Hairens HRS-320 Otomatik Saç Maşası - Kalın Su Dalgası 25mm

Stokta
HRS320

989.00 TL
(KDV dahil)

DÜNYANIN EN HIZLI VE KOLAY SAÇ MAŞASI

 

Dünyanın en hızlı ve kolay su dalgası veya doğal kalın dalgalar yapan yeni nesil tam otomatik kırık fön saç maşası ile tanışın. Videoyu izleyin.

Çok Kolay, Çok Pratik, Çok Hızlı

Bu ürünü 6 ay taksitli satın alabilirsiniz.

+
Boyasız (Koyu Kestane) 4 Numara (Çikolata Kahve) 6 Numara (Açık Kahve) 8 Numara (Karamel) Röfleli Sarı 12 Numara (Kumral Sarı)
8.1 Numara 24 Numara (Açık Sarı) 27 Numara 613 (Platin Sarı) Ombre Platin Gri

24 Ay garantili, Garanti belgesi kutusunun içindedir. Orjinal Ürün, 14 gün iade garantili. 

Evde Kendi Başınıza Sadece 4 Dakika

Kısa Saçlarda Kullanımı

Kullanıcılardan Gelen Videolar

Kutu Açılımı

Uzun saçlarda kullanımı

Tek Elle KullanımTam İstediğiniz Gibi Kalın Saç Maşası ve Kalın Su Dalgası

Hairens® HRS-320 saçlarınızı uçtan dibe doğru değil, dipten uca doğru sarar. (Kuaförlerin kırık fön çekerken yaptığı gibi) Bu sayede saçlarınızın uçlarına fazla ısı verilmez. Saçınızın uçtan dibe doğru her yerine aynı oranda ısı uygulanmış olur. Hem daha kalıcı, hemde daha doğal dalgalar oluşur, hem de saçınızın uçları yıpranmaz. Kalın saç maşası ve kalın su dalgası oluşturur.


Dünyanın En Hızlı ve Kolay Saç Maşası

Tüm Saçınızı Maşlama Sadece 4-6 Dakika 

 

Kollarınız Ağrımaz

30dk lık işlemi sadece 4dk'ya düşüren mükemmel çalışma prensibinin üzerine 335gr. gibi çok hafif gövdesiyle kollarınız ağrımadan 4dk da maşa yapmanın keyfini çıkarın. Maşa Tutuş Açısı Kolunuz Vücudunuza 45 Derece. Kollarınızı Kaldırmadan Kullanın.


Elleriniz Yanmaz

Maşaya Dokunmadığınız için Elleriniz Yanmaz

%85 Daha Az Uğraş

Diğer Maşalara Kıyasla %85 Daha Az Efor Sarfedersiniz.

 

Tam Otomatik Saç Maşası, hızlı ve kolay dalgalandırma

Saçlarınızda mükemmel ve çok hızlı bir şekilde su dalgası yaratmanın yeni ve en etkili sistemi. Dalgalandırma kadranı saçınızı otomatik bir şekilde kavrar ve doğal bir su dalgası oluşturur. Hareket etmeden, elle sarma zahmetine girmeden saçlarınızda su dalgası bukleleri oluşturmak hiç bu kadar kolay olmadı. Otomatik saç maşası ile tam bir konfor eşliğinde mükemmel bukleler oluşturabilirsiniz. Saç maşasında bir devrim niteliğinde görülen otomatik saç maşası şimdi Modapedia.com'da.

Doğal Dalga

Kalın ve Doğal Dalgalar Oluşturur.

 

Kalıcı Saçlar

PTC Isıtma Teknolojisi Sayesinde Çok Daha Kalıcı ve Stabil Dalgalar Oluşturur.


Seramik Başlık

Seramik başlık sayesinde saçlarınız yıpranmadan ısınır, dalgalanır ve seramik başlık hızlı ısınır. Seramik başlık aynı zamanda saç pulcuklarını kapatarak daha ipeksi bir görünüm sağlar.

LED Göstergeli Isı ve Hız Ayarı


120°'den - 220° dereceye kadar ısıyı led göstergesi ile ayarlayabilirsiniz. Ayrıca LED göstergeli hız ayarı ile dalgalandırma motorunu 5 farklı hız ayarında çalıştırabilrisiniz.

 • İşlem görmüş yıpranmış saçlar 120° - 160° derece
 • Rahat şekil alan normal saçlar 160° - 180° derece
 • Kalın telli zor şekil alan saçlar 180° - 200° derece
 • Sert, kuru ve zor şekil alan saçlar 200° - 220° derece


Sağa ve Sola Kıvırma Anahtarı

Saçlarınızı dalgalandırırken yanları geriye veya öne doğru kıvırmak isteyebilirsiniz. Bu durumda dalga yön anahtarı ile isterseniz sağa, isterseniz sola doğru kıvırabilirsiniz.

Çıkarılabilir Temas Önleyici Başlık

Temas önleyici başlık ısınan seramik başlığın cildinize temasını önler ve sizi korur. Dilerseniz başlığı çıkartarak ta kullanabilirsiniz.

PTC Güvenli Isıtma Teknolojisi

Döndürme ve ısıtma ile ilgili parçalar, tamamen ısıya dayanıklı özel bir malzemeyle kaplıdır. PTC (Positive Temperature Coefficient) ısıtma teknolojisi cihazınızı ve dolayısıyla saçlarınızı aşırı ısınmaya karşı kontrollü bir şekilde koruyarak güvenliğinizi sağlar. Sıcaklık denetimi uygulaması, kıvırma çemberi içerisinde bulunan saç ısısını sürekli ölçer ve aşırı ısınma durumuna karşı saçlarınızı korur. Standart ısıyı aştığında cihazın ısıtma sistemini otomatik olarak kapatır. Bu sayede saçlarınız yıpranmaz. Otomatik saç maşası, tam konfor ve maksimum güvenli kullanım özelikleri sayesinde saçlarında hızlı ve mükemmel su dalgaları/bukleler yaratmak isteyenler için ideal çözümdür.

Ayarlanabilir Sesli Bilgilendirme Sinyali

3 ile 12 saniye arasında farklı zaman ayarları ile saçınızın kalınlığına göre bip sesi ile sinyal vererek sizi bilgilendirir. Bu sayede maşayı saçınızda kaç saniye tutmanız gerektiğini hiçbir zaman karıştırmayacaksınız. Her saç tutamına aynı süre maşa yaptığınız için tüm saç tutamları aynı dalga boyunda olacaktır.

 • 6 saniye - Hafif ve geniş dalga
 • 9 saniye - Normal su dalgası
 • 12 saniye - Bukle dalgası

Otomatik Kapanma Özelliği

Kullanmadığınız taktirde 60 dakika içinde otomatik olarak kendini kapatır.

360 derece dönebilen bağımsız kablo

Kablosu cihazdan bağımsız bir şekilde 360 derece dönebilir. Bu sayede hiçbir zaman kablosu kırılmaz ve kullanım kolaylığı sağlar.

Su Dalgası/Buklenin Yeni Harikası

Bugüne kadar kullandığınız saç maşalarından memnun olmadınız mı? Saçlarınız elinizle sıcak maşaya sarmak istemiyor ve ayrıca aşırı efor sarf etmekten yoruldunuz mu? Tüm bunlara rağmen istediğiniz sonucu alamıyor musunuz? Artık tam da size göre yepyeni bir otomatik bukle makinesi var. Alışılagelmiş yöntemleri bir kenara koyun. LCD ekranlı, tam otomatik saç maşası ile hiç hareket etmeden, hiç bir zorluk çekmeden saniyeler içinde saçlarınızda mükemmel bukleler oluşturabilirsiniz. Saçınızı otomatik saç maşasına koyun ve sadece bir düğmeye basın. Saçlarınız otomatik saç maşası için saniyeler içinde su dalgası formunu kazanarak harika bir görünüme kavuşur. Otomatik saç maşası önce saçlarınızı döner başlığı ile sarar ve saçlarınızı bu başlığın içinde döndürerek bir kaç saniyede mükemmel buklelere dönüştürür. Çok kısa sürede saçlarınızın istediğiniz kadarına su dalgası görünümü kazandırabilirsiniz. Kalın tutamlarla çok hızlı ve etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Uzun Süre Kalıcı Saç Şekli ve İdeal Koruma

Isı seramik duvarların her iki tarafına mükemmel eşitlikle dağılır. Böylece saçınız güvenli, nazik bir şekilde form alırken, hacimli, ipeksi ve ışıltılı bir görünüm kazanır. Otomatik saç maşası saçınızın doğal yapısını bozmadan mükemmel görünümlü bukleler yaratmak için size en iyi ve en yeni yöntemi sunar.

Uzunluk ve Saç Tipi

Otomatik saç maşası tüm saç tiplerine ve her türlü saç uzunluğuna uygundur. En ideali orta boy saç olmak üzere, saçlarınız ister kısa, ister uzun olsun otomatik saç maşasını kullanabilirsiniz. Otomatik saç maşası sayesinde sadece bir kaç saniyede saçlarınızda mükemmel ve kalıcı bukleler/su dalgası yaratırsınız.
Saçlarda su dalgası/bukleler oluşturmak için tasarlanan otomatik saç maşası bu alanda devrimci bir teknolojiye sahiptir. Sağlamış olduğu kullanıcı kolaylığı sayesinde zahmetsizce saçlarınızda mükemmel ve kalıcı bukleler oluşturabilirsiniz.
Isıtmalı kıvırma kadranı sayesinde içine sardığı saç tutamını hem ısıtır, hem de ısıtırken döndürerek saça su dalgası şeklini verir. Üstelik bu işlemi saniyeler içerinde, çok hızlı bir şekilde tamamlar. Bu yönüyle kendinden önceki saç maşalarına kıyasla çok başarılıdır.
Kıvırma kadranı aldığı saç tutamını her iki yönlü kıvırabilme özelliği sayesinde saça istenilen yönde dalga verebilir.

