Bilgilendirme

Hairens® HRS-320 Otomatik Saç Maşası

TÜKENDİ. Geçici olarak temin edilememektedir.
0469

219.90 TL

Liste fiyatı: 390.00 TL

Haziran Ayında Tekrar Stoklara Girecektir.

Sayfanın altındaki "Bu ürün stoklara girdiğinde bana haber ver." kutucuğunu işaretleyin. Ürün geldiğinde sizi bilgilendireceğiz.

Dünyanın en hızlı ve kolay su dalgası veya doğal kalın dalgalar yapan yeni nesil tam otomatik saç maşası ile tanışın. Videoyu izleyin.

24 Ay garantili, fatura kolinin üzerindeki naylon ceptedir (Faturasız ürün gönderilmez). Garanti belgesi kutusunun içindedir. Orjinal Üründür. İade garantili, beğenmezseniz mazeretsiz iade edebilirsiniz. Kutu açılım videosunu sayfanın altında bulabilirsiniz.


Hairens® HRS-320 saçlarınızı uçtan dibe doğru değil, dipten uca doğru sarar. (Kuaförlerin kırık fön çekerken yaptığı gibi) Bu sayede saçlarınızın uçlarına fazla ısı verilmez. Saçınızın uçtan dibe doğru her yerine aynı oranda ısı uygulanmış olur. Hem daha kalıcı, hemde daha doğal dalgalar oluşur, hem de saçınızın uçları yıpranmaz.Kısa Saçlarda Kullanımı


Tam Otomatik Saç Maşası, hızlı ve kolay dalgalandırma

Saçlarınızda mükemmel ve çok hızlı bir şekilde su dalgası yaratmanın yeni ve en etkili sistemi. Dalgalandırma kadranı saçınızı otomatik bir şekilde kavrar ve doğal bir su dalgası oluşturur. Hareket etmeden, elle sarma zahmetine girmeden saçlarınızda su dalgası bukleleri oluşturmak hiç bu kadar kolay olmadı. Otomatik saç maşası ile tam bir konfor eşliğinde mükemmel bukleler oluşturabilirsiniz. Saç maşasında bir devrim niteliğinde görülen otomatik saç maşası şimdi Modapedia.com'da.

İster geniş, kalın ve doğal dalgalar, isterseniz daha kıvırcık dalgalar yapın.

Seramik Başlık

Seramik başlık sayesinde saçlarınız yıpranmadan ısınır, dalgalanır ve seramik başlık hızlı ısınır. Seramik başlık aynı zamanda saç pulcuklarını kapatarak daha ipeksi bir görünüm sağlar.

LED Göstergeli Isı ve Hız Ayarı

120°'den - 220° dereceye kadar ısıyı led göstergesi ile ayarlayabilirsiniz. Ayrıca LED göstergeli hız ayarı ile dalgalandırma motorunu 5 farklı hız ayarında çalıştırabilrisiniz.

 • İşlem görmüş yıpranmış saçlar 120° - 160° derece
 • Rahat şekil alan normal saçlar 160° - 180° derece
 • Kalın telli zor şekil alan saçlar 180° - 200° derece
 • Sert, kuru ve zor şekil alan saçlar 200° - 220° derece

Uzun saçlarda kullanımı

Sağa ve Sola Kıvırma Anahtarı

Saçlarınızı dalgalandırırken yanları geriye veya öne doğru kıvırmak isteyebilirsiniz. Bu durumda dalga yön anahtarı ile isterseniz sağa, isterseniz sola doğru kıvırabilirsiniz.

Çıkarılabilir Temas Önleyici Başlık

Temas önleyici başlık ısınan seramik başlığın cildinize temasını önler ve sizi korur. Dilerseniz başlığı çıkartarak ta kullanabilirsiniz.

