi kayar ve yıpranmadan düzleştirilir.  

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:

 • Çift Taraflı Isıtma Paneli
 • Ayarlanabilir yüksek ısı performansı / 8 farklı ısı ayarı (150° / 160° / 170° / 180° / 200° / 210° / 220° / 230°)
 • Micro İşlemci Destekli Dijital LCD Kontrol Ekranı
 • Anlık Isıyı LCD Ekranda Görüntüleme
 • Hızlı Isınma
 • Seramik kaplama sayesinde pürüzsüz, zarif şekillendirme ve parlak sonuç.
 • 2.5 metre kablo uzunluğu
 • 360° dönebilen kablo
 • 60 dakikada otomatik kapanma
 • 2 yıl garanti


1    : Taraklı Isı Plakası: Saç düzleştirici çalışır vaziyetteyken bu bölge yüksek derecede ısınabilir, lütfen cildinizle temas ettirmeyiniz. 
2    : Fonksiyon tuşları: “+”, “-“ ısı ayarlama ve kilitleme tuşları.
3    : Led Ekran: Cihazı çalıştırdığınızda led ekran açılır ve kullanmak istediğini ısıyı bu ekrandan ayarlayabilirsiniz.
4    : Güç Düğmesi: Güç açma-kapama düğmesi, “+”, “-“ ısı ayarlama ve kilitleme tuşları.
5    : 360° Döner Kablo: 360° dönebilen kırılmaz ve bükülmez kablo.
 

KULLANIM TALİMATI

1.    Açma/Kapama: Ürünü fişe taktığınızda led ekranda “OFF” yazısı görünecektir. Güç tuşuna 1 saniye basılı tutarak cihazı çalıştırın. Cihazı ilk çalıştırdığınızda varsayılan olarak 80℃ ısı ayarında açılır. Cihazın ısı aralığı 150℃ - 230℃ arasındadır. Saç tipinize göre ısı ayarını seçiniz ve saçınıza uygun sıcaklığa gelene kadar bekleyiniz. Cihazı kapatmak için güç tuşuna 1 saniye basılı tutunuz. 
2.    Isı Ayarı: “+/-” Tuşlarına basarak ısıyı arttırabilir veya düşürebilirsiniz. Daha yüksek ısı, daha hızlı düzleştirme sonucu elde edecektir.
3.    Tuş Kilidi: Kısa bir süre herhangi bir tuşa basmadığınızda tuş kilidi devreye girecektir. Bu sayede kullanım esnasından ellerinizin tuşlara dokunmasıyla ısı derecesi değişmeyecekitr. 
4.    Tuş Kilidi Açma/Kapama: Cihaz çalışır vaziyetteyken güç düğmesine 1 kez basarak tuş kilidini kapatabilir, tekrar basarak açabilirsiniz.
5.    Isı ölçü birimi değiştirme: “+/-” tuşlarına aynı anda basarak derece/fahrenheit arasında geçiş yapabilirsiniz.
6.    Bu ürün otomatik kapanma özelliğine sahiptir. Cihazı 60 dakika boyunca kullanmadığınızda otomatik olarak kendini kapatacaktır.
7.    Cihazı kullandıktan sonra fişini prizden çekiniz. Cihazı iyice soğuduktan sonra saklayınız.
8.    Saçınızı Hairens TwinPower ie düzleştirmeye başlamadan önce normal bir tarak ile tarayınız. Hairens TwinPower’ı saçınızın dolaşığını açmak için kullanmayınız.


Aşağıda temel saç şekilleri için önerilen sıcaklık derecelerini bulabilirsiniz.

 

SAÇ ŞEKLİ    SICAKLIK DERECESİ

Yıpranmış veya ince telli saçlar    150°C - 170°C
Rahat şekil alan, normal saçlar    170°C - 200°C
Kalın telli ve zor şekil alan saçlar    200°C - 230°C

 

KABLO GÜVENLİK ÖNERİLERİ

1.Asla kabloyu çekmeyiniz / zorlamayınız.
2.Prize takmak için, fişi tutup prize yavaşça takınız. Prizden çıkarmak için, fişi tutup çekiniz.
3.Her kullanımdan önce kabloyu kontrol ediniz, kesilmiş zarar görmüş kablolar, servise götürülmeli ve değiştirilmelidir.
4.Kabloyu ürünün etrafına dolamanız sonucu ortaya çıkan baskı, kablonun zarar görmesine sebep olacaktır.


GÜVENLİK ÖNERİLERİ

Elektrikli eşyaları kullanırken, özellikle çocukların bulunduğu ortamda, aşağıda belirtilen güvenlik önlemleri mutlaka uygulanmalıdır.

 

KULLANMADAN ÖNCE TÜM TALİMATLARI OKUYUNUZ. SUDAN UZAK TUTUNUZ.