24 Ay garantili, Faturanız, E-fatura olarak kayıtlı mail adresinize gönderilecektir. Paket içine ayrıca kağıt fatura eklenmeyecektir.

 

 

Özellikler

 • Seramik Başlık
 • Başlık Çapı: 25mm
 • Başlık Uzunluğu: 100mm
 • Isıtma Teknolojisi: PTC Seramik Isıtma
 • Isıtma Aralığı: 120-220
 • Tam Otomatik Kıvırma
 • Elektronik Ekranlı Isı derecesi Ayarlama (120°-130°-140°-150°-160°-170°-180°-190°-200°-210°-220°)
 • Elektronik Ekranlı Kıvırma Hızı Ayarlama
 • Elektronik Ekranlı Dalgalandırma Süresi Uyarı (Bip) Ayarlama
 • 5 Aşama Hız Kontrolu
 • 3-12 Saniye Arası Uyarı Kontrolü
 • Çıkarılabilir Koruyucu Başlık
 • 60 Dakika Otomatik Kapanma Özelliği
 • 360 Derece Dönen Kablo
 • Rubber Silikon Kaplama Kırılmaz Kablo
 • Pencereli Şık Dizayn Kutu
 • Toplam Uzunluk: 38.5cm
 • 24 Ay Garantili ve Faturalı Hairens® HRS-320 Orjinal Ürün


Kullanım Özeti

· Saçlar kuru ve taranmış olmalı.
· Cihazın fişini elektrik prizine takınız ve ısıyı saç tipinize göre belirleyiniz.
· Işıklı derece göstergesi durduğunda cihaz kullanıma hazır demektir.
· Bukle yönünü belirlemek için sol ve sağ yön anahtarını kullanabilirsiniz.
· Genişliği 3-4 cm bir saç tutamını alınız. (deneme yanılma yolu ile kalın tutamlarla geniş dalgalar yaratabilrisiniz)
· Cihazın, bukle bölümü yukarıda olacak şekilde tutulması saçı daha kolay kıvırmasını sağlayacaktır.
· 5-6 cm saç diplerine yakınlaşarak ayırdığınız tutamı maşanın arasına bırakın ve kıvırma motorunu döndermeye başlayın.
· Gerekli süre dolduğunda cihazdan sesli uyarı duyulacaktır ve maşayı çekiniz.

Uzun Saçlar İçin

1. Adım: Hairens HRS-320 Otomatik Saç Maşasını hafif bir açıyla dik bir şekilde başınıza temas etmeyecek şekilde saçınıza yakın tutun. Diğer elinizle saçınızın bir miktarını ayırarak saç maşasının seramik ısıtma panelinin üzerine koyunuz.

2. Adım: Maşanın sağ veya sol döndürme düğmesine basınız (sağa veya sola doğru). Döndürücü otomatik olarak dönmeye başlayarak saçınızı yakalayacak ve kıvırmaya başlayacaktır.

3. Adım: Seramik ısıtma paneli saçınızı tamamen sarana kadar döndürmeye devam edin. Döndürme işlemi bitince düğmeden parmağınızı çekin ve sinyal (bip) sesini duyuncaya kadar bekleyin. Bu ses kıvırma işleminin tamamlandığını belirtir.

4. Adım: Bip sesinden sonra Hairens Otomatik Saç Maşasını dik bir şekilde aşağı doğru çekerek saçınızdan ayırın. Saçlarınızın harika bir şekilde dalgalandığını görebilirsiniz.

Kısa Saçlar İçin

1. Adım: Hairens HRS-320 Otomatik Saç Maşasını hafif bir açıyla dik bir şekilde başınıza temas etmeyecek şekilde, başınızın daha üst kısmına doğru, saçınıza yakın tutun. Diğer elinizle saçınızın bir miktarını ayırarak saç maşasının seramik ısıtma panelinin üzerine koyunuz.

2. Adım: Maşanın sağ veya sol döndürme düğmesine basınız (sağa veya sola doğru). Döndürücü otomatik olarak dönmeye başlayarak saçınızı yakalayacak ve kıvırmaya başlayacaktır.

3. Adım: Seramik ısıtma paneli saçınızı tamamen sarana kadar döndürmeye devam edin. Döndürme işlemi bitince düğmeden parmağınızı çekin ve sinyal (bip) sesini duyuncaya kadar bekleyin. Bu ses kıvırma işleminin tamamlandığını belirtir.

4. Adım: Bip sesinden sonra Hairens Otomatik Saç Maşasını dik bir şekilde aşağı doğru çekerek saçınızdan ayırın. Saçlarınızın harika bir şekilde dalgalandığını görebilirsiniz.


 


Kısa Saçlar - Kalın ve Geniş Dalgalar

Hairens HRS-320 Otomatik Saç Maşası ile saçlarınıza hacim kazandırın.
Maşanızın düşük ısı seçeklerini seçerek ısıtma panelini başınıza yakın dik bir açıyla tutun. Kıvırma düğmesine basın ve saçı yakalayarak ısıtma panelinin kıvırmasını sağlayın. Düğmeyi bıraktıktan sonra bip sesini duyduğunuzda maşayı aşağı doğru indirin.


Orta Uzunluktaki Saçlar - Su Dalgası

Hairens HRS-320 ile Kuaför salonları kalitesinde spiral, su dalgası formunu yakalayın.
Maşanızın ısıtma panelini başınıza yakın dik bir açıyla tutun. Kıvırma düğmesine basın ve saçı yakalayarak ısıtma panelinin kıvırmasını sağlayın. Düğmeyi bırakın. 4-7 saniye bekledikten sonra bip sesini duyduğunuzda maşayı aşağı doğru indirin.


Orta ve Uzun Saçlar - Okyanus Dalgası

Saçlarınızda okyanus dalgası formu yaratmanın en hızlı ve kolay yolu...
Maşanızın ısıtma panelini başınıza yakın dik bir açıyla tutun. Kıvırma düğmesine basın ve saçı yakalayarak ısıtma panelinin kıvırmasını sağlayın. Düğmeyi bırakın. 1-2 saniye bekledikten sonra bip sesini duyduğunuzda maşayı aşağı doğru indirin.

 

Detaylı Kullanım Talimatı

1. Saç maşasının fişini uygun bir şebeke prizine takın. Güç düğmesine basın ve açın. Bip sesi ile LED ekran paneli yanacak ve 180 °C olarak ilk ısı değeri gösterilecektir. Sıcaklık değeri 120°C ile 220 °C arasındadır. 5 farklı dönme hızı ayarı bulunmaktadır. 3 ile 12 saniye arası bekleme zamanı uyarı sesi mevcuttur.

2. Cihaz İlk açıldığında açılan gösterge panelinde 180 °C derece ayarını "+" ve "-" düğmelerine basarak 10 'ar derece değiştirebilirsiniz. Daha kıvrımlı veya sert saçlar için daha yüksek derece seçilmesi önerilir.

3. Cihaz üzerindeki "M" tuşuna basıldığında cihazın başlık kısmının döndürme hızı göstergesi görüntülenir. Göstergedeki "R" harfi Rotate (Döndürme) ifadesidir. 1 den 5 'e kadar olan değerleri değiştirerek başlığın dönme hızını belirleyebilirsiniz. Küçük değer daha yavaş, büyük değer daha hızlı için seçilir.

4. "M" tuşuna ikinci kez basıldığında bekleme zamanı uyarı sesi ekranı gelecektir. Göstergede "T" harfi görünecektir. "T" harfi Time (Zaman) ifadesidir. 3 ile 12 saniye arası seçilebilir. Varsayılan değer 3 saniyedir. Bu "Bip" sesi cihazın başlık kısmı dönderilip bırakıldıktan/durduktan sonra başlayarak geçen süreyi ifade eder ve sürenin tamamlandığı konusunda uyarı amaçlıdır. Örneğin 8 değeri seçildiğinde başlık dönüp durduktan sonra 8 saniye sayar ve "Bip" sesini verir. Sesi duyunca saçınızı çıkarabilir ve diğer parçaya geçebilirsiniz.

5. Bir elinizle cihazı tutarken diğer elinizle şekil vereceğiniz saç tutamını tutunuz. Cihazı vücudunuza paralel, yere dik açıyla tutunuz. Az miktarda saçınızı tutup cihazın yakalama alanına koyun ve döndürme düğmesine basarak cihazın tuttuğunuz saç tutamını başlığa sarmasını sağlayın. Saçınızın kök kısmını değil, uç kısımlarını sarın ve uygun sürede bekledikten sonra cihazı aşağı doğru indirerek saçınızı çıkarın. Bu işlemi ideal etkiyi elde edene kadar diğer saç tutamlarına da uygulayınız.

6. Bu cihaz son çalışma anından itibaren açık bırakılması durumunda 60 dakika sonra kendini kapatacaktır. Sadece tekrar güç düğmesine basılması durumunda ısınmaya başlayacaktır.