PTC Güvenli Isıtma Teknolojisi

Döndürme ve ısıtma ile ilgili parçalar, tamamen ısıya dayanıklı özel bir malzemeyle kaplıdır. PTC (Positive Temperature Coefficient) ısıtma teknolojisi cihazınızı ve dolayısıyla saçlarınızı aşırı ısınmaya karşı kontrollü bir şekilde koruyarak güvenliğinizi sağlar. Sıcaklık denetimi uygulaması, kıvırma çemberi içerisinde bulunan saç ısısını sürekli ölçer ve aşırı ısınma durumuna karşı saçlarınızı korur. Standart ısıyı aştığında cihazın ısıtma sistemini otomatik olarak kapatır. Bu sayede saçlarınız yıpranmaz. Otomatik saç maşası, tam konfor ve maksimum güvenli kullanım özelikleri sayesinde saçlarında hızlı ve mükemmel su dalgaları/bukleler yaratmak isteyenler için ideal çözümdür.

Ayarlanabilir Sesli Bilgilendirme Sinyali

3 ile 12 saniye arasında farklı zaman ayarları ile saçınızın kalınlığına göre bip sesi ile sinyal vererek sizi bilgilendirir. Bu sayede maşayı saçınızda kaç saniye tutmanız gerektiğini hiçbir zaman karıştırmayacaksınız. Her saç tutamına aynı süre maşa yaptığınız için tüm saç tutamları aynı dalga boyunda olacaktır.

 • 6 saniye - Hafif ve geniş dalga
 • 9 saniye - Normal su dalgası
 • 12 saniye - Bukle dalgası

Otomatik Kapanma Özelliği

Kullanmadığınız taktirde 60 dakika içinde otomatik olarak kendini kapatır.

360 derece dönebilen bağımsız kablo

Kablosu cihazdan bağımsız bir şekilde 360 derece dönebilir. Bu sayede hiçbir zaman kablosu kırılmaz ve kullanım kolaylığı sağlar.

Su Dalgası/Buklenin Yeni Harikası

Bugüne kadar kullandığınız saç maşalarından memnun olmadınız mı? Saçlarınız elinizle sıcak maşaya sarmak istemiyor ve ayrıca aşırı efor sarf etmekten yoruldunuz mu? Tüm bunlara rağmen istediğiniz sonucu alamıyor musunuz? Artık tam da size göre yepyeni bir otomatik bukle makinesi var. Alışılagelmiş yöntemleri bir kenara koyun. LCD ekranlı, tam otomatik saç maşası ile hiç hareket etmeden, hiç bir zorluk çekmeden saniyeler içinde saçlarınızda mükemmel bukleler oluşturabilirsiniz. Saçınızı otomatik saç maşasına koyun ve sadece bir düğmeye basın. Saçlarınız otomatik saç maşası için saniyeler içinde su dalgası formunu kazanarak harika bir görünüme kavuşur. Otomatik saç maşası önce saçlarınızı döner başlığı ile sarar ve saçlarınızı bu başlığın içinde döndürerek bir kaç saniyede mükemmel buklelere dönüştürür. Çok kısa sürede saçlarınızın istediğiniz kadarına su dalgası görünümü kazandırabilirsiniz. Kalın tutamlarla çok hızlı ve etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Uzun Süre Kalıcı Saç Şekli ve İdeal Koruma

Isı seramik duvarların her iki tarafına mükemmel eşitlikle dağılır. Böylece saçınız güvenli, nazik bir şekilde form alırken, hacimli, ipeksi ve ışıltılı bir görünüm kazanır. Otomatik saç maşası saçınızın doğal yapısını bozmadan mükemmel görünümlü bukleler yaratmak için size en iyi ve en yeni yöntemi sunar.