TEHLİKE ÖNLEMLERİ 

-Tüm elektrikli aletler kapalıyken bile, elektrik aldığı için, elektik çarpmasının önüne geçmek için aşağıdaki adımları uygulayınız.
-Kullanım biter bitmez fişten çekiniz.
-Banyo ve ıslak ortamlarda kullanmayınız.
-Küvet veya lavaboya düşme ihtimali olan yerlerde saklamayınız.
-Herhangi bir sıvının içerisine düşebilecek ortamlarda bulundurmayınız.
-Ürünün suya düşmesi halinde, dokunmadan önce fişten çekiniz.

UYARI - Yanma, elektrik çarpması, yangın ve yaralanma risklerini azaltmak için;

-Ürün çalışırken kendi halinde, gözetimsiz olarak bırakmayınız.
-Ürün, çocuklar ve engelliler tarafından veya yakınında kullanılırken yakın takipte olunuz.
-Ürünü sadece kullanım amacına uygun olarak ve kılavuzda tarif edilen şekilde kullanınız. Üretici tarafından önerilmemiş herhangi bir aparat ile kullanmayınız.
-Kablosu veya fişi zarar görmüş, düzgün çalışmayan, düşmüş, hasar görmüş veya suya düşmüş ürünü kullanmayınız. Ürünü en yakın servis noktasına götürerek hasar tespiti ve tamir yoluna gidiniz.
-Ürün kablosunu sıcak ve ısınmış yüzeylerden uzak tutunuz, kabloyu ürünün etrafına sarmayınız.
-Uyku halindeyken ürünü kullanmayınız.
-Bu ürün kullanım esnasında ısınır, herhangi bir yanma etkisinden kaçınmak için çıplak ten ve göze temasından kaçınınız.
-Isınmış ürünün sıcak kısmını fişteyken ve sıcakken cildinize veya herhangi bir yüzeye temas ettirmeyiniz.
-Ürünü uzatma kablosu ile kullanmayınız. 
 

Teslimat & İade

Teslimat

Gün içersinde saat 16.00'a kadar verilen siparişler aynı gün, 16.00'dan sonra verilen siparişler ertesi iş günü kargoya verilecektir. Siparişleriniz en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Türkiye'nin her yerine Aras Kargo ile gönderim sağlanmaktadır. Kargo ücreti 79,90 TL'dir.

Siparişinizin ne zaman gönderildiğini ve kargonuzun hangi aşamada veya nerede olduğunu Modapedia.com 'a kaydolurken kullandığınız e-posta adresinize gönderilir. Siparişinizi verdikten sonra "Siparişler" sayfanızda bulabileceğiniz kargo takip numarasını kullanarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca kargo takip numaranızı ve sipariş numaranızı bildiren bir SMS cep telefonunuza gönderilecektir.

İade ve Değişim Koşulları

 • İade Süresi: 14 Gün
   
 • Doğal saçlarda: Saç üzerinde renk açma, boyama, kesim, ürün üzerine herhangi bir kozmetik ürünü sıkma vb. gibi herhangi bir işlem görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.
   
 • Saç şekillendirme ürünlerinde: Ambalajı bozulmamış, yırtılmamış veya üzerine herhangi bir bant vs. yapıştırılmamış olması gerekmektedir. Ambalajsız ürünler iade alınmaz. Ürün kullanılmamış olmalıdır. Eğer deneme yaptıysanız ürünü temizleyerek sprey veya saç yağından arındırınız.
   
 • Fatura: Faturanız e-fatura olup sipariş verirken kullanmış olduğunuz email adresinize gönderilir. Opsiyonel olarak e-faturanızı iade edilen ürünün kargosunun içerisine koyabilirsiniz.
   
 • İade Kargo Ücreti: İade işlemlerinde alaşmalı olduğumuz kargo firması (ARAS KARGO) ile gönderdiğinizde iade kargo ücreti tarafımıza aittir.  ARAS KARGO ile göndermeniz koşuluyla sizden bir kargo ücreti istenmeyecektir. Anlaşmalı olmadığımız başka bir kargo firması ile gönderdiğinizde tarafımıza oluşacak yüksek kargo ücretleri sebebiyle iade kargonuz teslim alınmayacaktır ve size geri dönecektir. Kanun no: 6502
   
 • Değişim Kargo Ücreti: Değişim işlemlerinde kargo ücreti alıcıya aittir. Satın aldığınız ürün ayıplı veya üretimsel arızalı değilse değişim işlemlerinde kargo alıcı tarafından karşılanır. Kanun no: 6502
   
 • İade Kargo Firması: Ürünü mutlaka anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Kargo firmasına alıcı adı olarak FORBE ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ (Aras Kargo Anlaşmalı Müşteri Kodumuz:1732044310904) adını vermelisiniz. (Aras Kargo hariç diğer kargo firmaları ile göndermeyiniz. Aksi taktirde kargonunz teslim alınmayacak ve size geri dönecektir.)
   