7. Şekillendirme işleminiz sona erdikten sonra cihazın güç düğmesine 3 saniye basılı tutarak cihazı kapatın ve fişten çekin.

Merhabalar, Hairens otomatik saç maşası uzun saçlar ve orta boy saçlar için 2 farklı model olarak üretilmiştir. Omuz hizasından kısa saçlarda Hrs-320, omuz hizasından uzun saçlarda Hrs-430 modelini öneriyoruz. Hrs-430 modeli 32mm genişliği sayesinde daha geniş dalgalar oluşturur. Kalın ve doğal bir dalga isterseniz ve saçlarınız omuz hizasından daha uzun ise Hrs-430 modelini tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda HRS-430 modelinin ısıtma paneli 2cm daha uzundur, bu sayede uzun saçları en dipten uçlara kadar kalın tutamlar ile kusursuz ve hızlı bir şekilde sarabilir. Yalnız çok geniş olduğu için 430 modeli kısa saçlarda kullanışlı değildir. Omuz hizasından kısa saçlar için tavsiye edilmez. Hrs-320 modeli 25mm genişlik sayesinde omuz hizasına kadar saçlar için daha uygun bir dalga genişliği sağlar. Bu genişlik hem dalganın kalıcılığı hem de saç boyuna göre uygunluğu için önemlidir. Saçlarınız omuz hizasından daha kısa ise Hrs-320 modelini öneriyoruz.

Hairens HRS-430 Otomatik Saç Maşası Farkı nedir

Merhaba Zühal Hanım, mutlu günlerde kullanmanızı dileriz. İlginize için teşekkürler.

Anlatılmaz yaşanır alın yaşayın...

Merhaba Eylem Hanım, Hrs-430 otomatik saç maşası bu üründen daha uzun ve geniş başlığa sahiptir.
Aşağıdaki bağlantı üzerinden Hrs-430 model ürünü inceleyebilirsiniz.
Açıklama kısmında ürünün detayları mevcuttur.
https://www.modapedia.com/kozmetik-kisisel-bakim/hairens-hrs-430-otomatik-sac-masasi.html

Sitenizde aynı üründen iki seçenek var ve fiyatları farklı? Farkları ne(ler)

Tuğçe hanım maalesef sadece aras kargo ile anlaşmalıyız.

Merhaba, 08508409910 no'lu müşteri hizmetleri destek hattımızı arayarak üye olmadan sipariş verebilirsiniz.

Aras kargo dışında başka bir kargo ile gonderim yapabilirmisiniz?

Ben üye olmadan sipariş vermek istiyorum

Süper,ilk kullanımda 10 dk da orta boy saçlarımı dalga yaptı,kolum yorulmadı,elim yanmadı,çok hızlı ve pratik,tek eksiği taşıma çantası yok,sitenin hızlı ve sağlam gönderisinden de memnunum zaten iletişimleride güzel,güvenerek alabilirsiniz

Merhaba, güzel günlerde kullanmanızı dileriz. İlginize teşekkürler.

Ürün 2 gün içinde ve gayet güzel paketlenmiş bir şekilde elime ulaştı. Maşa yapmayı hiç beceremeyen biri olarak bu ürün oldukça işimi kolaylaştırdı artık 10 dakika içinde saçıma harika bukleler yapabilirim. Ürün 10 saniye içinde ısınıyor ve oldukça pratik. İyi ki almışım teşekkürler Modapedia

Merhaba, indirimler için mağazamızı takip etmeye devam edebilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.

Merhaba
Black friday indiriminiz olacak mı☺️

Modapedia son derece güvenilir bir ardes. Ürün zaten şahane. Ürünü aldığım tarihte diğer sitelere göre fiyat açısından daha uygun diye almıştım. İade/değişim işlemleri konusunda modapedia son derece ilgiliydi. Müşterisinin yanındaydı. İlk alışverişmdi çok memnun kaldım.

Dümdüz saçlarıma bu kadar kolay ve hızlı şekil veren bir alet bulduğuma inanamıyorum. Klasik maşalarla mukayese etmez. Kuaförde beklemeye de son. 10 dk da dalgalı ; kırık fönlü saçlar elde edebilirsiniz:)

Merhaba, İnternet sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde Kapıda Ödeme avantajından faydalanabilirsiniz.

Ben kart kullanmıyorum kapıda ödesem olurmu

Merhaba, ürünü kullanmadığınız takdirde teslim aldıktan itibaren 14 gün içerisinde koşulsuz iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır. İlginize teşekkür ederiz.

Memnun kalmadığımız taktirde iade edebiliyor muyuz? O süreç nasıl işliyor, bilgi verirseniz sevinirim.

Ürünü çok başarılı buldum . İlk kullandığımda tam nasıl kullanacağını anlamadığımdan istediğim verimi alamadım sonra telefon desteği ile tam nasıl kullanmam gerektiğini anladığımda çok rahat kullanmaya başladım . Başarılı bir ürün

Muhteşem ürün, çok pratik. Alın, aldırın.

Merhaba. Aras Kargo firması ile anlaşmalı olarak çalışmaktayız.

Hangi kargo sirketiyle gönderim sağlıyorsunuz

Pek umutlu değildim daha önce benzer şeyler alıp göründüğü gibi çıkmadığı için. Fakat bu ürün gerçekten çok kullanışlı, ilk denemede sonuç almak inanılmaz. Tavsiye ediyorum hem de ısrarla.

GittiGidiyor'dan aldım.. Muhteşem bir alet. Kullanmadan önce lütfen video izleyin. İnanılmaz rahatlık ve şahane saçlar.

Merhaba. Sipariş oluşturmak için ürün sayfasında yer alan "Sepete Ekle" butonuna tıklayarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.

Nasıl temin edicez

Tek kelimeyle mükemmel. dalgalı saçı sevmeyip yıllarca düz sacla gezen annem bile bayıldı ürüne. verdiği su dalgasına saçımın parlaklığını yitirmemesine bayildik. normal masa yapınca saçlarım mat ve kalıp gibi dururken şimdi canlı ve aşırı dogal dalgalar oldu.

Urun 3 gün içinde geldi gerçekten gösterildiği gibi, saç dolama dolaşma olmuyor. makine kontrolü elinizde zaten durdurmak elinizde. hiç bir sıkıntı yok teşekkür ederim iyi calismalar

Evet, kapıda ödeme mevcuttur. Ödeme aşamasında Kapıda Ödeme seçeneğini seçebilirsiniz.

Kapıda ödeme mevcutmudur kıredi kartı kullanmıyorum

Merhaba, Hrs-320 Otomatik Saç Maşasını hem uzun, hem de kısa saçlarda kullanabilirsiniz. Ürün başlığı 25 mm. olduğu için iri bukleler elde edersiniz. Saçlarınızda afro tarzı bir kıvırcıklık elde etmek için daha ince başlıklı maşalar kullanmanız gerekir. Detaylı bilgi için 08508409910 no'lu telefondan müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Merhaba. Bu maşa ile uzun saçta kıvırcık bukleler elde edebilir miyim?

Merhaba, ürün kulak hizasındaki kısa saçlarda da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kısa saç uygulama videosu için ürün açıklama kısmını inceleyebilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.

Kisa saci da sekillendirebiliyor muyuz rahatlikla saclarim kulak hizasinda

Hiç tereddüt etmeden alın. Muhteşem ötesi bir ürün. İnanılmaz hafif ve pratik

Alır almaz denedim 10 dk sürmeden harika bukleler oldu mucizevi bir ürün. Kesinlikle tavsiye ederim.

Evet, saç şekillendirme cihazlarını taksitle alabilirsiniz. Ürünleri sepetinize ekledikten sonra ödeme sayfasında geçerli kredi kartlarını ve taksit seçeneklerini bulabilirsiniz.

Taksitli alabiliyor muyuz acaba çünkü birkaç ürün alacağım ve hangi karta geçerli bilgilendirebilir misiniz?

Evet aynı sonucu alabilirsiniz.

Keratin bakımı yapılmış saçda da kullanım sonucu aynı mı?

Ürünü çok beğendim. alalı 1 ay bile olmadan düşürüp kırdım, modapediayı arayınca yardımcı oldular, ürünü tamir ettirip tekrar yolladılar, çok teşekkür ederim, hiçbir zorluk da çıkarmadılar.

Çok kullanışlı çok güzel bir ürün. Hiç düşünmeden alabilirsiniz, çok kısa zamanda çok güzel bir saç ile çıkabilirsiniz. Teşekkürler Modapedia.

Ürünü geçen aylarda aldım. Alırken yorumları okumama rağmen yine de tereddüt ettim. Fakat ürünü çok beğendim, çok pratik, severek kullanıyorum. Kısa sürede çok doğal dalgalar yapıyor. Düşünmeden alabilirsiniz.