Uzunluk ve Saç Tipi

Otomatik saç maşası tüm saç tiplerine ve her türlü saç uzunluğuna uygundur. En ideali orta boy saç olmak üzere, saçlarınız ister kısa, ister uzun olsun otomatik saç maşasını kullanabilirsiniz. Otomatik saç maşası sayesinde sadece bir kaç saniyede saçlarınızda mükemmel ve kalıcı bukleler/su dalgası yaratırsınız.
Saçlarda su dalgası/bukleler oluşturmak için tasarlanan otomatik saç maşası bu alanda devrimci bir teknolojiye sahiptir. Sağlamış olduğu kullanıcı kolaylığı sayesinde zahmetsizce saçlarınızda mükemmel ve kalıcı bukleler oluşturabilirsiniz.
Isıtmalı kıvırma kadranı sayesinde içine sardığı saç tutamını hem ısıtır, hem de ısıtırken döndürerek saça su dalgası şeklini verir. Üstelik bu işlemi saniyeler içerinde, çok hızlı bir şekilde tamamlar. Bu yönüyle kendinden önceki saç maşalarına kıyasla çok başarılıdır.
Kıvırma kadranı aldığı saç tutamını her iki yönlü kıvırabilme özelliği sayesinde saça istenilen yönde dalga verebilir.

24 Ay garantili, Faturanız kolinin üzerindeki naylon ceptedir.


Özellikler

 • Seramik Başlık
 • Başlık Çapı: 25mm
 • Başlık Uzunluğu: 100mm
 • Isıtma Teknolojisi: PTC Seramik Isıtma
 • Isıtma Aralığı: 120-220
 • Tam Otomatik Kıvırma
 • Elektronik Ekranlı Isı derecesi Ayarlama (120°-130°-140°-150°-160°-170°-180°-190°-200°-210°-220°)
 • Elektronik Ekranlı Kıvırma Hızı Ayarlama
 • Elektronik Ekranlı Dalgalandırma Süresi Uyarı (Bip) Ayarlama
 • 5 Aşama Hız Kontrolu
 • 3-12 Saniye Arası Uyarı Kontrolü
 • Çıkarılabilir Koruyucu Başlık
 • 60 Dakika Otomatik Kapanma Özelliği
 • 360 Derece Dönen Kablo
 • Rubber Silikon Kaplama Kırılmaz Kablo
 • Pencereli Şık Dizayn Kutu
 • Toplam Uzunluk: 38.5cm
 • 24 Ay Garantili ve Faturalı Hairens® HRS-320 Orjinal Ürün


Kullanım Özeti

· Saçlar kuru ve taranmış olmalı.
· Cihazın fişini elektrik prizine takınız ve ısıyı saç tipinize göre belirleyiniz.
· Işıklı derece göstergesi durduğunda cihaz kullanıma hazır demektir.
· Bukle yönünü belirlemek için sol ve sağ yön anahtarını kullanabilirsiniz.
· Genişliği 3-4 cm bir saç tutamını alınız. (deneme yanılma yolu ile kalın tutamlarla geniş dalgalar yaratabilrisiniz)
· Cihazın, bukle bölümü yukarıda olacak şekilde tutulması saçı daha kolay kıvırmasını sağlayacaktır.
· 5-6 cm saç diplerine yakınlaşarak ayırdığınız tutamı maşanın arasına bırakın ve kıvırma motorunu döndermeye başlayın.
· Gerekli süre dolduğunda cihazdan sesli uyarı duyulacaktır ve maşayı çekiniz.

Uzun Saçlar İçin

1. Adım: Hairens HRS-320 Otomatik Saç Maşasını hafif bir açıyla dik bir şekilde başınıza temas etmeyecek şekilde saçınıza yakın tutun. Diğer elinizle saçınızın bir miktarını ayırarak saç maşasının seramik ısıtma panelinin üzerine koyunuz.

2. Adım: Maşanın sağ veya sol döndürme düğmesine basınız (sağa veya sola doğru). Döndürücü otomatik olarak dönmeye başlayarak saçınızı yakalayacak ve kıvırmaya başlayacaktır.

3. Adım: Seramik ısıtma paneli saçınızı tamamen sarana kadar döndürmeye devam edin. Döndürme işlemi bitince düğmeden parmağınızı çekin ve sinyal (bip) sesini duyuncaya kadar bekleyin. Bu ses kıvırma işleminin tamamlandığını belirtir.