 • Sitemizde satılan saç ürünlerine yapılacak boyama, açma, renk değiştirme gibi işlemlerden dolayı saçta oluşabilecek problemlerden/zararlardan firmamız sorumlu değildir. İşlemi yapan kişi, ya da kuaför sorumludur. Bu işlemlerden herhangi biri uygulanmış ise iade yapılmamaktadır. Ürünler kendi saçlarınız gibi doğal saç olduğu için hatalı yapılan bir işlemde saçlar yanabilir veya yıpranabilir. Bu durum saçla ilgili değildir. Saçı yakan veya yıpratan kuaförün sorumluluğundadır. Aynı şekilde hatalı boya karışımından dolayı oluşacak istenmeyen saç renkleri saç ile ilgili bir kalite sorunu değildir. Tamamen kuaförün hatalı boya karışımından kaynaklanmaktadır. Bazı saç renkleri ise doğal olarak her renge boyamaya uygun değildir. (Siyah saçların platine boyanması gibi) 

 • Ürün değişimi işlemlerinde doğabilecek fark ücretleri Havale/EFT yöntemi ile gönderilmelidir. Banka bilgilerimizi "Nasıl Öderim?" sayfasında görebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Sipariş Takibi & Teslimat ve İptal & İade Şartları sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

İş Ortaklarımız

Modapedia Heryerde!

Modapedia'yı ayrıca Türkiyenin en ünlü platformlarında görebilirsiniz.

Trendyol.com, N11.com, Hepsiburada.com, Amazon.com.tr, Turkcell.com.tr/pasaj.com, Pazarama.com, Vodafone Herşey Yanımda, Ciceksepeti.com, AliExpress.com ve Ebay.com'da bizi "Hairens" mağaza ismi ile bulabilirsiniz.

Değerlelendirmeler

Değerlendirme Ortalaması:
4.89 (28 Değerlendirme Toplam)
 • 5 yıldız
  26
 • 4 yıldız
  1
 • 3 yıldız
  1
 • 2 yıldız
  0
 • 1 yıldız
  0
Bu ürünü kullandın mı?
Ürünle ilgili deneyimlerini anlatır mısın?
Değerlendirmeleri göster:
Yorum
Merhaba, detaylı bilgi ve destek almak için 08508409910 no'lu hattı arayarak müşteri temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.
Yorum
İki ürün beğendim ama kararsızım çift taraflı düzleştiri lerde biri soğuk etkili
Yorum
Merhaba, Hairens markalı ürünleri Hepsiburada.com mağazamızdan güvenle satın alabilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.
Yorum
Ben bunu hepsiburada.comdan sipariş verdim acaba guvenilir mi? sizin siteyi daha sonra gördüm
Yorum
Saçlarınız ince telli ile 180-190 derece ısıda kullanırsanız saçınızı kırmaz. Kalın telli saçlarda 200 derece ve üzeri kullanılır. Bu şekilde kullanırsanız saçınızı yıpratmaz.
Yorum
normal süre kullanımda saça zarar verme , kırma, yıpratma gibi olumsuzlukları olur mu ?
Yorum
Merhaba, müşterilerimiz maalesef çok nadir de olsa fabrikasyon arızalı ürünlere denk gelebiliyorlar. Böyle durumlarda mağazamız arızalı ürünleri yenisi ile değişim sağlayarak mağduriyet giderilmektedir. Sipariş oluşturduğunuz takdirde Hairens Twinpower çift taraflı saç düzleştiricimiz diğer tüm ürünlerimiz gibi tarafınıza orijinal kutusu ile gönderilecektir. Karşılaşabileceğiniz herhangi olumsuz bir durumda bizleri bilgilendirmenizi rica ederiz. Ürün tarafınıza geldikten sonra faturasını muhafaza etmeniz koşulu ile 14 gün içinde iade edebilirsiniz. İlginize teşekkür eder keyifli alışverişler dileriz.
Yorum
Merhaba, bu üründen sipariş vermek istiyorum fakat emin olamıyorum. Daha önce internet üzerinden verdiğim bazı elektronik siparişlerinde hatalı, teknik arızalı ürünler ile karşılaştım. Herhangi bir sorun olmayacaksa ürün kutulu orijinal bir şekilde gönderilecekse yarın sipariş vereceğim. Aksi için de iade hakkım var değil mi?
Yorum
Sayın Meral, Twinpower modeli ION özellikli değildir. İki model de saçlarda elektriklenme yapmamaktadır. Ancak saçlarınız inatçı bir yapıya sahip ise, Twinpower çift taraflı tarak ürün sizin için daha uygun olacaktır.
Yorum
Bende baska markanin tek taraklısı var fakat elektiriklenme yapıyor bu üründede iyon varmı elektriklenme yapmıyormu tek tarakmi çift tarakmi önerirsiniz