Merhaba, Modapedia.com üzerindeki tüm fiyatlar günceldir. İlginize teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz.

ben bu ürünü yeni gördüm. şu anki fiyatı hala geçerli mi acaba

İlk defa aldığım bir ürün için yorum yapma gereği hissettim. Ürün gerçektende çok çok iyi, pratik, kullanımı kolay, saça çok kısa bir sürede şekil veriyor. sizin bir şey yapmanıza gerek kalmıyor. saçı yakalıyor kıvırıyor. Omuz boyundaki saçımı 10 dakikada tamda istediğim şekilde dalga yaptı. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Ürünü kullanmaya başladım tek kelimeyle süper, maşa kullanmasını beceremeyen birisi olarak bu ürünle gerçekten kuaförden çıkmış gibi oluyorsunuz ve çok kısa bir sürede. almakta tereddüt yasiyanlara tavsiye ederim

Merhaba, HRS 320 otomatik saç maşasında iyon özelliği mevcut değildir. Tüm saç tiplerinde rahatlıkla kullanım sağlanabilir. Olumlu geri dönüşünüz için teşekkür eder, iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

Merhaba seramik olduğu belirtilmiş ancak negatif iyon özelliği olup olmadığını göremedim bu konuda da bilgi verirseniz sevinirim. Bu arada ürünü aldım çok memnunum. Gercekten çok pratik. Saçlarım uzun kalin telli ve çok sık olmasina rağmen daha kısa sürdü ve ertesi güne de kaldı:) teşekkürler

Modapedia sitesine hızı için teşekkürler..Gerçekten fiyatını hakeden bir ürün..çok kullanışlı ve pratik..Benim gibi el becerisi olmayanlar için nefis..

Cumartesi sabah siparis verdim. Ogleden sonra kargoya verildi. Pazartesi elime ulasti. Oldukca kolay kullanimli. Begendim. Tavsiye ederim.

Merhaba, HRS 320 otomatik saç maşa ürünü hem ince telli hem de kalın telli saçlarda rahatlıkla kullanılabilir. Saçlarınızı maşaya sardıktan sonra eğer hafif dalgalar istiyorsanız kısa süre bekletip saçınızı maşadan çekebilirsiniz. Belirgin bukleler isterseniz biraz daha fazla maşada sarılı tutmanız yeterli olacaktır. Son sistem maşa özelliklerine sahip olduğu için ürün kullanımı pratik ve kısa sürede sonuç alabilme durumu söz konusudur. İlginize teşekkür ederiz.

Benim saçlarım kalın telli,kullanırken zor olurmu? Aynı zamanda nasıl oluyor da anında bukleler oluşuyor.Gerçekten videodaki gibi hemen bukle elde ediliyormu, ürün ısısı diğer maşalardan farksız,diğer maşalar ile sarıp beklerken bunda nasıl beklemeden anında bukleler oluyor ,bilgi alabilir miyim

Hayatımda kullandigim en pratik en kullanışlı maşa, urun bugün geldi hemen denedim. Tek kelime ile efsane. Bir daha kırık fon için kuaföre gitmem. Cok teşekkürler beni bu urun ile tanistirdiginiz icin. Hemen alın, hiç düsünmeyin.

Merhaba, HRS 320 otomatik saç maşası hem ince telli hem de kalın telli saçlarda rahatlıkla kullanılabilen bir üründür. Kapıda ödeme olarak veya sitemiz üzerinden kredi kartı ile ödeme sağlayarak alışveriş yapabilirsiniz.

Merhabalar benim saçlarım çok inçe telli ve düz böyle bukle yapar mı saçımı rahatlıkla kullanabilir miyim ayrıca ödeme seçenekleri nelerdir

Merhaba, Açıklama kısmındaki uygulama videoları arasında kısa saç uygulama videosu mevcuttur. Kulak altı hizasındaki tüm kısa saçlarda ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için 08508409910 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Kısa saça uygun mu acaba

Merhaba, kıvırcık saçta uygulama videosu mevcuttur.
Bağlantı üzerinden izleyebilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=fkhhRLMBWGg
Kıvırcık saça maşayı direkt uyguladığınızda saçlarınız kabarık ise kabarıklığını alacak ve iri olmayan, sık görünümlü dalgalar/bukleler oluşacaktır. İri su dalgası görünümü istiyorsanız mutlaka bir kat fön çekmeniz veya saçlarınızı düzleştirmeniz gerekmektedir. Detaylı bilgi için 08508409910 no'lu telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürünü gördüm çok hoşuma gitti, almak istiyorum fakat saçlarım kivircik ve kalın telli. olumlu sonuç alır mıyım bilemedim. saçı bu şekilde olanların yorumunu da göremedim

Geri bildiriminiz için teşekkür eder, iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

merhaba, öncelikle ne alırsam alayım herşeyin en kalitelisini alan bir insanım. ürünü iki gün önce sipariş ettim, ürün elime oldukça özenli bir şekilde ulaştı. evet bende markayı ilk defa duyduğum için ve elimde fazlasıyla alet olduğu için alırken tereddüt ettim, ama şunu söylemeliyimki kesinlikle çok beğendim çok pratik. insanı kesinlikle yormayan tam da istediğim gibi şekillendiren bir ürün. bu anlamda üretici firmaya teşekkür ederim büyük kolaylık. bütün bayanlara tavsiye ediyorum..

Merhaba, bağlantı üzerinden iade koşulları hakkında bilgi alabilirsiniz. https://www.modapedia.com/iade-garantisi-ve-kosullar.html
Keyifli alışverişler dileriz.

Memnun kalmadığımızda iade hakkı varmıdır ürünü ona göre sipariş vericem

Muhteşem bir alet. Aldigimdan bu yana sadece kendim yapıyorum saçımı. Kuaforden bile güzel. Kesinlikle tavsiye ederim.

Yıllardır aradığım ürün diyebilirim. Kesinlikle muhteşem ve çok pratik.

Ürünüm geldi, özel kutusunda teslim aldım. Hemen denedim, ve hayrete düştüm. Bu kadarını beklemiyordum, çokkk rahat, ergonomik, zamandan tasarruf, ayrıca düğünlerde kızımla beraber kuaföre vereceğim 100-150 tl maddi tasarruf.. her seferinde kuaföre vereceğiniz parayı zaten misliyle çıkarıp, hep elinizin altında olur . Düşünmeden tereddütsüz alın derim.. Ayrıca, site, kargolama hızlı ve güvenliydi.. Teşekkürler modapedia..

Amerika'daki voltaj sistemiyle ilgili tam olarak bilgi sahibi olmamak üzere şunu söyleyebiliriz: Muhtemelen kullanırsınız ama olmaması durumunda da 110-220 Voltaj Çevirici aparatlar bulunmaktadır. Bu aparatların yardımıyla kullanabileceğinizi düşünüyoruz. Gerekirse voltaj çevirici apartlarına bakabilirsiniz.

Merhaba, HRS 320 otomatik saç maşasısın ısı aralığı 120°'den - 220° dereceye kadardır. Saçlarınızın yapısına göre istediğiniz aralıkta kullanım sağlayabilirsiniz.

Kaç volt aralığında çalışıyor ,almak istiyorumda

Merhaba, HRS 320 otomatik saç maşanın başlık çapı 25 mm'dir.

Merhaba maşa kalınlığı nedir acaba

Merhaba, olumlu yorumunuz ve geri dönüşünüz için teşekkür eder iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

Ben bu urunu 2 sene once almis olmalıyım. Videoyu izleyip almistim. benim saclarım cok ince telli oldugu icin pek fon tutmaz. Ayrıca normal tip maşalar ile de ugrasamam, yapamam. Ama bu urun bir harika. Bence su ana kadar tasarlanan en akıllıca sac masası... Basit mantık, ama işleyen super bir mantık. Ikıyone donen bir basligi var, ice disa lule yapabiliyorsunuz. Lule yaptıgınız kısmı tekrar tekrar sarabiliyorsunuz. en fazla 10 dakika ama saciniz ince telli ise 5 dakikada cok dogal bukleler oluyor. Kuaforde maşa yaptırmış gibi kalıp gibi degil, dogal yumusacık dalgalar oluyor. Ben akabinde sac spreyi kullanıyorum biraz. Saclarım ince telli oldugu icin. Bence hic dusunmeden alın. Wag maşasını da siparis ettim. suphem yok ki o da superdir...

Merhaba, HRS 320 otomatik saç maşamızın aparatları kutularının içinde adet miktarına göre gönderilmektedir. Kaybolması durumunda bizden yeni başlık temin edebilirsiniz.

Makina bende var hic kullanmadim şu siyah baslgini kaybetmisim acaba sadece baslgi satin alabilecegim biyer bilen varmidir

Sayın Şenay, öncelikle geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.
Olumlu/olumsuz yorumlarınız mağazamız için önem taşımakta ve müşteri memnuniyeti kapsamında değerlendirilmektedir.
Hairens markalı tüm saç şekillendirici ürünler 2 yıl boyunca garantilidir.
Türkiye'de 30 İl'de servis ağımız mevcuttur. Merkez yetkili servis yönlendirmeleri ise mağazamız aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Bu sayede müşteri hizmetleri departmanımız servis işleminizin takibi, sürecin hızlandırılması ve servis işleminizin sorunsuz çözülmesi konusunda size destek sağlayabilmektedir. Sorularınız için 08508409910 numaralı telefondan bizleri arayabilir veya destek@modapedia.com e-posta adresinden bize yazabilirsiniz.

Ürünüm de birkaç şanssızlık yaşandı ve çok hızlı giderildi. Servis için direk modapedia ya göndermemi istediler. Sattığı ürünün arkasında olan bir firma. Hiç şüphe duymayın alırken, on defa saçınızı yaptığınızda parasını çıkarıyor zaten. Çok güzel ve pratik bir ürün. Teşekkürler modapedia.

Makineye alışınca daha pratiklesiyorsunuz ve gercekten 10dk da doğal bukleler. Kısacasi çok iyi.