4. Adım: Bip sesinden sonra Hairens Otomatik Saç Maşasını dik bir şekilde aşağı doğru çekerek saçınızdan ayırın. Saçlarınızın harika bir şekilde dalgalandığını görebilirsiniz.

Kısa Saçlar İçin

1. Adım: Hairens HRS-320 Otomatik Saç Maşasını hafif bir açıyla dik bir şekilde başınıza temas etmeyecek şekilde, başınızın daha üst kısmına doğru, saçınıza yakın tutun. Diğer elinizle saçınızın bir miktarını ayırarak saç maşasının seramik ısıtma panelinin üzerine koyunuz.

2. Adım: Maşanın sağ veya sol döndürme düğmesine basınız (sağa veya sola doğru). Döndürücü otomatik olarak dönmeye başlayarak saçınızı yakalayacak ve kıvırmaya başlayacaktır.

3. Adım: Seramik ısıtma paneli saçınızı tamamen sarana kadar döndürmeye devam edin. Döndürme işlemi bitince düğmeden parmağınızı çekin ve sinyal (bip) sesini duyuncaya kadar bekleyin. Bu ses kıvırma işleminin tamamlandığını belirtir.

4. Adım: Bip sesinden sonra Hairens Otomatik Saç Maşasını dik bir şekilde aşağı doğru çekerek saçınızdan ayırın. Saçlarınızın harika bir şekilde dalgalandığını görebilirsiniz.
Kısa Saçlar - Kalın ve Geniş Dalgalar

Hairens HRS-320 Otomatik Saç Maşası ile saçlarınıza hacim kazandırın.
Maşanızın düşük ısı seçeklerini seçerek ısıtma panelini başınıza yakın dik bir açıyla tutun. Kıvırma düğmesine basın ve saçı yakalayarak ısıtma panelinin kıvırmasını sağlayın. Düğmeyi bıraktıktan sonra bip sesini duyduğunuzda maşayı aşağı doğru indirin.


Orta Uzunluktaki Saçlar - Su Dalgası

Hairens HRS-320 ile Kuaför salonları kalitesinde spiral, su dalgası formunu yakalayın.
Maşanızın ısıtma panelini başınıza yakın dik bir açıyla tutun. Kıvırma düğmesine basın ve saçı yakalayarak ısıtma panelinin kıvırmasını sağlayın. Düğmeyi bırakın. 4-7 saniye bekledikten sonra bip sesini duyduğunuzda maşayı aşağı doğru indirin.


Orta ve Uzun Saçlar - Okyanus Dalgası

Saçlarınızda okyanus dalgası formu yaratmanın en hızlı ve kolay yolu...
Maşanızın ısıtma panelini başınıza yakın dik bir açıyla tutun. Kıvırma düğmesine basın ve saçı yakalayarak ısıtma panelinin kıvırmasını sağlayın. Düğmeyi bırakın. 1-2 saniye bekledikten sonra bip sesini duyduğunuzda maşayı aşağı doğru indirin.

Detaylı Kullanım Talimatı

1. Saç maşasının fişini uygun bir şebeke prizine takın. Güç düğmesine basın ve açın. Bip sesi ile LED ekran paneli yanacak ve 180 °C olarak ilk ısı değeri gösterilecektir. Sıcaklık değeri 120°C ile 220 °C arasındadır. 5 farklı dönme hızı ayarı bulunmaktadır. 3 ile 12 saniye arası bekleme zamanı uyarı sesi mevcuttur.

2. Cihaz İlk açıldığında açılan gösterge panelinde 180 °C derece ayarını "+" ve "-" düğmelerine basarak 10 'ar derece değiştirebilirsiniz. Daha kıvrımlı veya sert saçlar için daha yüksek derece seçilmesi önerilir.

3. Cihaz üzerindeki "M" tuşuna basıldığında cihazın başlık kısmının döndürme hızı göstergesi görüntülenir. Göstergedeki "R" harfi Rotate (Döndürme) ifadesidir. 1 den 5 'e kadar olan değerleri değiştirerek başlığın dönme hızını belirleyebilirsiniz. Küçük değer daha yavaş, büyük değer daha hızlı için seçilir.