Merhaba, rica ederiz iyi günlerde kullanmanız dileği ile bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Cok pratik,çok beğendim.hemen gönderdiğiniz için çok teşekkür ederim.

Merhabalar. Dün öğle verdiğim sipariş bugün sabah elime geçti düzgün bir şekilde. Elimde çok fazla ve iyi markalarda saç şekillendirici var. Ama bunun kadar pratiğini kullanmadım. İlk denemede bile 10 dk da yormadan ,harika doğal görünümlü bukleler yaptı. Çok beğendim. Teşekkür ediyorum.

Merhaba, 30 ilde servis ağı mevcuttur. Garanti belgesinin arkasında servis noktalarını bulabilirsiniz. Sitemizde satılan tüm elektronik ürünler 24 ay garanti kapsamındadır. Oluşabilecek herhangi arıza durumunda tarafımıza bilgilendirme sağlayarak servis işleminiz bizim tarafımızdan başlatılacaktır.

Servisi var mı ürününün?

Merhaba Rüya Hanım, müşteri hizmetlerimiz sizlere her konuda destek olmaktadır. Soru ve sorunlarınız için bizi aramanız yeterlidir. Geri bildiriminiz için ayrıca teşekkür eder, iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

Ürün elime ulaştı arızalıydı firmayı aradım çok kibar ve ilgiliydiler ürünü göndermemi yerine yenisini göndereceklerini söylediler, ürünü gönderdim gerçekten hemen yerine yenisini gönderdiler..ayrıca maşa harika bi ürün

Çok pratik bir ürün. Açıkçası yaklaşık 1 sene düşündüm alıp almamak için ürün nasıl gelir, gerçekten iyi midir diye. Ve aldım. Yaklaşık 1 hafta oldu ürün elime ulaşali. 2 kere kullandım. Benim saçlarım orta boy hafif dalgalı ve sık bu nedenle Saçlarımı ayırarak yaptım 15 dakikamı aldı. Ben sonrasında sprey gibi herhangi bir ürün kullanmadığım hâlde gün içerisinde bozulma olmadı saçlarımda. Ertesi güne dalgası kalıyor fakat bir düzeltmek gerekiyor. Ben sevdim ürünü.

Ürünü kargodan kendim almak istedim, bugün aldım ürünü henüz kullanmadım ama ürün özel bir kutuda gayet intizamlıydı. faturasıyla geldi teslim oluncaya kadarki süreçte firma çalışanları ilgili ve kibardı. iyiki bu ürünü bu firmadan almışım. çok araştırdım diğer sitelerdeki faturasız ürünleri iyiki almamışım. firma çalışanlarına teşekkür ederim yolunuz açık olsun önünüz açık ama reklamınızı yapmanız gerek saygılar.

Sac maşasını alalı 2 yıl oldu. Benden sonra 4 arkadasım daha aldı. Hepimiz bayılarak kullanıyoruz arkadaşlarım bana dua ediyorlar resmen :) teşekkür ederim harikulade bir ürün!

Tek kelimeyle harika. Gecen yaz başka siteden almiştim, her çesit maşam var onlar çöp oldu. Bu maşa süper. Düşünmeden alın. Gür, uzun saçlarim 15 dk. kuaförden cikmis gibi, yorulmadan !!!

Sayın Begüm, plastik parçayı dönen başlığının herhangi bir dişine takabilirsiniz. Amacı, saçın daha iyi sarılmasını sağlamak ve seramikten kaymasını önlemektir.

Merhaba kutunun icinden kaucuk tarak dislisi gibi bir parca cikti. ne ise yaradigini anlamadim. saci saran taraklarin birinin uzerine mi takiliyor, bilgi verirseniz cok sevinirim. Kullanim kılavuzunda parca ile ilgili bilgi yok.

Merhaba, ürün elime geçtiğinden beri sürekli kullanıyorum. Kullanımı çok kolay, el becerisi iyi olmayanların bile rahatlıkla kullanabileceği bir ürün. Siparişim elime kısa surede ulaştı. Paketlemesi iyiydi. Çok memnun kaldım. Saç düzleştirici tarak ya da twin power tarağında kararsiżim. İkisinden birini almayı düşünüyorum. Teşekkür ederim modapedia
.

1 veya 1 buçuk yıldır bu maşayı takip ediyorum bir ara bulamadım gidip başka maşa aldım şuan o paraya çok üzülüyorum. nihayet bunu da aldım :) geldi bir gün sonra kullandım harika muhteşem gerçekten kolay yapılıyo ve kalıcı. hemen bozulmuyor. ilk acemiligimde bile guzel oldu ilerde harikalar yaratirim... özellikle saclarimi yaptıktan sonra yorum yapiyorum, tereddut edenler varsa HİÇ çekilmesinler modapediadan 3. Alışverişim oldu ilgileri alakaları cok iyi güvenle alış-veriş yapiyorum ve teşekkür ediyorum bol kazançlar

Dün siparişini verdiğim ürünü az önce teslim aldım. İş yerinde olduğum için açıp deneme şansım malesef yok. Çok merak ediyorum. Denedikten sonra tekrar yazmayı düşünüyorum. Kargom 1 günde teslim edildi bu çok güzeLLL. Tek sorun kargonun ezilmiş ve çokça hasar görmüş olması. Cihazda sıkıntı olmadığı ve beklentimi karşıladığı sürece zaten iade düşünmediğim için bu durum şuan benim için bi sorun teşkil etmiyor. Akşam denedikten sonra tekrar yazacağım...

Sipariş verdiğim urun bugün geldi. Hemen kullandım. Inanılmaz güzel pratik ve hızlı. İyi ki almışım. Teşekkürler.

Merhaba, 08508409910 numaralı telefondan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Kapıda ödeme mevcuttur.

Sipariş vermek istiyorum ama ödeme seçeneğini bulamadım internetten pek anlamıyorum umarım kapıda ödeme vardır

Hızlı gönderi için çok teşekkür ediyorum. Hayatımda iyiki dediğim ürünlerin başında geliyor şu anda. Beni yormadan çok hızlı bir şekilde işimi hallediyorum. Herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.

Sayın Filiz, ürünün açıklama kısmında kısa saçlar için uygulama videosu mevcuttur. Sayfayı incelemenizi rica ederiz.

Acaba kısa saçlar da ürünü kullanabilir mi

Sayın Işıl, geri dönüşünüz için teşekkür eder, iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

Ben alıp kullandıktan sonra saçlarımı gören herkes sipariş ediyor. Sayemde datış rekorları kıracaksınız.

Sayın Eda, geri dönüşünüz için teşekkür eder, iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

Harika bir ürün çok memnun kaldım.

Ürünü 4 ay önce aldım çok kaliteli ve güzel bir ürün evde olması gereken bir ürün ben çok memnunum ürünü hiç düşünmeden alınması gereken bir ürün.kesinlikle memnun kalınıyor.

Sayın Özlem, geri dönüşünüz için teşekkür ederiz. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Mrb ürünüm dün geldi akşam önce bi denedim ama tam doğru kullanamadım biraz önce inanın tam 17 dk da bütün saçım bitmişti ayrıca saçım çok uzun belimde ama harika oldu ve ben de almadan önce burdaki yorumları okudum bnm için çok önemli olduğu için bende özellikle yazmak istedim emin olun çok pratik tüm samimiyetimle söylüyorum çok kolay ve bakıma önem veren bayanların muhakkak alması gereken bir urun
Çok teşekkür ederim ilginize şimdi sırada sac duzlestiricim var

Sayın Öznur, alışveriş yapmak için öncelikle üye olmanız gerekir. Üye olduktan sonra ürün sayfasında SEPETE EKLE butonuna tıklayarak alışveriş yapabilirsiniz veya 0850 840 99 10 no'lu telefonlarımızdan müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla sipariş oluşturabilirsiniz.

Almak ıstıyorum ama beceremedım uye degılım

Merhabalar
Çok korkarak sipariş vermiştim ama internette bloggerların yorumlarını videolarını seyredip bir cesaret aldım ve iyi ki almışım gerçekten super bir ürün önümüzdeki aylarda bir iki adet daha almayı düşünüyorum hem hediye vermek için hem de yedek olsun diye azcık daha fiyatı düşmesini bekliyorum . Bu arada Modapedia’ dan ilk siparişim bir sıkıntı yaşamadım bu sebeple de mutluyum, saçlarım kısa olmasına ragmen harika dalgaları tek elle yapabildim , mucize gibi

Bende yorumlara çok dikkat eden biri olarak yazmak istedim. İki gün önce sipariş verdim bu gün elime geçti. Gelir gelmez denedim. Kesinlikle başarılı ve herkesin kullanabileceği kolaylıkta. Ürün kaliteli ve şık. Almak istiyorsanız hiç düşünmeden alabilirsiniz.

Hayır, herhangi bir şekilde zarar vermez. Her türlü kaynakla beraber kullanabilirsiniz.

Merhabalar..ben nano ring kaynak saçınızdan kullaniyorum su an..bu sac maşası saçıma zarar verir mi acaba?

İş günler içerisinde saat 16.00 'a kadar verilen siparişler aynı gün gönderilir. Teslimat süresi 1 ile 3 iş günü arasında değişebilmektedir. Detaylı bilgi için 0850 8409910 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Bugün sipariş verdiğim takdirde ürün en geç ne zaman ulaşır? Teslimat adresini ona göre belirlemem gerekiyor.Teşekkürler

Süper bir urun aldım kullanıyorum çok memnunum tereddüt eden arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim hiç düşünmeyin alin.

Yoğun talep sebebiyle tüm stoklarımız tükendi fakat önümüzdeki ay yeniden stoklara girecektir. Bizi takip ediniz. Yukarıdaki "Stoğa girince beni bilgilendir" kutucuğuna mail adresinizi yazarsanız stoğa girdiğinde sizi bilgilendireceğiz.

Ne zaman gelir bu ürün. Yada gelirmi gelmez mi

Sayın Huzur, 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde "Kapıda Ödeme" ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz.

Kapıda ödeme varmı

Normalde saçınıza hiçbir şey sürmeden yapılıyor fakat siz kendi saçınıza göre denemeler yapıp nasıl olduğuna bakabilrisiniz.

Iki tane alinca indirim oluyormu saclarim omuzlarda sac kopuyu kullanipta yapsak kaliciligi uzun olurmu makineye zarar verirmi

Maşanın ucundaki parça ısınan plakanın başınıza değmemesi için bir aparattır. Dilerseniz aparatı çıkararak kullanabilirsiniz. Müşterilerimiz tarafından genellikle aparat olmadan kullanımın daha kolay olduğu söylenmektedir.

Merhabalar. Ürünü yeni aldım. Maşanın ısınan kısmına temas eden plastik bir parça var. Videodan anladığım kadarıyla onu olduğu gibi bırakmak gerekli. Ben acaba çıkarılacak mı diye düşünmüştüm. Bilgi ricası ile teşekkürler

Gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir ürün.çok memnun kaldım

O kadar güzel yorumlar varki dayanamadım şimdi sipariş verdim.ürün elime geçer geçmez hemen denicem ve buraya yorumumu yazıcam iyi günler herkese

Sayın Figen, geri bildiriminiz için teşekkür eder, iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

Siparis verdim bir gunde elime ulasti. Inanilmaz guzel, cok kolay sekil veriliyor verdigim parayi sonuna kadar hak ediyor. Tavsiye ederim.

Sayın İrem, geri bildiriminiz ve yorumunuz için teşekkür ederiz. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Daha dün verdiğim sipariş bugün elime ulaştı, maşa çok kullanışlı ve tam istediğim gibi dalgalar yapıyor. Çok teşekkürler :)

Sayın Necla, fiziki satış noktamız bulunmamaktadır. İnternet sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde kredi kartı ile tek çekim yapabilirsiniz. N11, GittiGidiyor, HepsiBurada gibi e-ticaret sitelerinde bulunan mağazalarımızda ise taksitli alışveriş seçenekleri mevcuttur. İlginize teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz.

Bu ürünü almadan önce herhangi bir satış noktanız , mağaza vs... varmı gidip denemek istiyorum. Ayrıca ödemesinde taksitlendirme yapılıyormu. Teşekkürler

Merhaba. Hrs-320 otomatik saç maşası ürününü küt saçlarda rahatlıkla kullanabilir ve kalıcı sonuçlar alabilirsiniz. Ürün sayfasının "açıklama" kısmında küt saça uygulama videosu mevcuttur.

Küt saclara hatta daha kisa saclarda kullanimi nasil olur acaba

Sayın Zehra, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Merhaba arkadaşlar bugün ürünümü teslim aldım hemen denedim çok memnun kaldım. Muhteşem. Tavsiye ederim.

Arkadaslar herkese şiddetle tavsiye ederim süper bi ürün 30 saniyede harikalar yaratiyosunuz yeminle

Harıka bır ürün teşekkür ederim tereddütte kalmıştım fakat kesınlıkle tercıh edılcek ürün korkusuz alabılırsınız mükemmel otesın de ürün kutusu özenli paketlenmıs elıme ulaşti

Sayın Adel Ebru, geri bildiriminiz ve yorumunuz için teşekkür ederiz. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Benim gibi saçı kıvırcık olan ve almak konusunda karasız kalanlar için yazmak istem. Öncelikle şunu söyleyeyim hiç düşünmeden alın verdiğim her kuruş para helal olsun:)
Saçlarım kıvırcık yoğun bir kıvırcığı var. Ben birde düzleştirici tarak aldım ama inanın hiç gerek yokmuş, almasam da olurmuş. Önce onunla düzleştirip sonra bu ürünü kullanırım demiştim ama gerek kalmadı bile. Saçınızı yıkayın temiz olsun saçınız ister kurutma makinesi ile ister kendi haline bırakarak kurutun tabi önce tarayın :) Saçınıza hiçbir şey sürmeyin sonrada maşa ile saçlarınıza istediğiniz bükleleri verin daha ince daha kalın tercih sizin sonuca inanamayacaksınız. Yıllardır gittiğim kuaförüm böyle bukleler yapamadı saçıma:) bu arada benim saçlarım boyalı ve ince telli ufacık bir yıpranma olmadı. 160 derecede kullandım.
Umarım yazdıklarım size bir parçada olsa bilgi vermiştir. Hatta bozulma ihtimaline karşı bitane daha alıp saklasam mı diyorum :))

Ürünü alalı 15 gün oldu ve inanılmaz memnun kaldım. Yapılması gereken tek şey saçınızı iyice kurutup maşanızı yapmak, zamandan yana da çok şanslısınız hemen halledebiliyorsunuz. İki arkadaşıma daha aldırdım. Ürünle ilgili yorumlara çok dikkat eden biri olarak bu mesajı sizlerle paylaşmak istedim gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Sayın Fatma Yılmaz, geri bildiriminiz ve yorumunuz için teşekkür ederiz.

Ben hem düzleştirci tarağı hem de bu ürünü aldım. İlk denememde saçımı önce düzleştirip sonra maşaladım. Elim normalde böyle işlere çok yatkın olmamasına rağmen neredeyse kuaföre eşdeğer bir sonuç elde ettim. Bir sonraki seferde ise akşamdan yıkadığım kuru saçımı doğrudan maşaladım. Saçlarım ince telli ve dalgalı. 10 dakika gibi kısa sürede saçlarımın doğal dalgaları düzgün ve belirgin oldu. Her iki türlü de çok sevdim anlayacağınız :) Modapedia'ya gelince.. Siparişin her aşamasında mesajla bilgilendirildim. Ayrıca kargo ile yaşadığım sorunu çözmemde bana çok yardımcı olan Yaprak hanıma özel teşekkürlerimi iletmek istiyorum. İlgili tavrınız ve sonuç odaklı yaklaşımınız umarım hep devam eder. İşinizde başarılar.

Çok kıvırcık olmadığı sürece dalgalı saçlarda kullanabilirsiniz.

Sipariş Hattı: 0850 840 99 10

Numaranızı gönderebilir misiniz sipariş için

Dalgalı Saçta etkisi nedir?

Modapedia'dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İADE GARANTİSİ & KOŞULLAR sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ürünü beğenmezsek iade edebiliyormuyuz?

Öncelikle ürünüm bana ulasana kadar bilgilendirdiğiniz icin teşekkür ederim.
Pişman olmadan kullanabileceğiniz bir sac masası
Video daki ile ayni
Verdiğiniz parayı hakediyor
Yanma , sacın karışması veya dolaşması gibi sorun yok
Rahat kullanabileceğiniz, kısa sürede sacınıza model verebileceğiniz Harika bir ürün
Kesinlikle tavsiye ediyorum
Tekrar teşekkürler modapedia ailesi...

Sayın Gamze Özkan, geri bildiriminiz için teşekkür eder, güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

Sayın Rabia, geri bildiriminiz için teşekkür eder, güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

Sayın Daisy, geri bildiriminiz için teşekkür eder, güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

Cok tesekkurler :) harika bir ürün çok pratik hak ediyor parasını

Çok kıvırcık olmamak kaydıyla normal dalgalı saçlarda kullanabilirsiniz.

Merhaba saclarim hafif dalgali ve cok elektiriklenen sac tipi, saclarimi düzlestirmeden direk bu ürünü kullansam düzgün sonuç alabilir miyim?

İlk başta insan dolaştıracak zannediyor ama 1-2 kez kullanınca o tedirginlik gidiyor çünkü önü açık olduğu için hiç dolaştırmıyor. Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir ürün. Bugüne kadar kullandığım en pratik saç maşası. İnanın kuafördeki kırık fönün aynısı oluyor.

Kesinlikle çok çok iyi, hiç düşünmeden alin. Çok kaliteli, bu kadar beklemiyordum. Hemen gelince arkadaşımın saçını yaptık, tam anlamıyla kırık fön oldu. Hem de beş dakikamızı aldı. Müthiş

Gerçekten çok pratik saçım uzun ve gür olduğu halde 10 dakikada doğal dalgalar elde ediyorum. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Urun parasını hak ediyor.

benim numarada arabilirmisins ben bunu istyiorum 05050949818

çok güzel bir ürün,herkese tavsiye ederim. alın pişman olmayacaksınız!!

Sayın Elah, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. İyi günlerde kullanın.

Merhaba, HRS-320 otomatik saç maşası ürününü küt saçlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

süper bir ürün verilen parayı sonuna kadar hakediyor arkadaşlar çok memnun kalacaksınız

Merhaba benim saçlarım küt arkalarda kısa benim saçın için uygun olurmu yoksa param boşa gitmesin çünki hep kısa küt saç kullanıyorum teşekkürler

Hayır. Videodaki gibi doğal kalın dalga yapmaktadır.