4. "M" tuşuna ikinci kez basıldığında bekleme zamanı uyarı sesi ekranı gelecektir. Göstergede "T" harfi görünecektir. "T" harfi Time (Zaman) ifadesidir. 3 ile 12 saniye arası seçilebilir. Varsayılan değer 3 saniyedir. Bu "Bip" sesi cihazın başlık kısmı dönderilip bırakıldıktan/durduktan sonra başlayarak geçen süreyi ifade eder ve sürenin tamamlandığı konusunda uyarı amaçlıdır. Örneğin 8 değeri seçildiğinde başlık dönüp durduktan sonra 8 saniye sayar ve "Bip" sesini verir. Sesi duyunca saçınızı çıkarabilir ve diğer parçaya geçebilirsiniz.

5. Bir elinizle cihazı tutarken diğer elinizle şekil vereceğiniz saç tutamını tutunuz. Cihazı vücudunuza paralel, yere dik açıyla tutunuz. Az miktarda saçınızı tutup cihazın yakalama alanına koyun ve döndürme düğmesine basarak cihazın tuttuğunuz saç tutamını başlığa sarmasını sağlayın. Saçınızın kök kısmını değil, uç kısımlarını sarın ve uygun sürede bekledikten sonra cihazı aşağı doğru indirerek saçınızı çıkarın. Bu işlemi ideal etkiyi elde edene kadar diğer saç tutamlarına da uygulayınız.

6. Bu cihaz son çalışma anından itibaren açık bırakılması durumunda 60 dakika sonra kendini kapatacaktır. Sadece tekrar güç düğmesine basılması durumunda ısınmaya başlayacaktır.

7. Şekillendirme işleminiz sona erdikten sonra cihazın güç düğmesine 3 saniye basılı tutarak cihazı kapatın ve fişten çekin.

Merhaba ne zaman temin edilcek ürün belirli bir tarih varmı acaba
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Bir kaç hafta içinde ürün tekrar stoklarımızda olacaktır. Bizi takip etmenizi rica ederiz.
Cevap Yaz

Bu ürün ne zaman girecek ne zamandır bekliyorum.kesinlikle almak istiyorum.şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar
Cevap Yaz

Merhaba. mail adresime sürekli ürünün stoklara geldiği haberi geliyor buraya giriyorum maalesef yok. Ne zaman stoklara girecek?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Gamze hanım stoklara girdi fakat hemen bitti. Bu ay içinde tekrar stoklara girecek.
Cevap Yaz

Lutfen bu urunden istiyoorum yardimci olun
Cevap Yaz

Kredi kartına taksit varmı acaba
Cevap Yaz

Bu ürünü her yerde aradım bulamıyorum lütfen yardımcı olun almak istiyorum.
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Merhaba, ürün stoklarımızda tükenmiştir. 0850 840 99 10 numaralı (sipariş ve ürün bilgi alma) hattımızdan bizlere ulaşıp iletişim bilgilerinizi bırakmanız halinde, ürün stoklara girdiğinde bilgilendirme sağlanacaktır.
Cevap Yaz

Nezaman temin edebiliriz
Cevap Yaz

ürün tekrar ne zaman gelecek acaba?
Cevap Yaz

Fiyatta indirim olurmu
Cevap Yaz

Gerçekten harika bir ürün. Hiç tereddüt etmeden alabilirsiniz. Biz 3 kişi denedik maşayi. Hepimizde harikalar yarattı diyebilirim. Sormak istediğim garanti belgesi çıkmadı kutunun içinden. Herhangi bir bozulma kırılma olduğu zaman nasil bi yol izleyebilirim?
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Garanti belgesi ürünün kutusunun içnde kablonun girdiği bölümdedir. Aynı zamanda faturası da Garanti görevini üstlenmektedir.
Cevap Yaz

Ne zamandan beri fiyatını hemen yukselttiniz
Cevap Yaz

Bu ürünü geçen hafta aldım. İyi ki almışım dediğim bir ürün .Almak için tereddüt edenlere tavsiye ederim.Saciyla uğraşmaya fazla vakti olmayanlar sabah işe giderken saçıma ayıracak zamanım olmuyor diyenler akşam saçınızı yapıp yatarken tepede toplayın sabah açınca yeni fonlenmis gibi oluyor.
Cevap Yaz

Sipariş nasl veriliyor nasl geliyor
Cevap Yaz

Kesinlikle şahane. Tereddüt etmeden alabilirsiniz
Cevap Yaz

Yeni aldım. İlk kullanımda bile çok pratik. Özellikle orta boy saçlar için harika. Tek tek saç alıp maşa yapmak benim için tarih oldu. Herkese tavsiye ederim. Saçları kremleyip kullanın videolardan hiç farkı yok. Fiyatı da kalitesine göre gayet uygun. Fazla düşünmeden alın derim.
Cevap Yaz

netten aldım ve alırken deli şüphelerim vardı boşuna mı diye. muhteşem bir ürün. o kadar pratik ve hızlıca istediğiniz dalgayı verebiliyorsunuz ki ben bile şaşkınım. bu arada kıvırcık saçı soranlar var. arkadaşım bonus saçlı onda yaptık bildiğin pufik tatlı bukleleri oldu. benim saçlarım bildiğiniz pırasa. ince telli ve ne yapsan bozuluyor. bu üründe yapıyorum ertesi güne aynı dalgayla uyanıyorum. mükemmel kesinlikle alın
Cevap Yaz

Kuaför salonumuzda 20 dakika süren kırık fönü 4 dakikaya düşüren alet. Ekşi sözlük gibi oldu biraz :) Tasarlayandan allah razı olsun diyorum.
Cevap Yaz

Ürünün fiyatı ilk baktığımda 369tl di şimdi 219tl fiyatı sonradan tekrar 396TL oldu. Sürekli değişiyor.
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Selin hamın günlük ve haftalık kampanyalar oluyor. Facebook sayfamızdan bizi takip ederseniz anlık indirimleri yakalayabilirisiniz.
Cevap Yaz

meraba ürününüz çok güzel denemek istiyorum.acaba taksit imkanınız varmıdır,varsa kaç taksit yapılıyo.
Cevap Yaz

İade koşullarında ürünün açılmaması ve denenmemesi koşulları var. Denemeden istediğimiz sonuca ulaşabiliyormuyuz nasıl anlicam. Ürünü almak istiyorum fakat iade koşullarında bilgilendirme yaparsanız memnun olurum.
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Hatice Hanım ürünü deneyebilirsiniz. İade için ürünün ambalajı bozulmamış olması ve faturası ile birlikte olmalıdır. https://www.modapedia.com/iade-garantisi-ve-kosullar.html sayfasından detaylı bilgi alabilirsiniz.
Cevap Yaz

Ürün son derece kullanışlı.Kullanımı da bir o kadar kolay üretici firmaya teşekkürlerimi sunarım.
Cevap Yaz

Parasını sonuna kadar hak eden bir ürün. Kırık fönün aynısını yapıyor. Normalde 2 güne bir kuaföre 10 lira veriyordum. Şimdiden parasını çıkardı sayılır.
Cevap Yaz

Valla hergün ise giderken sacimi nasıl yapicam diye tasa içinde kaliyordum sacimi güzel bukleler yapmak çok kolay ve güzel iyi ki almışım diyorum verdigim para değer diyorum.tavsiye ederim.arkadaşlar.
Cevap Yaz

Ertesı günü bıle gönlü saçla uyanmak Harika iste oldu..cok tesekkurler
Cevap Yaz

Bu masayı dalgalı saçlar içinde öneriyormusunuz.
Dalgalı saçlara kullanımı ile ilgili videolar atmanız mümkün mü? Teşekkürler
Cevap Yaz
Cevaplar (1)