Bukleleri ince de yapiyormu

Sayın Defne Esra, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. İyi günlerde kullanın.

Sayın Sezen, geri bildiriminiz için teşekkür eder, iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

benim gibi beceriksiz biri bile maşa yapabiliyor,o kadar güzel bir alet.kesinlikle alın derim.kuaför masrafınız kalmaz

Saçıma hiç elimi bile sürmeden yapıyorum. Bildiğiniz kırık fön gibi oluyor hemde 5 dakikada. İnanılmaz bir ürün. Benden sonra 2 arkadaşım daha aldı.

Tam benim gibi beceriksizler için yapılmış bir maşa. Allah razı olsun. Çok kullanışlı.

Bize 319 TL ye sattınız şimdi 219 lira. Bu yaptığınız hiç hoş değil gerçeketen.

Şuana kadar kullandığım en kolay ve hızlı saç maşası. Kalın ve geniş çok güzel bir dalga yapıyor. Belki inanmayacaksınız ama sadece 4-5 dakikada bütün saçım oldu. Teşekkürler Hairens

Şuan stoklarımızda mevcut. Satın alabilirsiniz. Gecikme için özür dileriz.

Şuan stoklarımızda mevcut. Satın alabilirsiniz. Gecikme için özür dileriz.

Bu ürünüde denedim muhteşem ve doğal dalgalar yaratıyor.herkese tavsiye ederim

Şuan stoklarımızda mevcut. Satın alabilirsiniz. Gecikme için özür dileriz.

hergün bakıyoruz geldi gelecek daha ne kadar bekliyelim saçı hergün topuz yapmaktan gına geldi topla topla dur

uzun zamandır takip ediyorum ve bekliyorum ürünün gelmesini. önce geliş tarihine mart dediniz. nisan-mayıs-haziran şeklinde devam ediyor. en son yorumlarda 22 haziran okumuştum. sonra haziran sonu dediniz. temmuz oldu. galiba ürün hiçbir zaman temin edilemeyecek. mail listesine kaydoldum defalarca ama hiç bilgi gelmiyor. sitenizden saç kurutma makinası ve başka birkaç ürün daha almak istiyorum ama önceliğim bu ürün. bu ürün temin edilirse birlikte sipariş vereceğim ama ürünün bir gün temin edileceği konusunda inancım kalmıyor günden güne. benim çevremde en az 6 kişi alacağız. sitenizdeki yorumlara bakılırsa meraklısı çok. böyle bir talep varken ürün aylardır neden temin edilemiyor? en azından bunu açıklasanız.

Cigerim soldu artik haziranin sonunda stoka girecek dediniz girmedi. Artik girsin su stoga da alalim kanser olduk

mayista haziran diyosunuz haziranda bi 22 haziran bi haziran sonu diyosunuz haziran bitiyo simdi bu hafta sonu dediniz hala yok hergun takip ediyoruz yok yok stokta olmayacaksa tarih vermeyin

STOKLARINIZ NE ZAMAN YENİLENİYOR??

haziran sonuna geldik.. ne zaman geliyor???

Serpil hanım haziran ayının sonunda stoklara girmiş olacaktır. Mail adresinizle birilikte bana haber ver butonundan kayıt yaparsanız sizi geldiğinde bilgilendireceğiz.

Ne zaman gelecek acaba?Haziran ayına girdik ama.

Hairens otomatik su dalgasınin hala stokta olmadigini goruyorum kaldiki mailimi bildirmeme ragmen bilgi gelmiyor ama sayfaya girince urunun tukendigini goruyorum almak istiyorum ne zaman gelecek net bir cevap alabilirmiyim

Lütfen almama yardımcı olun bir türlü alamadım tükendi tükendi bu ne yağ

haziran ayında m mayıs ayındam stoklara girecek.net tarih varmı

HRS-320 Otomatik Saç Maşası mayıs ayı içerisinde stoklarımızda olacaktır. "Bu ürün stoklara girdiğinde bana haber ver." kutucuğuna tıklayarak email adresinizi yazarsanız ürün stoklarımıza girdiğinde email ile bilgilendirilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

merhaba saç maşası ne zaman geldi de tükendi benim haberim olmadı sürekli takip ettiğim halde!? :( ne zaman gelir peki?

Selin hamın günlük ve haftalık kampanyalar oluyor. Facebook sayfamızdan bizi takip ederseniz anlık indirimleri yakalayabilirisiniz.

Bir kaç hafta içinde ürün tekrar stoklarımızda olacaktır. Bizi takip etmenizi rica ederiz.

Merhaba ne zaman temin edilcek ürün belirli bir tarih varmı acaba

Bu ürün ne zaman girecek ne zamandır bekliyorum.kesinlikle almak istiyorum.şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar

Gamze hanım stoklara girdi fakat hemen bitti. Bu ay içinde tekrar stoklara girecek.

Merhaba. mail adresime sürekli ürünün stoklara geldiği haberi geliyor buraya giriyorum maalesef yok. Ne zaman stoklara girecek?

Lutfen bu urunden istiyoorum yardimci olun

Kredi kartına taksit varmı acaba

Merhaba, ürün stoklarımızda tükenmiştir. 0850 840 99 10 numaralı (sipariş ve ürün bilgi alma) hattımızdan bizlere ulaşıp iletişim bilgilerinizi bırakmanız halinde, ürün stoklara girdiğinde bilgilendirme sağlanacaktır.

Bu ürünü her yerde aradım bulamıyorum lütfen yardımcı olun almak istiyorum.

Nezaman temin edebiliriz

ürün tekrar ne zaman gelecek acaba?

Fiyatta indirim olurmu

Garanti belgesi ürünün kutusunun içnde kablonun girdiği bölümdedir. Aynı zamanda faturası da Garanti görevini üstlenmektedir.

Gerçekten harika bir ürün. Hiç tereddüt etmeden alabilirsiniz. Biz 3 kişi denedik maşayi. Hepimizde harikalar yarattı diyebilirim. Sormak istediğim garanti belgesi çıkmadı kutunun içinden. Herhangi bir bozulma kırılma olduğu zaman nasil bi yol izleyebilirim?

Ne zamandan beri fiyatını hemen yukselttiniz

Bu ürünü geçen hafta aldım. İyi ki almışım dediğim bir ürün .Almak için tereddüt edenlere tavsiye ederim.Saciyla uğraşmaya fazla vakti olmayanlar sabah işe giderken saçıma ayıracak zamanım olmuyor diyenler akşam saçınızı yapıp yatarken tepede toplayın sabah açınca yeni fonlenmis gibi oluyor.

Sipariş nasl veriliyor nasl geliyor

Kesinlikle şahane. Tereddüt etmeden alabilirsiniz

Yeni aldım. İlk kullanımda bile çok pratik. Özellikle orta boy saçlar için harika. Tek tek saç alıp maşa yapmak benim için tarih oldu. Herkese tavsiye ederim. Saçları kremleyip kullanın videolardan hiç farkı yok. Fiyatı da kalitesine göre gayet uygun. Fazla düşünmeden alın derim.

netten aldım ve alırken deli şüphelerim vardı boşuna mı diye. muhteşem bir ürün. o kadar pratik ve hızlıca istediğiniz dalgayı verebiliyorsunuz ki ben bile şaşkınım. bu arada kıvırcık saçı soranlar var. arkadaşım bonus saçlı onda yaptık bildiğin pufik tatlı bukleleri oldu. benim saçlarım bildiğiniz pırasa. ince telli ve ne yapsan bozuluyor. bu üründe yapıyorum ertesi güne aynı dalgayla uyanıyorum. mükemmel kesinlikle alın

Kuaför salonumuzda 20 dakika süren kırık fönü 4 dakikaya düşüren alet. Ekşi sözlük gibi oldu biraz :) Tasarlayandan allah razı olsun diyorum.

Ürünün fiyatı ilk baktığımda 369tl di şimdi 219tl fiyatı sonradan tekrar 396TL oldu. Sürekli değişiyor.

meraba ürününüz çok güzel denemek istiyorum.acaba taksit imkanınız varmıdır,varsa kaç taksit yapılıyo.

Hatice Hanım ürünü deneyebilirsiniz. İade için ürünün ambalajı bozulmamış olması ve faturası ile birlikte olmalıdır. https://www.modapedia.com/iade-garantisi-ve-kosullar.html sayfasından detaylı bilgi alabilirsiniz.

İade koşullarında ürünün açılmaması ve denenmemesi koşulları var. Denemeden istediğimiz sonuca ulaşabiliyormuyuz nasıl anlicam. Ürünü almak istiyorum fakat iade koşullarında bilgilendirme yaparsanız memnun olurum.

Ürün son derece kullanışlı.Kullanımı da bir o kadar kolay üretici firmaya teşekkürlerimi sunarım.

Parasını sonuna kadar hak eden bir ürün. Kırık fönün aynısını yapıyor. Normalde 2 güne bir kuaföre 10 lira veriyordum. Şimdiden parasını çıkardı sayılır.

Valla hergün ise giderken sacimi nasıl yapicam diye tasa içinde kaliyordum sacimi güzel bukleler yapmak çok kolay ve güzel iyi ki almışım diyorum verdigim para değer diyorum.tavsiye ederim.arkadaşlar.

Mehtap hanım dalgalı saçlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Fakat kıvırcık saçlarda kullanımı konusunda emin değiliz.