Mehtap hanım dalgalı saçlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Fakat kıvırcık saçlarda kullanımı konusunda emin değiliz.
Cevap Yaz

ilk kulanımda biraz garip ama alışınca güzel. önce bir kaç deneme yapmak gerekiyor. Çok uzun saçlarda öyle videodaki gibi olmuyor. Tutam tutam almak gerekiyor ama yinede diğerlerinden çok daha kolay.
Cevap Yaz

Kaliteli bir ürün. Paketinden bile anlıyorsunuz kaliteyi. Kulalnırken dik tutmanız lazım. Başlığı çıkararak kullanın.Yaptığı dalga demode bir dalga değil doğal bir dalga yapıyor. Biraz fazla bekletince doğal su dalgası, az bekletirseniz kalın okyanus dalgası yapıyor.
Cevap Yaz

Babyliss curl secret otomatik maşa da almıştım bunu bu hairens maşayı da aldım. Arasındaki en önemli fark babyliss de tutamları çok ince ince almanız lazım. O zamanda doğal dalga olmuyor. Bu maşada ise istediğiniz kalınlıkta alabiliyorsunuz. Isısı da kuvvetli olunca hem doğal bir dalga oluyor hemde çok hızlı ve pratik oluyor.
Ayrıca babyliss maşayı ters tutunca saç sıkışıyor içinde.
Cevap Yaz
babyliss curl secret alacaktım ama sonra bunu gördüm. kesinlikle daha pratik.
Cevap Yaz

Bugüne kadar gördüğüm en ilginç saç maşası. Bukleyi hazırlayıp size sunuyor :) Yani gerçekten otomatik. Herkese tavsiye ederim. Kısa saç uzun saç her saça olur bu. Aynısından kuzenime de alacaktık fakat kalmamış. Kuaförlerde yapılan kırık fön gibi oluyor. Bence kuaförlerde bu saç maşasından alıp kullansalar iyi olur.
Cevap Yaz
Çok hızlı ısınıyor ama istediğiniz ısıda ayarlayabiliyorsunuz. Güzel ürün tavsiye ederim.
Cevap Yaz

Çok kolay kullanım olan bir ürün.
Cevap Yaz
Diğer otomatik maşalardan daha kolay ve hızlı.
Cevap Yaz
Yorum yaz

Teslimat

Gün içersinde saat 16.00'a kadar verilen siparişler aynı gün, 16.00'dan sonra verilen siparişler ertesi iş günü kargoya verilecektir. Siparişleriniz en geç 3 iş günü içersinde kargoya verilir. Türkiye'nin her yerine Aras Kargo ile gönderim sağlanmaktadır. Kargo ücreti 6,90 TL'dir.

Siparişinizin ne zaman gönderildiğini ve kargonuzun hangi aşamada veya nerede olduğunu Modapedia.com 'a kaydolurken kullandığınız e-posta adresinize gönderilen veya siparişinizi verdikten sonra "Siparişler" sayfanızda bulabileceğiniz kargo takip numarasını kullanarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca kargo takip numaranızı ve sipariş numaranızı bildiren bir SMS cep telefonunuza gönderilecektir.

İade

Modapedia'dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İade Koşulları

İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları, orijinal kutusu ve faturasıyla birlikte göndermeniz gerekmektedir.

İade edeceğiniz ürün kullanılmamış, ürünün kendisi ve ambalajı herhangi bir şekilde zarar görmemiş olması gerekmektedir.

Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

Daha detaylı bilgi için Sipariş Takibi & Teslimat ve İptal & İade Şartları sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Modapedia Heryerde!

Modapedia'yı ayrıca Türkiyenin en ünlü platformlarında görebilirsiniz.

N11.com , Hepsiburada.com , GittiGidiyor.com ve ebay.com'da bizi "Modapedia" mağaza ismi ile bulabilirsiniz.

Kategorideki Diğer Ürünler