Ertesı günü bıle gönlü saçla uyanmak Harika iste oldu..cok tesekkurler

Bu masayı dalgalı saçlar içinde öneriyormusunuz.
Dalgalı saçlara kullanımı ile ilgili videolar atmanız mümkün mü? Teşekkürler

ilk kulanımda biraz garip ama alışınca güzel. önce bir kaç deneme yapmak gerekiyor. Çok uzun saçlarda öyle videodaki gibi olmuyor. Tutam tutam almak gerekiyor ama yinede diğerlerinden çok daha kolay.

Kaliteli bir ürün. Paketinden bile anlıyorsunuz kaliteyi. Kulalnırken dik tutmanız lazım. Başlığı çıkararak kullanın.Yaptığı dalga demode bir dalga değil doğal bir dalga yapıyor. Biraz fazla bekletince doğal su dalgası, az bekletirseniz kalın okyanus dalgası yapıyor.

Babyliss curl secret otomatik maşa da almıştım bunu bu hairens maşayı da aldım. Arasındaki en önemli fark babyliss de tutamları çok ince ince almanız lazım. O zamanda doğal dalga olmuyor. Bu maşada ise istediğiniz kalınlıkta alabiliyorsunuz. Isısı da kuvvetli olunca hem doğal bir dalga oluyor hemde çok hızlı ve pratik oluyor.
Ayrıca babyliss maşayı ters tutunca saç sıkışıyor içinde.
babyliss curl secret alacaktım ama sonra bunu gördüm. kesinlikle daha pratik.

Bugüne kadar gördüğüm en ilginç saç maşası. Bukleyi hazırlayıp size sunuyor :) Yani gerçekten otomatik. Herkese tavsiye ederim. Kısa saç uzun saç her saça olur bu. Aynısından kuzenime de alacaktık fakat kalmamış. Kuaförlerde yapılan kırık fön gibi oluyor. Bence kuaförlerde bu saç maşasından alıp kullansalar iyi olur.
Çok hızlı ısınıyor ama istediğiniz ısıda ayarlayabiliyorsunuz. Güzel ürün tavsiye ederim.

Çok kolay kullanım olan bir ürün.
Diğer otomatik maşalardan daha kolay ve hızlı.
Yorum yaz

Teslimat

Gün içersinde saat 16.00'a kadar verilen siparişler aynı gün, 16.00'dan sonra verilen siparişler ertesi iş günü kargoya verilecektir. Siparişleriniz en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Türkiye'nin her yerine Aras Kargo ile gönderim sağlanmaktadır. Kargo ücreti 39,90 TL'dir.

Siparişinizin ne zaman gönderildiğini ve kargonuzun hangi aşamada veya nerede olduğunu Modapedia.com 'a kaydolurken kullandığınız e-posta adresinize gönderilir. Siparişinizi verdikten sonra "Siparişler" sayfanızda bulabileceğiniz kargo takip numarasını kullanarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca kargo takip numaranızı ve sipariş numaranızı bildiren bir SMS cep telefonunuza gönderilecektir.

İade ve Değişim Koşulları

 • İade Süresi: 14 Gün
   
 • Doğal saçlarda: Saç üzerinde renk açma, boyama, kesim, ürün üzerine herhangi bir kozmetik ürünü sıkma vb. gibi herhangi bir işlem görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.
   
 • Saç şekillendirme ürünlerinde: Ambalajı bozulmamış, yırtılmamış veya üzerine herhangi bir bant vs. yapıştırılmamış olması gerekmektedir. Ambalajsız ürünler iade alınmaz. Ürün kullanılmamış olmalıdır. Eğer deneme yaptıysanız ürünü temizleyerek sprey veya saç yağından arındırınız.
   
 • Fatura: Faturanız e-fatura olup sipariş verirken kullanmış olduğunuz email adresinize gönderilir. Opsiyonel olarak e-faturanızı iade edilen ürünün kargosunun içerisine koyabilirsiniz.
   
 • İade Kargo Ücreti: İade işlemlerinde alaşmalı olduğumuz kargo firması (ARAS KARGO) ile gönderdiğinizde iade kargo ücreti tarafımıza aittir.  ARAS KARGO ile göndermeniz koşuluyla sizden bir kargo ücreti istenmeyecektir. Anlaşmalı olmadığımız başka bir kargo firması ile gönderdiğinizde tarafımıza oluşacak yüksek kargo ücretleri sebebiyle iade kargonuz teslim alınmayacaktır ve size geri dönecektir. Kanun no: 6502
   
 • Değişim Kargo Ücreti: Değişim işlemlerinde kargo ücreti alıcıya aittir. Satın aldığınız ürün ayıplı veya üretimsel arızalı değilse değişim işlemlerinde kargo alıcı tarafından karşılanır. Kanun no: 6502
   
 • İade Kargo Firması: Ürünü mutlaka anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Kargo firmasına alıcı adı olarak FORBE ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ (Aras Kargo Anlaşmalı Müşteri Kodumuz:1732044310904) adını vermelisiniz. (Aras Kargo hariç diğer kargo firmaları ile göndermeyiniz. Aksi taktirde kargonunz teslim alınmayacak ve size geri dönecektir.)
   
 • Sitemizde satılan saç ürünlerine yapılacak boyama, açma, renk değiştirme gibi işlemlerden dolayı saçta oluşabilecek problemlerden/zararlardan firmamız sorumlu değildir. İşlemi yapan kişi, ya da kuaför sorumludur. Bu işlemlerden herhangi biri uygulanmış ise iade yapılmamaktadır. Ürünler kendi saçlarınız gibi doğal saç olduğu için hatalı yapılan bir işlemde saçlar yanabilir veya yıpranabilir. Bu durum saçla ilgili değildir. Saçı yakan veya yıpratan kuaförün sorumluluğundadır. Aynı şekilde hatalı boya karışımından dolayı oluşacak istenmeyen saç renkleri saç ile ilgili bir kalite sorunu değildir. Tamamen kuaförün hatalı boya karışımından kaynaklanmaktadır. Bazı saç renkleri ise doğal olarak her renge boyamaya uygun değildir. (Siyah saçların platine boyanması gibi) 

 • Ürün değişimi işlemlerinde doğabilecek fark ücretleri Havale/EFT yöntemi ile gönderilmelidir. Banka bilgilerimizi "Nasıl Öderim?" sayfasında görebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Sipariş Takibi & Teslimat ve İptal & İade Şartları sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Modapedia Heryerde!

Modapedia'yı ayrıca Türkiyenin en ünlü platformlarında görebilirsiniz.

Trendyol.com, N11.com, Hepsiburada.com, Amazon.com.tr, GittiGidiyor.com, AliExpress.com ve Ebay.com'da bizi "Modapedia", "Hairens" ve/veya "Forbe" mağaza ismi ile bulabilirsiniz.

advantage 3d Secure
9 taksit
Taksit
Aylık
989.00 TRY
529.36 TRY
358.88 TRY
274.45 TRY
223.02 TRY
189.26 TRY
Toplam
989.00 TRY
1058.72 TRY
1076.63 TRY
1097.79 TRY
1115.10 TRY
1135.57 TRY
axess 3d Secure
9 taksit
Taksit
Aylık
989.00 TRY
530.35 TRY
358.51 TRY
274.45 TRY
223.02 TRY
189.26 TRY
Toplam
989.00 TRY
1060.70 TRY
1075.54 TRY
1097.79 TRY
1115.10 TRY
1135.57 TRY
bankkart 3d Secure
9 taksit
Taksit
Aylık
989.00 TRY
530.35 TRY
358.51 TRY
274.45 TRY
223.02 TRY
189.26 TRY
Toplam
989.00 TRY
1060.70 TRY
1075.54 TRY
1097.79 TRY
1115.10 TRY
1135.57 TRY
bonus 3d Secure
9 taksit
Taksit
Aylık
989.00 TRY
530.35 TRY
358.51 TRY
274.45 TRY
223.02 TRY
189.26 TRY
Toplam
989.00 TRY
1060.70 TRY
1075.54 TRY
1097.79 TRY
1115.10 TRY
1135.57 TRY
cardfinans 3d Secure
9 taksit
Taksit
Aylık
989.00 TRY
530.35 TRY
358.51 TRY
274.45 TRY
223.02 TRY
189.26 TRY
Toplam
989.00 TRY
1060.70 TRY
1075.54 TRY
1097.79 TRY
1115.10 TRY
1135.57 TRY
maximum 3d Secure
9 taksit
Taksit
Aylık
989.00 TRY
530.35 TRY
358.51 TRY
274.45 TRY
223.02 TRY
189.26 TRY
Toplam
989.00 TRY
1060.70 TRY
1075.54 TRY
1097.79 TRY
1115.10 TRY
1135.57 TRY
paraf 3d Secure
9 taksit
Taksit
Aylık
989.00 TRY
532.23 TRY
359.27 TRY
274.42 TRY
223.02 TRY
189.26 TRY
Toplam
989.00 TRY
1064.46 TRY
1077.81 TRY
1097.69 TRY
1115.10 TRY
1135.57 TRY
world 3d Secure
9 taksit
Taksit
Aylık
989.00 TRY
530.35 TRY
358.51 TRY
274.45 TRY
223.02 TRY
189.26 TRY
Toplam
989.00 TRY
1060.70 TRY
1075.54 TRY
1097.79 TRY
1115.10 TRY
1135.57 TRY

Kategorideki Diğer Ürünler

İlgili Ürünler

Bu ürünü tercih edenlerin satın aldıkları